0

ha ha ha 35 sekunda sobowtór Messiego - jaki koleś XD. Może chcą go pod ołtarz podstawić za Messiego ;P

28

Ło jessu ale bym pochlał z nimi XD

0

Ogólnie dziś sporo jest graczy w meczu legend którzy powinni byc na ślubie najlepszego grajka jakiego ta ziemia nosiła ;)

0

To jednak trochę pewnie było zgrzytów z poprzednim trenerem ;). Prezydenta też nie zaprosił no no. Ma jaja nasz Messi. Maradone rozumiem w zupełności ten koleś za dużo gada. Zaraz by pół świata widziało co było na weselu.

0

Dla ciebie na pewno nie problem ale wiesz ... dzieci moga miec inne zdanie ;). Matczynej milosci za miliony nie kupisz.

0

Barca ma prawo pierewokupu. Przecierz o to sie rozchodzi caly czas.

0

Zapewne kontrakty. Nie mogl byc wlasnie z powodu meczu. Tak mysle

0

Zależy jak chce grać Valverde.

2

Ale wydoiliśmy ich w rewanżu i przejrzał na oczy. Każdy ma prawo do błędów ;)

0

Jakby miał klauzulę to pewnie opiewała by na o wiele większą kwotę.

0

Kurcze patrze na ten filmik i powiem wam że niezły drybler z tego Marco. Niby tak "niechlujnie" prowadzi piłkę ale trzyma ją króciutko jakby miał magnez. Dużo z Iniesty u niego widzę ;) Oby go sprowadzili. Trzymam kciuki. To by był prawdziwy hit na miarę transferu Luisito.

1

Najwieksza presja jest na pierwszym i ostatnim

0

Pudzianowski tez ma dobre warunki ;)

0

Jak sie przytulilo to i VAR nie pomoze. Na zywca beda drukowac :)

0

Zaslyszane: to ze jestesmy w dupie to nic. Problemem jest ze zaczynamy sie tu urządzać XD

0

To bylo zdaje sie po jakis mistrzostwach na których sie ladne zaprezentowal.

0

Można się domyślać że taka narracja musi być prowadzona ;)

0

W sumie racja :). Wyciągnąłem błędne wnioski sorki :)

0

NO właśnie nie wydaje mi się. kojarzyłem coś że był artykuł właśnie że Barcelona nie chce go sprzedać tylko nie pamiętałem tytułu tego artykułu. Osobiście uważam że ten sezon oczywiście był słaby w jego wykonaniu chociaż i tak dał nam chyba najwięcej z całej pomocy. Ale jego powrót do formy jaką prezentował dwa sezony dałby nam sporo. Liczę że tak właśnie będzie.

0

Ale ja jestem tu cały czas :). Co ma za znaczenie co piszą ludziska ? Widziałeś jakieś przynajmniej ploty że chcą sprzedać Rakiete ? Ja nie.

2

Chyba nie zrozumiałeś że nie zaczyna się negocjacji od wysokich kwot. Wątpię by zarząd myślał że kupi go za 80 baniek. Oczywiście MD czy Sport pełnia rolę rzecznika prasowego Barcelony i bierzemy ich słowa za ostateczną prawdę XD.

0

Wątpię ale próbować faktycznie warto.

0

Biorac pod uwage wzrost jednego i drugiego .... ;)

0

Ale przecierz nikt Rakiety nie sprzedaje.

1

Zdecydowanie powinni zaczac od 100 baniek tak postepuje dobry negocjator przecierz ;)

1

I Saul na pewno ich zostawi w okresie bana transferowego ...

9

jeszcze raz :)

0

Coś jak Adriano

0

he he he he Pierwsze w sam raz na ścianę :P

2

Arda w kasynie rzuca dla odmiany kościami a nie butem a Rafinia leczy kolano ... z dystansem proszę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?