0

@Danny Gaucho wiem wiem. No spoko proszę mnie nie jechać. W końcu pójdę zapewne jak nie przejdzie. No ale jak już byłeś to może wiesz coś wiece j? :)

0

La-amblo jak długo może boleć naderwanie ścięgna w ręce poniżej łokcia? Borykam się z tym już chyba ponad miesiąc. Ból nasila się o dziwo po spaniu :( Miał ktoś coś podobnego?

0

@konrad1661 podobna historia. To że była podana opisana w Biblii nie czyni jej nietykalnej. Po to jest w sumie by z tego czerpać jako przykład.

0

@Jakchcesz w trumnie go przyślą za 220 baniek

1

@Croocers ejj Suarez może i jest czasem decydujący ale Dembele to raczej niestety nie...

1

@Amicus_Fidelis alkohol i inne laski

0

@ProMILs Traci miliony piłek na własnej połowie? Ochłoń kolego. O Valverde zdaje się w ogóle nie rozmawiamy... Czyżby za dużo doznań w tę sobotnia noc? :) wracając do gradu pytań nie widzę różnicy między Alenia i Roberto a Rakiticem. Jeśli już to na korzyść chorwata.

0

@ProMILs To był mecz towarzyski. Po dwóhc pierwszych trafieniach ewidenttnie ze spalonego sie po prostu posypało. W meczach o pnkt bedzie inaczej i taka gra nie przejedzie a inna gre bardziej doswiadczoną daje Rakieta ... niestety ale tak jest da więkzości tutaj jego hejterow ;). Nie kwestionouje oczywiscie De Jonga bo ten Pan to klasa swiatowa ale Alena i Roberto nie dadzą takiej pewności jak będzie większe napięcie.

0

@Tiisso problemem Dembele jest jego fantazja

0

@Grzesior667 prawdziwy skład odpoczywa na ten mecz ;)

0

znowu spalony ... było mówic od razu ze tam tak mozna .... :)

0

@Kamill10 trener mupewnie kazał brac wieksza odpowiedzialnosc za gre ;)

1

troche lipa z tym spalonym .. niesmak jednak

0

hameryka ...soccer panie

0

Ładnie gramy, ładnie dominujemy ale indolencja strzelecka jest straszna. Mam wrażenie ze Messi już ze dwa razy by mecz zamknął jakby grał i to jest duży problem ze tylko Leo u nas potrafi być decydujący pod bramką. Wbrew pozorom w ataku najbardziej mieszał Dembele.

9

@El dominatore a ja mam wręcz odwrotne wrażenie. Mniej się po nim spodziewałem niż widzę w meczach. Super transfer.

2

@Bykunn dokładnie tak. De Jong i Rakieta idealne połączenie młodości i doswiadczenia

4

@Naturopata oby nie był to zły znak i De Jong nie zagrzał ławy ;)

0

@Hasszz Bredzisz ..... ;)

0

@Hasszz Co nie zmienia faktu tego co napisałem, zresztą z pewnym dystansem więc się tak nie unoś bo ci żyłka pęknie.

11

@Veb1233 Narzekanie jest w naszej kulturze narodowej ważną cechą ;)

2

@Colon Aż dziwne że w Norymberdze się wymigała menda.

0

@Colon Neymarowi trzeba oddać że umie "ciągnąć" drużynę (nasz rewanż z PSG) dlatego myślę że Brazylia wyglądała by z nim w składzie lepiej.

0

@Colon Też zawsze lubiłem Brazylie a Niemców nie. Ale trzeba im honor zwrócić to był super mecz w wykonaniu naszych sąsiadów.

1

@Colon Kurde ale ich wtedy ładnie zgnietli.

0

@Ghandi "Teraz" słowo klucz ;). właśnie dlatego że teraz o tym mówisz to za bardzo nie powinienes tego oceniać.

0

@Jack Sparrow Ja myślę że ocenianie tego w sposób "że nie było warto" jest po prostu nie na miejscu. Nie mamy bladego pojęcia co oni czuli. Ato że podjeli rękawice leżąc to należy po prostu być dumny z takich przodków a nie im wyliczać straty. To była wojna. Czesi skulili tyłki - ok może i lepiej na tym wyszli ale w moich oczach nasi po prostu są mega bohaterami.

0

@Ghandi Czasami ta wartość to jedyne co już pozostaje ... ;)

3

@Ghandi Myślę że nie masz pojęcia co siedzi w głowach osób będących pod okupacją ;) Ja oczywisćie też nie ale polecam naprawde krótki wywiad z B. Lindą na YT na ten temat.

4

@Ghandi Lepiej umierać walcząc o wolność niż umierać będąc zniewolonym. Linda to w jakimś filmiku dobrze ujął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?