sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem ... ? W finale jednak lepsi od juve byli.
0
nie do końca na pewno ... ale jedna nazbyt często się zdarza.
0
Zapewne tak bedzie ale to normalne se zqcznie blyszvzec w slabszych teamach. Dla nas za slaby dla innych gwiazda.
0
Ja napisalbym "powtarzalne szczescie ..... " ;)
14
Laska ma za dużo testosteronu chyba. Boniek by ją jeszcze w tym wieku zapewne objechał na boisku ;). Ładna ... szkoda że głupia ;)
3
Niby tak. Ale on miał sporo czasu by sie przebić do pierwszego składu. To nie jest młodzik. Dobry mecz trafi mu się 1 n 5. To już trwa baardzo długo. Nie mozna zacząć stawiac na takiego zawodnika i liczyć że złapie wiatr. Bo jeśli go złapie to po 15 stu meczach. Poza tym zazwyczaj predzej łapie kontuzje na dwa miechy niż stałą dobrą formę. Jeśli chodzi o Gomesa to jemu 2 sezon należy się jak psu buda i tyle. Później można go sprzedawać jak dalej będzie miał nogi z waty. Bo on grać umie problem leży w hejcie i jego psychice to widać jeśli ktoś stara się obiektywnie go ocenić.
0
Kto wie moze to fani tej organizacji .... ;)
0
Kurcze grales w niego 9 razy. To jestes mistrzem. Powiedz mi jak najlepiej rozwinac wiedzmaka. W co pojsc. Gralem raz i w sumie to wojownika z niego robilem ale moze jest lepsza opcja ? Przymierzsm sie zagrac po raz kolejny
1
Watpie ze Gomes.Predzej Rafinia
0
"w tej sprawie ufam sztabowi technicznemu. Barça ma obecnie bardzo dobry skład." ta wypowiedź nie rokuje zbyt dobrze.
0
On się dowiedział dopiero pod koniec zeszłego tygodnia ? :O
0
Myślisz że Messi by nie podołał w pomocy ? ;)
2
Griezmann podobno poprosił klub o możliwość odejścia. Kurde chciałbym Messiego przesunąć do pomocy i kupić Francuza. To byłaby mega paka.
0
Real rządzi w tym zestawieniu ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba Dorocinski cos robil.
1
Luknij na CV LE przed przyjściem do nas i zobacz co osiągnął z Barceloną. Jak Valverde się nie spali to będzie bardzo dobry trener. Z taką ekipą jak nasza to trzeba być chyba jakimś Moyes'em aby dać ciała
2
W tym momencie Messi da więcej drużynie w pomocy niż w ataku. Jak będzie okazja to i tak zrobi rajd a jego podania i wizja to jak Iniesta i Xavi za najlepszych lat. Ja podzielam zdanie kolegi.
1
Szkoda tylko zwyklych ludzi :(.
0
Finalnie po sezonie mozna powiedziec ze lepiej sie sprawdzil niz Munir i Sandro. Czy to jest wystarczajacy poziom ? Jesli lepiej sie zgra z zespolem to mysle ze styka w zupelnosci.
0
Ale ze Busquetsa docenili ....
2
Erni ? To juz lata zdrobnienie ? :)
0
To prawda niestety :(
0
Ale Morata im sporo meczy wygrał i to wchodząc z ławki. Ja tam zawsze miałem nadzieje że Benzyna będzie grał non stop ;)
0
Zobaczymy czy to nie fake ale na ich stronie jest to info. Tzn na stronie tej gazety.
0
Ale ZZ lubi rodaków ;). Real nie jeden raz wykonywał ruchy które nam wydawały się bez sensu. A i tak sobie radził :(. Mam na myśli Di Marie czy Ozila.
2
Podobno Alvaro Morata dogadał się z AC Milanem. Przechodzi tam za 60 baniek, podaje "La Gazetta dello Sport". Dla nas to dobrze bo Benzema to ma dobre 3 mecze na sezon ;)
0
Jesli on fajtycznie przyjdzie to zasugeruje zapewne jakies wzmocnienia. Poczekamy zobaczymy
Oby tylko nie ukladal sie pod zespol tylko mial swoja wizje.
1
Czasami myslenie lewaków poraza. Polska prowadzi dobra polityke w tej kwestii i nic dodac nic ujac. Kto w imie wlazenia w tylek UE chce tu muslimow powinien sam zostac deportowany za poglady zagrazajace bezpieczenstwu kraju ;)
0
Inter go chcial zdaje sie