0

Chłopaku nie krzycz na mnie - napisałem ogólnie. Akurat jestem bardziej prawicowy. Nie wiem czemu mnie zaatakowałeś ? Troche dystansu - wymieniane przez ciebie strony i kanały znam i cenię. Może ty nie oglądasz całe życie tylko dwóch kanałów ale myślę że wymienione przez ciebie 70 % społeczeństwa niestety tak a to już potężny elektorat nie sądzisz ? (pisanie kapitalikami jest tu chyba nawet zabronione)

0

Wszyscy jestesmy podatni jedni pod tvn drudzy pod tvp. Jada z nami media jak z bydlem. Prwdy nie zaznasz w telewizji ale sam mozesz opinie sklecic jak jestes sherlock internetow ;)

1

Chyba że Messi cofnął by się na stałe do pomocy - to nie było by aż takie złe bo Messi w pomocy by zrobił kolosalną różnicę.

0

Może go nie zawieszą - kasa musi się zgadzać na El Classico a Neymar to generator kasy - nie tylko dla Barcelony.

0

Chyba tak. I chyba on paradowal z prezentami od bialych po jakims meczu.

2

Nie z...bie piłkarzy publicznie dla twojej radochy tylko w szatni. To dobry trener jest i szanuj go. W statach chyba najlepszy w naszej historii - parodysta - dobre. Włóż głowę do lodówki lepiej na moment.

1

powiedzial to obiektywnie przyznał też ze maladze należał się 2 gol. Sędzie dziś "swoje" dodał. A Barcelonie mecz sie po prostu nie ułożył i tyle. Czerwo dla Neymara zabiło zawody

1

Lepiej zadzwon i dopytaj bo jak ci przysla wyrownanie ....

0

Niestety Rafa jest szklany. Los mu nawet nie daje szansy by mógł wejść na poziom Barcelony. Szkoda bo chyba wszyscy go lubimy. Oby nie podzielil losu Vermalena

0

4 sezon juz caly polecial w TV ? Ile on maodcinkow ?

0

Ka bardzo lubie Juve kiedys za nimi szalalem nawet za czasow jak gral tam Nedved. Ale teraz moje serce jest w barwach Barcy.

0

I to jest dobra wiadomość XD

1

Ja bym powiedział że Barcelona gubi się przy wysokim pressingu gdy przeciwnicy grają bardzo intensywnie - wtedy faktycznie nie umiemy bronić. Było sporo takich meczów w tym sezonie i to z teoretycznie słabymi drużynami które nam w ten sposób punkty urywały. Jeśli Juve tak zagra to faktycznie będzie problem bo Barcelona przy takiej taktyce przeciwnika bronić nie umie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja bym nie przydzielał tego tuszowania tylko jego pontyfikatowi jednak. Tuszowane to było non stop jego poprzednicy też to robili. I myślę żę większą za to winę ponosił aparat administracyjny Kościoła Katolickiego niż sami papieże co nie zmienia jednak faktu że mógł coś z tym zrobić (jeśli o tym wiedziął oczywiście). Dobrze że teraz się to przynajmniej zmienia. Jednak tak jak pisałem wyżej pomimo ze nie jestem gorliwym katolikiem czuje dumę że ten człowiek był Polakiem bo był po prostu duchowym przewodnikiem wielu ludzi. Nie czuje natomiast dumy z powodu pokrewieństwa narodowego i dziwnie rozumianej "polskości" Pana Lisa i Tuska.

4

Sorki ale i Lisowi i Tuskowi do papieża to lata świetlne. Obraza to obraza to fakt. Lecz oni nie będą raczej zapamiętani w historii tego kraju w przeciwieństwie do właśnie papieża. Ja nawet nie jestem katolikiem ale widzę tu kolosalną różnicę. Dla polaków i katolików na świecie Jan Paweł to symbol a symbole się szanuje. Tusk i Lis natomiast ... no cóż ... nie będę wywoływał burzy ;). Takie memy z nimi mnie śmieszą - tyle powiem. Oni już sami dawno wykreowali się na bohaterów tego typu wrzut.

3

Wczoraj mialem wrazenie ze Suarez bardzo chcial mu pomagac. Widac bylo ze gadali poza tym to chyba Luisito mu asystowal. Troche to tak wygladalo jakby mistrz uczyl ucznia ;)

0

No fakt to by bylo cos. Ciekawe czy taki przypadek mial juz w ogóle kiedys miejsce, biorac pod uwage oczywiscie to ze graja w jednej druzynie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zgadzam się wydano za Gomesa za dużo lecz twierdze dalej że Denis jest jednak słabszy.

1

Bo Denis jest gorszy.

19

Fajne nazwy mają

0

Piast Piastów :)

1

Zalozyli by jakas fundacje i by przekazywali ;)

1

Nie wszyscy mają jego charakter ale czytaj dokładnie tą stronę:



http://www.fcbarca.com/76173-cardoner-pique-powiedzial-prawde.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news

Wiceprezydent to nie jest nikt.

1

Trochę zawieszona w powietrzu jest ta twoja odpowiedź - sprecyzuj proszę bo nie czuje kontekstu.

1

No moze i nie ale miala wyzsze stanowisko niz oskarzajacy. Wiec wplyw na sprawa mogl byc olbrzymi biorac pod uwage kontrkst zarzylasci z Realem

0

Odpowiedz kolego. Przedmowcy kulturalnie cie wypunktowali wiec sie ustosunkuj do tego.

1

Idealne porównanie :)

18

Pique ma sporo racji lecz nikt sie nie chce wychylac przy takich ukladach. Twój bohater z profilowego rozliczyl o wiele wieksze sumy w rajach podatkowych lecz pani Silva nie jest juz tak drobiazgowa jak z Messim i Neymarem. No ale wiadomo jak co mecz siedzi obok pereza w lozy to czego sie sppdziewac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?