La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

5

W tym meczu nie było przede wszystkim zaangażowania. Nie wiem jak duża za to odpowiedzialność ponosi trener ale piłkarze ponoszą swoje 100%. Śmiejemy się z Realu że na farcie wygrywali ale u nich zawsze był ktoś kto walczył w tych LM. Chociażby Ramos. Wczoraj naszemu kapitanowi natomiast wystarczyło kilka ponizajacych kuksancow po głowie by się zamyslil na cały mecz. A reszta jak potulne baranki zrobiły to samo. Wystarczyła by walka i byłoby w PORZĄDKU nawet jakby przegrali 6:0. O tym mówił Klop po 1 meczu, że pomimo porażki nie ma do nich pretensji. U nas niestety w najważniejszych momentach brak męskiego pierwiastka jest. Messi jest genialnym piłkarzem ale potrzebujemy więcej Puyoli i Vidalow do tego by tam był testosteron w takich momentach. Braku zaangażowania trudno wybaczyć :(.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?