0

@PeteR10 Messi powinien być oświetlony od drugiej strony, De Jong zresztą też - teraz to trochę nienaturalne ;)

2

@blaugrana16 A moim zdaniem jakby dostał kilkanaście meczy po0d rząd i złapał by pewność to by zaczął grać jak w Betisie i byśmy mieli o nim inne zdanie.

0

@MarioVeB! Roberto wczoraj super zagrał. Gdyby taki poziom trzymał to byśmy go z Alvesem porównywali.

0

@arraco ok - to twoje zdanie - ja mam inne.

3

@arraco Już ci pisałem - oni są źle przygotowani fizycznie i po prostu spuchli to było widać. Moim zdaniem to pokłosie między innymi tego tourne. Piszesz "Można spokojnie wymieniać podania, nie marnując przy tym prawie sił" - jesli przeciwnik przyciśnie to g .... a nie można ;). Można jedynie tak napisać na forum ... że tak można :)

0

@Elvisek No wiesz z innym myśleniem nigdy by nie byli tu gdzie są teraz,z taką sportową historią i z tyloma tytułami.

0

@ousmanedembele10 BO się wykartkował, co w tym śmiesznego ? Pewniejszy jest niż Umtiti na dzień dzisiejszy,

0

@JUNIORcom Pomoc z Rakiticem zawsze była pewniejsza niz bez niego.

0

@arraco No właśnie oni oddali w 2 połowie piłkę Borussi i się bronili. Raczej odpoczywali po 1 połowie niż dali się nabijać w dziada. Słabo to wyglądało ale oddajmy im szcun za wynik kolego. Tym bardziej że wyprowadzali fajne kontry.

2

@arraco Wszyscy widzimy że Barcelona jest w dołku moim zdaniem spowodowanym złym przygotowaniem fizycznym. Spieli się na ten macz. Presowali w 1 połowie i kontrami skonczyli niemców w 2. Ja w sumie rozumiem ich podejśćie bo tu nie chodzi o dogodzenie rozpieszczonym kibicom tylko rozłożenie sił - myślę że cały czas celują w potrójną koronę a forma może tym razem przyjdzie właśnie we właściwym momencie - czyli w tym gdzie nam zawsze uciekała przez kilka ostatnich lat - przez co traciliśmy na finiszu LM.

0

@lou Ty to nazywasz faulem ? Sędzia stał 2 metry obok i wyraźnie dał do zrozumienia ręka do Marcelo żeby wstawał i nie pajacował. No ale później zrozumiał swój błąd XD

0

@Kano Myślę że jeśli chodzi o Real to aż coś się znajdzie. ... Poza tym on puscił grę i kazał Marcelo wstawać co idealnie widać na powtórkach. Noż kurde bądźmy poważni faul po czasie bo by Real narozrabiał ? Tak to się można doszukiwać błędnych decyzji wstecz i kilka minut.

3

@yoli Wcześniej to on puścił grę i kazał Marcelo wstawać i nie pajacowac. No ale po jakimś czasie (!!!!) byłby karny dla PSG i jeszcze bramkarza trzeba by wywalić, a tego już w planach nie było..... Trza było taśmy przewijać. Mysle że jakby tam było czysto to przewijał by dalej.

1

@bronx Można i z 30 minut ... jeśli TRZEBA XD

0

@piwlak szkoda że akcja później trwała jeszcze z 20 sekund. Kóźwa tak to można sie cofać do każdego błędu byle cofnąć decyzje

35

Teraz jak będzie karny dla przeciwników realu to sedzia cofnie sie do początku spotkania na varze byle cos znaleźć co go anuluje

0

@itmustbejoke No to Kloop troche u nich posiedzi ;)

0

@Kubsoleon To było jak Messi miał z 20 lat wtedy jego granie było w sumie bardziej dynamiczne oparte na technice i szybkości (mniej rozgrywał bardziej w pojedynke załatwiał sprawy). Niewielu zdawało sobie sprawę że jest silnym zawodnikiem - stąd wypowiedź Scholesa.

0

@masq Ja czytałem kiedyś wypowiedź Paula Scholesa na temat Messiego i była dość ciekawa. Mianowicie powiedział tak. "Niewielu zdaje sobie z tgego sprawe ale Argentyńczyk ma niesamowicie silne nogi - bardzo trudno zabrać mu piłke bo bardzo mocno sie na nich trzyma". :) Utkwiło mi to w głowie i w zasadzie troche zmieniło pogląd na temat talentu Messiego. Zawsze myślałem że to czysta technika a siły tam malutko. No ale jak mówi to Angol który raczej gra siłowo to coś jest na rzeczy ;)

0

@gorgota Ronaldo jest z tym wąsem bardziej meksykański niż James

9

@MarioVeB! .... Fati też ostatnio za dużo czeka ... . Dembele powinien być pierwszym wyborem bo daje dużo więcej.

2

Trzeba mu przyznać że ma warunki był łapać doświadczenie kolosalne. Ciągle zmienia pozycje zna zespół chyba jak własną kieszeń. Ja tam go bardzo lubię.

29

Ta drużyna powinna zmienić nazwe na FC Messi - bardziej pasuje.

1

@Piotr89Sand A mecz jeśli wygramy to i tak dzięki Messiemu zapewne

0

@halfnolife Troche tak. Może być tak że któryś z nich odpali ... ale poziomu Neymara myślę że żaden nie osiągnie.

6

@Yoshi94 "Barcelona nie może skarżyć się na kontuzje, ma wspaniały skład. Nowi piłkarze powinni zrobić krok naprzód. Nie można być zależnym od zawodników."

Wskaż mi gdzie tu się myli lub gada głupoty ?

"Nowi piłkarze powinni zrobić krok naprzód i wziąć odpowiedzialność, żeby móc robić różnicę na boisku."

Następne głupie stwierdzenie ?

"Valverde nie musi podejmować ryzyka z kontuzjowanymi piłkarzami, którzy muszą odpocząć albo dojść do zdrowia. Musi wierzyć w pozostałych zawodników."

.....

Kurde każde jego zdanie w tych wypowiedziach jest zrównoważone i mądre.

A ty piszesz że to poziom Januszy z La-Rambli.

Z tym zwolnieniem EV jak nie zdobędzie za 3 podejściem LM też ma sens w końcu presja robi się nie do zniesienia i jest już baaardzo niezdrowa, a nawiązując do ostatnich słów Koemana jak najbardziej wypowiedź na miejscu.

2

@daro22 Myśę że obijali się między jajkami dopiero.

4

@Yoshi94 A co śmiesznego powiedział teraz ?

4

Ostatnie słowo apropo Griezmanna w punkt i jest to punkt odniesienia do wszystkich gwiazd które troche u nas gasną (np Coutihnio). Fajnie by było jakby przychodzili i mieli charakter takiego Ibrahimovica ;) - wtedy to Messi musiałby się dostosować XD ... po komentarzach poniżej widzę że zaraz Rivaldo zostanie przerobiony na Tomasza Hajto :)

2

@Grzesior667 Jemu jako jedynemu można by odpuścić presowanie bo koleś jest niewidoczny 95% spotkania a przez pozostałe 5% robi 10 razy więcej niż cała reszta. Mając taki diament koledzy powinni wokół niego biegać jak rażeni prądem wystawiając się na pozycje i starać się mu pomóc konstruować akcje i TU JEST PROBLEM. Przykładowo wczorajszy mecz: Jak zwykle dość leniwie w przypadku Leo wyglądał ale akcję które były najgroźniejsze kto stworzył ? Oczywiście Messi - w tym klasyka zejście do środka i spojenie. Akcja bramkowa ze spalonym (troche naciąganym bo koleś zupełnie był z boku i nie brał udziału w akcji) oczywiście Messi i tak jest co mecz. Ja mu tego biegania nigdy nie będe wypominał dopóki robi to co robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?