0

To jest cholerna mafia a najbardziej mnie wkurza że ich decyzje tylko pdgrzewają zajaranie półgłówków - prześcieradeł i dają im argument na szerzenie swoich debilnych mądrości. Kórde gdyby UEFA tak skrupulatnie podchodziła do stronniczych błędów na korzyść Realu to zabrakło by sędziów w jej szeregach. Ale wiadomo o co chodzi. Przecież Barca miała być już za burtą - złamana, przegrana. A tu okazuje się że się odrodzili jak feniks z popiołów i białaski i stronniczy ludzie z "mocą sprawczą" zachowują się jakby w środę z gwinta tabasko na raz wypili.

2

K .... a ukarali tego sędziego z meczu z PSG. Krew mnie zalewa. Jak można być tak stronniczym. Ile razy sędziowie drukowali pod real i zero reakcji. Ile spalonych zostało puszczonych ? Ile nurkowań było przemilczanych? Rzygać się chce że oni śmią nazywać nasz zespół UAFeloną. Cholerna mafia. Wątpię by dali nam uczciwie wygrać w tym roku LM.

4

Wyjmij kolego kijek z tyłka bo się połamie od naprężania a z proktologami po środzie jest krucho.

PS: Panie dokładny ale spacji to się nie stawia przed kropką XD

0

W sumie racja. Mea culpa :)

0

To troche bez sensu co napisales :)

1

Pan selekcjoner zapewne kibicuje bialasom a przecierz masci zabraklo w aptekach.

0

Wejdz hiporyto na wasz przeglad prasy na notatniku i ocen to co powiedziales obiektywnie. Tam 90℅ komentarzy dotyczy Barcelony. Szkoda slow na twoje madrosci.

0

Bo irytujacy jest zalew "obiektywnych" fanow Realu dzisiaj. Troche samokrytyki. Ostatnio sporo wam sie prezentow od sedziow dostalo.

16

Ludzie tu pytali o tą fote w wysokiej rozdzielczości więc wrzucam ;)

http://imgur.com/dNaJtcp

Pozdro.

0

Ferdinand troche jak Krychowiak w klipie "Ja na koniu jade" ;P

0

Widziałem print screena kuponu jakiegoś niemca który obstawił 20 euro na 6:1 dla Barcy i 4:0 dla Borussi. Wygrał 15 tysi.

0

Sory Robert ale przerabialiśmy takie zagrywki ze strony Realu wiele razy. Wtedy wychodził taki Ramos z mądrymi tekstami że sędzia raz myli sięw jedną raz w drugą. No więc w czym jest teraz problem ?

21

Opowiadał że Barca nie jest zdolna do remontady - tylko Real umie takowe robić.

0

Piszesz tu o symulkach i niesłusznych karnych. Skup się może na takich oto wynalazkach ze swojej strony:



Tylko Benzema chyba nie dosłyszał komendy "symulujemy" bo nie wiedział co się dzieje na około. Ramos wyskoczył tak że złamał chyba prawa fizyki upadając. A o piękniusiu to już szkoda się produkować. Tak że ten .....

0

Mi to się wydaje że tej łydki to i prowadzący nie widział (pomimo decyzji). Bardziej pewnie wydawało mu się że ręka obrońcy popracowała. Pytanie do Suareza czy to kolano wybiło go z pędu czy dołożył od siebie ten upadek. Bo rączka na szyi to było słabe w sumie.

0

Ta szczególnie ty.

1

Dokładnie - wtedy zajmą się sprzedażą zawodników i wymianą trenera :)

4

Moim zdaniem główny problem PSG to taktyka zastosowana przez Emery'ego. Jakby zagrali jak w pierwszym meczu byłaby wymiana ciosów. Jestem przekonany że w takiej sytuacji barca nie osiągnęła by przewagi 5-ciu goli.

0

Kolego a ty tak na marginesie jesteś kibicem Barcelony ? Bo od jakiegoś czasu przewijasz mi się jak czytam La' Ramble i nie do końca Cię rozkminiam. Ciesz się chwilą bo taki mecz to powtórzy się za kilkadziesiąt lat zapewne dopiero. I proszę nie wałkuj tematu sędziów w takiej chwili. Nie raz dostaliśmy od nich po tyłku. Oczywiście wiem że to nie wymówka dla PSG ale oni też nie są dziećmi i wiedza jak wygląda futbol w dzisiejszym świecie bez powtórek. Ich postawa przesądziła o wyniku nie błędy sędziów.

0

Like masz za dobre słowo ;). Pozdrawiam.

1

Jeszcze Angole dobrzy są ;)

3

Kurna ta muza z tego Tytanica to niezłe emocje pobudza jednak. Tysiąc razy to słyszałem ale wystarczy dodać ją do takiej sytuacji i łzy szczęścia same lecą. Filmy bez tego podkładu aż tak mnie nie wzruszają :)

0

Oj tam oj tam "przecierz sedziowie raz myla sie w ta strone raz w ta" a polowa graczy realu nie chce powtorek. Skad u hala dzieci nagle taka zlosc

0

Jakby PSG zagrało otwarty mecz to skończyło by się na wymianie ciosów i wątpię że wtedy mielibyśmy 5-cio bramkową przewagę na koniec. Emery przeholował tym razem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównał sytuacje adekwatne. Notatnik padł ? Wejdź na biały przegląd prasy dowartościujesz się.

0

Dzisiejszy przegląd prasy na notatniku jest mocny :)

0

Piękna fota. Idealnie uchwycona emocje

6

W Madrycie proktologów zabraklo XD

0

To ty chyba troszke sie nie wyspales reka byla nabita nie mial szans jej cofnac - upadal przecierz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?