0

Ja wiem ... ? W finale jednak lepsi od juve byli.

0

nie do końca na pewno ... ale jedna nazbyt często się zdarza.

0

Zapewne tak bedzie ale to normalne se zqcznie blyszvzec w slabszych teamach. Dla nas za slaby dla innych gwiazda.

0

Ja napisalbym "powtarzalne szczescie ..... " ;)

14

Laska ma za dużo testosteronu chyba. Boniek by ją jeszcze w tym wieku zapewne objechał na boisku ;). Ładna ... szkoda że głupia ;)

3

Niby tak. Ale on miał sporo czasu by sie przebić do pierwszego składu. To nie jest młodzik. Dobry mecz trafi mu się 1 n 5. To już trwa baardzo długo. Nie mozna zacząć stawiac na takiego zawodnika i liczyć że złapie wiatr. Bo jeśli go złapie to po 15 stu meczach. Poza tym zazwyczaj predzej łapie kontuzje na dwa miechy niż stałą dobrą formę. Jeśli chodzi o Gomesa to jemu 2 sezon należy się jak psu buda i tyle. Później można go sprzedawać jak dalej będzie miał nogi z waty. Bo on grać umie problem leży w hejcie i jego psychice to widać jeśli ktoś stara się obiektywnie go ocenić.

0

Kto wie moze to fani tej organizacji .... ;)

0

Kurcze grales w niego 9 razy. To jestes mistrzem. Powiedz mi jak najlepiej rozwinac wiedzmaka. W co pojsc. Gralem raz i w sumie to wojownika z niego robilem ale moze jest lepsza opcja ? Przymierzsm sie zagrac po raz kolejny

1

Watpie ze Gomes.Predzej Rafinia

0

"w tej sprawie ufam sztabowi technicznemu. Barça ma obecnie bardzo dobry skład." ta wypowiedź nie rokuje zbyt dobrze.

0

On się dowiedział dopiero pod koniec zeszłego tygodnia ? :O

0

Myślisz że Messi by nie podołał w pomocy ? ;)

2

Griezmann podobno poprosił klub o możliwość odejścia. Kurde chciałbym Messiego przesunąć do pomocy i kupić Francuza. To byłaby mega paka.

0

Real rządzi w tym zestawieniu ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chyba Dorocinski cos robil.

1

Luknij na CV LE przed przyjściem do nas i zobacz co osiągnął z Barceloną. Jak Valverde się nie spali to będzie bardzo dobry trener. Z taką ekipą jak nasza to trzeba być chyba jakimś Moyes'em aby dać ciała

2

W tym momencie Messi da więcej drużynie w pomocy niż w ataku. Jak będzie okazja to i tak zrobi rajd a jego podania i wizja to jak Iniesta i Xavi za najlepszych lat. Ja podzielam zdanie kolegi.

1

Szkoda tylko zwyklych ludzi :(.

0

Finalnie po sezonie mozna powiedziec ze lepiej sie sprawdzil niz Munir i Sandro. Czy to jest wystarczajacy poziom ? Jesli lepiej sie zgra z zespolem to mysle ze styka w zupelnosci.

0

Ale ze Busquetsa docenili ....

2

Erni ? To juz lata zdrobnienie ? :)

0

To prawda niestety :(

0

Ale Morata im sporo meczy wygrał i to wchodząc z ławki. Ja tam zawsze miałem nadzieje że Benzyna będzie grał non stop ;)

0

Zobaczymy czy to nie fake ale na ich stronie jest to info. Tzn na stronie tej gazety.

0

Ale ZZ lubi rodaków ;). Real nie jeden raz wykonywał ruchy które nam wydawały się bez sensu. A i tak sobie radził :(. Mam na myśli Di Marie czy Ozila.

2

Podobno Alvaro Morata dogadał się z AC Milanem. Przechodzi tam za 60 baniek, podaje "La Gazetta dello Sport". Dla nas to dobrze bo Benzema to ma dobre 3 mecze na sezon ;)

0

Jesli on fajtycznie przyjdzie to zasugeruje zapewne jakies wzmocnienia. Poczekamy zobaczymy
Oby tylko nie ukladal sie pod zespol tylko mial swoja wizje.

1

Czasami myslenie lewaków poraza. Polska prowadzi dobra polityke w tej kwestii i nic dodac nic ujac. Kto w imie wlazenia w tylek UE chce tu muslimow powinien sam zostac deportowany za poglady zagrazajace bezpieczenstwu kraju ;)

0

Inter go chcial zdaje sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?