sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho wiem wiem. No spoko proszę mnie nie jechać. W końcu pójdę zapewne jak nie przejdzie. No ale jak już byłeś to może wiesz coś wiece j? :)
0
La-amblo jak długo może boleć naderwanie ścięgna w ręce poniżej łokcia? Borykam się z tym już chyba ponad miesiąc. Ból nasila się o dziwo po spaniu :( Miał ktoś coś podobnego?
0
@konrad1661 podobna historia. To że była podana opisana w Biblii nie czyni jej nietykalnej. Po to jest w sumie by z tego czerpać jako przykład.
0
@Jakchcesz w trumnie go przyślą za 220 baniek
1
@Croocers ejj Suarez może i jest czasem decydujący ale Dembele to raczej niestety nie...
1
@Amicus_Fidelis alkohol i inne laski
0
@ProMILs Traci miliony piłek na własnej połowie? Ochłoń kolego. O Valverde zdaje się w ogóle nie rozmawiamy... Czyżby za dużo doznań w tę sobotnia noc? :) wracając do gradu pytań nie widzę różnicy między Alenia i Roberto a Rakiticem. Jeśli już to na korzyść chorwata.
0
@ProMILs To był mecz towarzyski. Po dwóhc pierwszych trafieniach ewidenttnie ze spalonego sie po prostu posypało. W meczach o pnkt bedzie inaczej i taka gra nie przejedzie a inna gre bardziej doswiadczoną daje Rakieta ... niestety ale tak jest da więkzości tutaj jego hejterow ;). Nie kwestionouje oczywiscie De Jonga bo ten Pan to klasa swiatowa ale Alena i Roberto nie dadzą takiej pewności jak będzie większe napięcie.
0
@Tiisso problemem Dembele jest jego fantazja
0
@Grzesior667 prawdziwy skład odpoczywa na ten mecz ;)
0
znowu spalony ... było mówic od razu ze tam tak mozna .... :)
0
@Kamill10 trener mupewnie kazał brac wieksza odpowiedzialnosc za gre ;)
1
troche lipa z tym spalonym .. niesmak jednak
0
hameryka ...soccer panie
0
Ładnie gramy, ładnie dominujemy ale indolencja strzelecka jest straszna. Mam wrażenie ze Messi już ze dwa razy by mecz zamknął jakby grał i to jest duży problem ze tylko Leo u nas potrafi być decydujący pod bramką. Wbrew pozorom w ataku najbardziej mieszał Dembele.
9
@El dominatore a ja mam wręcz odwrotne wrażenie. Mniej się po nim spodziewałem niż widzę w meczach. Super transfer.
2
@Bykunn dokładnie tak. De Jong i Rakieta idealne połączenie młodości i doswiadczenia
4
@Naturopata oby nie był to zły znak i De Jong nie zagrzał ławy ;)
0
@Hasszz Bredzisz ..... ;)
0
@Hasszz Co nie zmienia faktu tego co napisałem, zresztą z pewnym dystansem więc się tak nie unoś bo ci żyłka pęknie.
11
@Veb1233 Narzekanie jest w naszej kulturze narodowej ważną cechą ;)
2
@Colon Aż dziwne że w Norymberdze się wymigała menda.
0
@Colon Neymarowi trzeba oddać że umie "ciągnąć" drużynę (nasz rewanż z PSG) dlatego myślę że Brazylia wyglądała by z nim w składzie lepiej.
0
@Colon Też zawsze lubiłem Brazylie a Niemców nie. Ale trzeba im honor zwrócić to był super mecz w wykonaniu naszych sąsiadów.
1
@Colon Kurde ale ich wtedy ładnie zgnietli.
0
@Ghandi "Teraz" słowo klucz ;). właśnie dlatego że teraz o tym mówisz to za bardzo nie powinienes tego oceniać.
0
@Jack Sparrow Ja myślę że ocenianie tego w sposób "że nie było warto" jest po prostu nie na miejscu. Nie mamy bladego pojęcia co oni czuli. Ato że podjeli rękawice leżąc to należy po prostu być dumny z takich przodków a nie im wyliczać straty. To była wojna. Czesi skulili tyłki - ok może i lepiej na tym wyszli ale w moich oczach nasi po prostu są mega bohaterami.
0
@Ghandi Czasami ta wartość to jedyne co już pozostaje ... ;)
3
@Ghandi Myślę że nie masz pojęcia co siedzi w głowach osób będących pod okupacją ;) Ja oczywisćie też nie ale polecam naprawde krótki wywiad z B. Lindą na YT na ten temat.
4
@Ghandi Lepiej umierać walcząc o wolność niż umierać będąc zniewolonym. Linda to w jakimś filmiku dobrze ujął.