sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnei on chyba jednak troszkę lepszy od Paco jest, pomimo że Paco się odblokował to jeszcze szału nie ma. Munir jednak zawsze był bardziej zgrany z drużyną.
0
Na zdjęciu wygląda ta rozmowa tak jakby sztab szkoleniowy się dziwił i śmiał z tego co opowiada Xavi ;). Bez spiny pls. VeB
6
Ja to bym sie bal taki miec. Zobaczy go kilka bialych gimbusow i .... sami sobie dopiszcie scenariusz. Ale piekny jest :)
0
Prezes dobrze go zripostował ;)
0
To niesamowite jest. Z jednej strony najsłabsza forma (jeśli chodzi o jego sezony u nas) i to jest bardzo widoczne. Było sporo meczy gdzie nie wnosił po prostu nic. Z drugiej strony taki fakt :). Piłka nożna jest jednak niesamowita :). Niech trzyma już te staty do końca sezonu może Real się jednak potknie ;)
0
Nie przesadzaj. Marcelo jest spoko. Chyba ze sadzisz ze ten lokiec na Messim byl celowy. Ja w to watpie.
0
Ja to myślę że dobrał tą pozycje do osobistych preferencji ;)
2
W nim naprawde siedzi niezly pajac. Miejmy nadzieje ze ksiazka pozwoli mu odkryc sie na nowo ;)
0
... no ale chyba im to nie na rękę nieprawdaż ? Ekonomia nie boli a tam idioci nie pracują.
2
Myśl sobie co chcesz ale nie ma klubów czy jakichkolwiek instytucji na świecie dla których pieniądze nie mają znaczenia tym bardziej jak idą one w miliony. Taki Real też musi być rentowny.
0
Oczywiście że ma znaczenie.
2
Mam nadzieje że tylko podbijają Realowi cenę.
0
Oby nie poszedł do Realu to będzie szansa na odkupienie go jak już Suarez będzie miał swój wiek. Teraz nie ma opcji żeby przyszedł na ławkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie no Alba jest dobry. Po cholere ta opercacja? Dobrze rozumie się z Messim akcję jego stroną są groźne. Asystuje bardzo często. Bez sensu. Tak jak można było czepiać się Daniego o wrzutki czy spadki formy tak Alba raczej trzyma poziom non stop.
0
Aaa no tak nie sprawdziłem :)
1
A czytałeś czy tylko się silisz na ocenę moralną innych użytkowników ? " .... w której poprosił właściciela Málagi, aby jego zespół pokonał w ostatniej kolejce Real"
0
A o co chodzi z tym Michaelem ?
1
Nie no nie wierzę. Jak aktor w jakiejś komedii. On tak ma na poważnie ? :O
0
Celta też może im zrobić kłopot. Z pucharu ich wywalili dla przykładu.
0
I pomyslec ze dane nam bylo obejzec brame Mashe ;)
0
Nie no zaplacili nam zdaje sie 800 tysi
0
Fernandez .....
1
Komentujacy chyba oczekwali ze Fernandez podetnie wszystkim skrzydelka w decydujacej fazie sezonu i poodstrzela polowe graczy na konferencji tak aby juz sobie barce i gre w niej odpuscili oraz zaczeli szukac nowego pracodawcy ;)
0
Eee tam braluje verattiego ;)
0
Jesli jednak ludzie z platformy gamingowej sie zorientuja ze korzysta z tego konta wiele graczy(po logowaniach z numerow ip) bo nie ludz sie ze jestes jedynym uzytkownikiem ;)to banuja je dozywotnio. Osobiscie odradzam.
1
Zabijał czymś innym. Nie chodzi mi o fizyczną walkę. Miał silny charakter i grał fair. Chodzi mi bardziej o tego Puyola chwile później który powstrzymał zdaje się Ronaldinho który chciał wymierzyć sprawiedliwość na Ramosie a Puyol go powstrzymał. To taka cecha "skały" w psychice człowieka. Nie trzeba walczyć by być silnym. Ibra też to ma. Ktoś fika ten spojrzy i już się boi. U Puyola ta cecha była bardziej szlachetna.
5
Mi tam najbardziej podobają się takie gesty jak oczko Messiego do sędziego. Typu spoko spoko gościu ... ;). Reakcja LE też piękna ten moment (ta sekunda) jak sobie to uzmysłowił XD.
1
Nie mówię o chamach tylko o gościach którzy są silni psychicznie i to wykorzystują w życiu. Mieliśmy kiedyś Puyola.
1
Szkoda że nie ma u nas troszkę mocniejszych charakterów. Taki Ibra spojrzeniem by go zgasił