0

@messi564 wiem :). Ciekawi mnie jeszcze kogo z tej ewentualnej czwórki posadzi na ławie. Zapewne Griezmann albo Suarez

0

Jak kupią Neymara to może byc tak że Dembele juz więcej u nas nie zagra ;). 5 tygodni przerwy później już nie będzie miał za kogo wchodzić chyba że znowu jakies kontuzje się pojawią - wątpię by Waldek robił rotacje z mając Griezmanna Messiego Suareza i Neya z nie za mądrym Francuzem po kontuzji

0

@Umbertotak ale tylko pod względem tego że jest po porostu mentalnym dzieckiem - umiejętności piłkarskie ma na takim samym poziomie przynajmniej.

7

@BarcaInfo .... "ale są bogaci i ich to nie obchodzi" słabo to brzmi.

0

@Umberto Tak lekko teoretyzowałem. Irytuje mnie artykuł który wyolbrzymia sprawę i robi z nas laików zarządzania składem (tutaj atakiem). Cała szeroka kadra Realu w tej formacji jest o wiele słabsza niż nasza 4-rka a kontuzja 3 z nich na raz ... no sorki ale to się często nie zdarza a i tak powinniśmy ogrywać kotów z Barcy B. Mamy tutaj bardzo dobrze obsadzone pozycje i pecha na początku sezonu - tyle.

0

@Przemson Nikt go aż tak nie wypychał jak by sie zadeklarował że chce zostać to by został. Ale ja mu sie tam nie dziwię że odszedł - w praktyce taka sytuacja jak teraz to się zdaża raz na 2-3 sezony. Za dabry na ławe był a jednocześnie za słaby na 1 skład kilka razy w sezonie. Teraz jest idealnie moim zdaniem. Mamy 4 topowych napastników i 2 kotów z Barcy B którzy nadają się włąsnie do takiej sytuacji jak jest teraz.

1

@Przemson Malcom tak cierpliwie czekał że do Ruskich poszedł :). A Tak btw mamy chłopaków z Barcy B. Wszystko na miejscu.

0

@Umberto Bale'a by mieli na kilka meczy, Asensio już nie mają, Vasquez to chyba pomocnik, Rodrygo - jak u nas - młodzież więc zostaje Jovic. A tak swoją drogą to my mamy problem z przepełnieniem ? XD

29

Mamy 4 napastników z topu: Messi, Griezzman, Dembele i Suarez do tego można ewentualnie włączyć kogoś z Barcy B. To jest pech że 3 z nich na raz ma kontuzje a nie błąd bo atak mamy ładnie obsadzony. Zgadzam się z kolegą niżej - kolejny bzdurny artykuł asika w celu doprowadzenia do zajawki białej części Madrytu. Akurat atak mamy obsadzony lepiej niż większość topowych drużyn w Europie ale najłatwiej napisać że nie ogarneliśmy tematu. Jak w Realu by wypadł Benzema, Hazard i ten murzynek to byliby w gorszej dooooopie niż my teraz.

1

@NeroTFP Według mnie to więcej po polsku niż po rosyjsku nadawał - bardziej dziwie się jego rozmówcy że go rozumiał :)

0

@BlauGrana1404 Messi wróci i będzie z Griezmannem w ataku i szczerze mówiąc to może być super połączenie. Oni jeszcze razem nie grali ale griez lubi kombinacyjna grę a Messi będzie na niego skazany (brak Suareza)

0

@socha Tu się zgodze :)

0

@socha chyba w twoich snach była taka opcja

3

@Kuczek Już lecą ... już pędzą XD

1

@Mati90fcb ożeż Donaldinio zaharatał teamt. TO już raczej przesądzone. Europa wkroczyła XD

0

Niech go tam zszyją na tym tyłku raz a porządnie.

2

@Pawlak1992 Ta konkurencja troche sie zaczyna sypać .....

1

@mateusz19191010 Dadzą mu do pomocy tego młodziaka z Barcy B

1

Zaczyna być lepszy od Bale'a. Jak Messi nie wróci i tego nie ogarnie to początek sezony będziemy mieć ostro w plecy bo ataku zaczyna brakować. Griezz jeszcze nie ograny totalnie.

0

Grzesiu Lato bierze udział w negocjacjach ? :)

0

@BarcaInfo Zlatan jak zwykle - najładniej.

0

@NaFazieHitman Skończyłeś cytat albo za wcześnie albo jesteś Coutinhio.

0

@Sapos93 Dokładnie tak. Koleś za taką kasę powinien z miejsca rządzić i tyle. Najdroższy transfer w klubie pffff. Widać przed kupnem za taką kase trzeba jeszcze prześwietlać czy gracz jest mocny psychicznie - Cou ewidentnie na tym polu nie dał rady.

1

Wątpię by go wykupili za taką kasę nawet jakby zagrał u nich sezon życia. Bayern nie jest rozrzutny. Jedyna korzyść że po dobrym sezonie u Niemca może ktoś inny go kupi.

4

@JonaszKoranMekka się już nie da :(. Jak teraz widze to i mnie boli :)

3

Jak gra to widać go bardziej niż Alene, S. Roberto czy innych "asów" stojących w kolejce do miejsca w dróżynie. Kiedyś uważałem go na równi z Denisem Suarezem że powinien zostać sprzedany. Dziś uważam że pomimo kontuzji powinien zostać. Jak wchodzi to robi różnice.Przede wszyskim nie boi sie indywidualnych akcji które czesto mu wychodzą.

3

No to temat Neymara upadł.

1

No to się ładnie la liga zaczyna :)

2

Ten Leonardo to się nieźle ustawił u tego szejka. Co za zaufanie. Kasa niebotyczna a emir sobie nie zawraca głowy tylko Lonardo ma ogarnąć temat. Niektórzy to mają talent do ustawienia się w życiu w odpowiednim miejscu :)

0

Teraz to poleci lawinowo ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?