La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1844 Culés

konto usunięte

1

Tak sobie myślę o tym samolocie ukraińskim który uległ katastrofie w Iranie. Mnie na przykład bardzo interesuje ile samolotów startowało i lądowało w mniej więcej tym czasie w którym doszło do tej tragedii. Szkoda że dziennikarze nie przedstawiają takich informacji. Myślę że one są gdzieś dostępne na stronach lotniska w Teheranie. Jeżeli to był tylko jeden lot to wygląda to faktycznie na zestrzelenie przez armię irańską ale jak było ich kilkanaście to dlaczego w tym momencie to się stało? Dlaczego akurat ten samolot? Zwłaszcza że ten samolot startował czyli był w locie wznoszącym tuż przy lotnisku więc naprawdę nie rozumiem jak armia mogła taką pomyłkę zrobić.

1

@Janiama Wątpię by miało to jakikolwiek związek z napiętymi relacjami ze Stanami Zjednoczonymi. Co Ukraińskie linie lotnicze mają do tego. To się kupy nie trzyma. Podejrzewam że to po prostu katastrofa i tyle - trafiła się w napiętym momencie ale jaki cel miał by mieć teki zamach i to jeszcze na ich terenie ?

0

@sokot Pewnie, że katastrofa tylko w takim terminie, który wzbudza kontrowersje niepotrzebne. Na pokładzie byli głównie obywatele Iranu i Kanady, jaki sens byłoby strzelać akurat do tego samolotu. A w przypadkowe zestrzelenie nie wierzę bo to się wydaje tym bardziej absurdalne

konto usunięte

0

@sokot @Bykunn Dlatego o tym piszę bo na atak mi to nie wygląda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?