sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze gdyby takie zaangażowanie było zawsze jak w tym meczu to potrójna korona spoko by była. Szkoda że nie umiemy utrzymać już tego rytmu :(. Kiedyś tak graliśmy co mecz
1
Juve. Mam nadzieje że Dani zrobi porządek z prześcieradłami ;). Dzisiaj fajnie pocieszał Neymara po meczu. Widać że kawałek serca jego bije w naszych barwach.
3
Juve jest dobre. Szkoda chłopaków. Ney płakał - słaby widok. Ja jestem z nich dumny.
0
Piszesz ze " był kontakt miedzy nogami" zawodników ... no no. ;) A tak serio to tez uwazam ze faul tam był na Suarezie. Ciekawe czy tym razem ten caly komitet bedzie tak samo skropolatny i wezwie węgra na dywanik.
1
Jeden babol ? Na ile meczów ? 20 ? Reszta bramek to zle ustawienia obronow plus glupie straty w srodku. Troche obiektywizmu. Ter Stegen wiele razy ratowal nas przed kompromitacja bramkowa.
2
Przegrywamy przez slaba obrone i pomoc. Matsa hejtowalem jak pajacowal w polu karnym z pilka. Odkad tegi nie robi broni bardzo dobrze i zwracam mu honor. Nie zgadzam sie z tym ze slabo broni.
0
100% prawdy kolego. Kurna ten Isco jak explodowal z forma wczoraj fantastyczny mecz zagral jak ja bym chcial zeby Barca go bialym podebrala.
16
Serio? A niby czemu ? Koles wspiera zespol wierzy w Barcelone i kazdego gracza z osobna i gra bardzo dobrze. Po co te zgryzliwosci.
0
100% w sumie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To raczej kompromitacja LKS'u niz Barcelony ;)
0
Ale tu nie o zarobek chodzi ... nowe buty codziennie ;)
0
Ty tak serio z tymi dopalaczami ? :)
4
Na razie mocarstwa kasuja maluczkich i robia to w bialych rekawiczkach tak zeby ludzie mysleli ze bronia demokracji i inne tego typu bzdury podaja. Lecz za jakis czas nadejdzie powazny konflikt interesow tych wielkich graczy jesli juz nie nadszedl i wtedy juz bedzie to zalezex tylko od szalenstwa przywodcow. A ludzie stali sie po prostu cynicznymi egoistami. Wedlug mnie np USA sama spreparowala WTC aby wywolac wojny na bliskim wschodzie i podtrzymac gospodarke. Jakim trzeba byc sk.....nem aby zabic 5 tysi wlasnych obywateli do takich celow ? Rosja dziala niestety podobnie. Tak ze ja slabo to widze :(
0
Ja bym sprobowal przesunac na stale Messiego do pomocy i sciagnac na jego miejsce Griezmanna lub Dybale. Messi w pomocy jest lepszy od Verattiego. Lepszego pomocnika na rynku nie bedzie. Sprzedac Arde, Denisa, Rafinhie dac szanse Aleni i dokupic kogos do pomocy za ta kase. Vidal wroci na nastepny sezon ale trzeba pomyslec tez nad Po. Mathieu tez mozna by sprzedac moze cos bysmy zarobili jeszcze. Gomesa jeszcze bym przytrzymal mysle za ma duzy potencjal ale jest oporny na przystosowanie. Roberto oczywiscie do pomocy.
1
Alba jeszcze.
0
Tym bardziej ze Bayern z Realem to za czesto raczej nie gra ;)
1
Ależ mi nie chodzi o tą bramkę chociaż zapisała się w historii bez dwóch zdań. Mathieu to koleś od czarnej roboty i często wykonuje ją świetnie jest szybki zdecydowany jego wślizgi nie raz (w tym sezonie też) ratowały nam tyłki. Tylko że w tych meczach zazwyczaj więcej się mówiło o gwiazdach które strzelały a nie o tych co bronili.
0
Nie zgadzam się z tobą ale szanuje twoje zdanie :)
2
W wielu meczach grał bardzo dobrze. Jak za kasę którą za niego daliśmy dał nam do tej pory o wiele więcej niż Paco, Denis czy Gomes chociaż pomimo hejtu uważam że Portugalczyk jest dobrym grajkiem tylko u nas się nie sprawdza.
9
Kolego nie jego wina że kupiła go Barcelona - poza tym dał nam dużo dobrych występów. Jego czas się kończy ale szacunek od nas to mu się po prostu należy.
4
Masz racje z tym Albą - naprawdę widać jago brak. Skoda że trener przestał go wystawiać - jak grał Alba to zazwyczaj jego strona chodziła jak kieliszek na dobrej imprezie ;)
0
Trzeba pozbyć się całej linii środkowej oprócz Busiego Sergi Roberto i Iniesty. Lecz ten ostatni to tylko na zmiany bo za dużo już nie daje - nie trzyma formy. Może coś by się z tego kasy uzbierało. Powinniśmy kupić jednego bardzo dobrego i z dwóch perspektywicznych graczy + wprowadzać Alenę. Z obroną już nie jest taki dramat mamy Piqe, Umtitiego i Albe który jak gra w odpowiednim systemie jest mega wzmocnieniem i jest chyba niedoceniany w ostatnim czasie. Mathieu sprzedać. Mashe jeszcze pociągnie zapewne na zmianach. Powinniśmy dokupić dobrego PO chociaż po sezonie wróci Vidal i może dużo dać. Trzeba to zrobić + nowy trener najlepiej jakiś niemiec który nie będzie miał problemów z logiką i bez emocji to poustawia - Klopp by był świetny, a może ten co się po dupie drapie ;P - Low ? Myślę że też by dał rade. Trzeba nie bać się sadzać na ławie gwiazdy nie będące w formie - to podstawa. MSN nie ma co ruszać podejrzewam że z Paco jako zmiennikiem będzie już tylko lepiej. Można też dokupić jakąś gwiazdę typu Grizmann lub Dybale ale wtedy Messiego na stałe do pomocy. Messi nie ma już tego pędu jak 8 lat temu. Na starych filmach to widać on wtedy był najlepszym piłkarzem jakiego w życiu na oczy widziałem (a mam już swoje lata i pamiętam naprawdę mocnych kozaków z Brazyli, Argentyny, Holandii, Włoch, Hiszpanii i Niemec ze swoich najlepszych epok) teraz pozostał Messiemu talent ale organizm już jest słabszy niestety, co jednak spokojnie by wystarczyło na człowieka do dyrygowania środkiem i ustawiania tempa meczu. W tym aspekcie i tak nie znaleźlibyśmy nikogo lepszego. Takie moje zdanie Pozdrawiam wszystkich. Trzymajmy kciuki za ratowanie sezonu i mądre posunięcia w przerwie letniej.
0
Moim zdaniem przenośnia zbyt przerysowana. Zrozumiałem że nie chodzi Ci o bezpośrednią interakcję ze śliną Enrique XD
1
Z Realem Sociedad jeszcze nam Messiego lub Suareza "odstrzelą" (a najlepiej obu naraz) i Real Madryt spokojnie może podchodzić do El-classico :)
1
Heh jak dla mnie to i WTC jest ściemą (uważam że tam nawet samolotów nie było) i oficjalna wersja (poprzedniej partii i strony rosyjskiej) smoleńska też jest ściemą. Chodzi tylko o władze wpływy i kasę. Ludzie nie mogą po prostu zaakceptować do czego przywódcy są zdolni aby rządzić niepodzielnie ;). Główne media są sprzedane i dbają o to by społeczeństwo żyło w ułudzie. Co więcej ostatni atak w Aleppo sarinem moim zdaniem też nagrany przez aktorów tylko po to aby Stany mogły w końcu ruszyć coś z tą Syrią :(.
Tu ciekawy filmik do czego zdolne są media by wytłumaczyć reakcje wielkich mocarstw (np bombardowań):
https://www.facebook.com/NewWorldOutlawzKilluminati/videos/1336903759710909/
0
Może coś w tym jest. Jednak Lucho go obserwuje na treningu i wie więcej od nas. Ja tam liczę że Enrique wie co robi i jak się chłopak przełamie to zacznie grać jak z nut.
0
Mi to sie wydaje ze wydali na niego 90 baniek :}
0
Kolego zejdz na ziemie. Nikt Ci w twarz nie pluje.
0
Denis dostal ta przerwe bo gral beznadziejnie wczesniej tez. Teraz to on dostal szanse od trenera i jej nie wykorzystal