sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O zeznaniach jego syna ? Proszę Cię :)
1
Nikt mu tych słów na siłe do ust nie wkładał. W zasadzie to zaskoczył chyba nawet samego siebie. Jego zeznania chyba jednak coś znaczą prawda ? Uważam że nawet jak ktoś powie coś prosto w oczy osoby broniące Tuska i tak tego nie uznają - tak właśnie teraz robisz koleś powiedział co mu w duszy grało a ty - bez notatki to nieważne ;).
1
Dokładnie. Ja liczę że i PO i PIS odejdzie w niepamięć i że młodzi ludzie wyrwą się z pod jarzma stacji upolitycznionych telewizyjnych w czym pomagają portale społecznościowe w sumie. Liczę na mądrość młodych Polaków.
4
Proszę cię twój konkret to ... "na zdrowy rozum gdyby Tusk wiedział" - wiedział jego syn powiedział to bez najmniejszych ceregieli - "wiedzieliśmy że to lipa" koleś który ich wypytywał mało czkawki nie dostał ;)
0
Dangerous Ci odpisał.
1
Mówisz w wielu przypadkach używając czasu przyszłego (że coś będzie strasznego bo Kaczory rządzą). Ja ich nie bronie - już pisałem to nie jest moja partia. Lecz uważam ich za o wiele mniejsze zło dla kraju niż PO. Poza tym większość z tych ich durnych pomysłów to manipulacją drugiej strony na którą widzę jesteś bardzo podatny.
2
Przykro mi ale się z tobą nie zgodzę. Zdrowy rozum to odjeło Polakom przez 8 lat ich rządów. Nie spełnili praktycznie żadnej obietnicy przedwyborczej. Podnieśli podatki, wiek emerytalny. Wyprzedali kraj jedyne co ich ratowało to blichtr płynący z zachodu w postaci dotacji z unii europejskiej na które Polacy się rzucili i nie byli w stanie ocenić jak bardzo są okradani. Nawet unijne inwestycje były po prostu z klucza znajomych firm. Najdrosze autostrady w Europie (w kwestii ich budowy) to tylko jeden z setek przykładów. Przekręt gonił przekręt a TVN przekształcała to w sukcesy
0
Ten trend pomógł im wygrać wybory - nie odwrócą się teraz od tego bo czy tego chcesz czy nie chcesz ich elektorat (bardzo duży) właśnie za to ich wybrał (nie ja ;) ).
2
Już trochę tu są jeszcze nie wrzucili jakiś ekstra podatków. A obietnic przedwyborczych sporo wdrożyli. Już mnie irytuje takie straszenie PIS'em. Czas zacząć samemu oceniać a nie iść głównym nurtem propagandy anty-pisowskiej
0
Ale Asensio to im się trafił niestety.
5
Manipulowało to PO i to bardzo sprawnie. PIS nie jest moim wyborem ale jeśli chodzi o uczciwość to Platforma po prostu nas doiła i wyprzedawała kraj. ładnie podsumowuje to ostatnia informacja że Tusk wiedział że Amber Gold to lipa ale po co mówić ludziom skoro czerpie się z tego korzyści w końcu był "tylko" premierem tego kraju. Dzięki jego milczeniu w końcu tylko kilka tysięcy polaków straciło majątki (jego rodaków których powinien chronić bo to był jego psi obowiązek jeśli już pomijamy kwestie moralności w tym przypadku). Ale zapewne biorąc skalę tego jak rozkradali kraj to jest i tak kropla w morzu faktycznie mógł nie zauważyć potrzeby poinformowania społeczeństwa ;)
0
To że wrzuca zdjęcia z wakacji nie znaczy że na nich jest (wakacjach) ;)
1
Może ŁKS przygarnie jak już będziemy oddawać ;)
0
Ostro - kiedyś widziałem wywiad z jakimś czarnym pseudonaukowcem który tłumaczył na jakiej zasadzie tak myśli. Jednym z jego argumentów było - że jak lecisz samolotem (w linii prostej) to jeśli ziemia była by okrągła to powinieneś wciąż się wznosić :>. Jaja jak berety. Powinien kiedyś się przelecieć tym samolotem jeden z drugim mądraskiem i luknąć na horyzont ;P
2
Ale ma fajne nazwisko :)
8
Akurat Iniaki Williams to mlody talent tylko patrzec jak go jakis giganty wyrwie z Bilbao.
1
Teraz dopiero Ceballos moze zaczac szczekac na katalonie przy okazji el classico jak juz wybral strone bialych.
2
Jest chyba najslabszy z calej naszej linii pomocy ot to.
0
Ile lat ma twój kuzyn ?
7
Ma doświadczenie z młodzieżą - trenował Lecha ;P
51
Przykrywa czapką Bellerina ... doświadczenie ma o wiele większe i umiejętności też. Tylko wiek nie po jego stronie ale bez tragedii
0
Ludzie przestańcie klepać pierdoły o zarządzie. Przecież to trener zapewne chciał go w składzie. Zobaczymy co kombinuje Valverde może być jeszcze tak że i jednego i drugiego na rękach po sezonie będziecie nosić.
1
A ile lajków dostał, sami wczorajsi chyba tu wylewają żale.
2
Neymar.
0
Jak Var zainstalują to i 5 lat mało ;)
1
I tak go kupią (Paulinho). Podejrzewam ze chce go Valverde. Oceniac bedziemy po sezonie czy trafił.
0
Beda czekac do 31 sierpnia na Verrattiego i beda bali sie ruszac hajs bo byc moze szejk zmieknie - gorzej jesli nie ;). Powinni chyba olac wlocha i kombinowac z Coutiniem i Eriksenem. Bo zostaniemy z reka w nocniku.
0
Czekam na podobne video że jego celem jest przejście do Barcelony - VIDEO !!
0
Czyli kto tu nas wszystkich okłamywał ? Marco ? Menager ? Czy może po prostu media ?
0
Latwiej bylo by do pc ze wzgledu na podpiecie do zasilania.