La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

3

Ładny mecz, rozwalił mnie w środeczku ten powrót Barcy. Sędziowania i taktyki nie chcę komentować, bo każdy ma swój punkt widzenia tych sytuacji.
Największym błędem Emeryego było wstawienie Thiago Silvy zamiast Kimpembe, moim zdaniem. Thiago ma swój czas za sobą, każdy z Barcy grał z nim wielokrotnie, znają jego grę na wylot, wiedzą jak zagrać, jak minąć, na jakie zwody się nabiera, jak długo stoi na nogach i jak agresywnie gra.
Brak wiedzy o Kimpembe sprawił, że młodzian był nie do przejścia w Paryżu. A z Thiago zrobiono wiatrak jakieś 12 razy zbyt wiele.
Pozdrawiam cieplutko.

4

@LosBlankos Moim zdaniem główny problem PSG to taktyka zastosowana przez Emery'ego. Jakby zagrali jak w pierwszym meczu byłaby wymiana ciosów. Jestem przekonany że w takiej sytuacji barca nie osiągnęła by przewagi 5-ciu goli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?