1

ZZ też dobry jest w rozrywaniu spodni w sumie ...

15

Ja myślę że Valverde to taktycznie zeżre Zidana i wydali zaraz po konsumpcji, oby tylko piłkarze nie gwiazdorzyli a będzie gitara.

1

AA ha ha źle cię zrozumiałem - myślałem że napisałeś że liczysz na zdobycie LM w pierwszym sezonie ;)

1

Ja tam liczę na tryplet :P

2

Da radę. Pamiętacie jakie szanse dawaliśmy LE po jego trenerce w poprzednich drużynach a jakie były jego 3 ostatnie lata ? .... no właśnie. Valverde prezentuje się o wiele bardziej obiecująco.

0

Według mnie powinien zostać i dostawać minuty. Jestem pewien że spokojnie da radę z zespołami z dołu tabeli. Granie w zespole z wirtuozami a wyrobnikami to olbrzymia różnica w nabywaniu doświadczenia. Jeden, dwa takie sezony w Barcelonie i koleś będzie z Samuelem murem nie do przejścia dla całej Europy.

0

Przyjacielu - w co drugim poście odpowiadasz: "ciekawa logika". Zmień może płytę ;). Nie zamierzam Ci udowadniać że zasługuje bo to zapewne strata mojego czasu. Powiedz mi jednak proszę kto według Ciebie w tym roku zasługuje, biorąc pod uwagę zwycięstwo Realu bądź Juvntusu w LM. Aby pominąć ewentualne odpowiedzi dotyczące logiki - uspójnie: 1 przypadek gdy wygra Real. 2 Przypadek gdy Juventus. Pozdrawiam.

0

Wiesz kolego bycie wielkim to nie tylko trofea. On jest wielkim człowiekiem co widać prawie na każdym kroku - dodać do tego wspaniałą forme obecnie i całokształt kariery. Naprawdę trzeba być bardzo uprzedzonym aby nie widzieć go jako zdobywcy tej nagrody.

0

Nie wiem skąd u ciebie niechęć do tak wielkiego piłkarza. Podejrzewam że nawet wielu kibiców Realu bardziej Buffonowi życzy tej nagrody niż krystynie.

2

Nie zdziwię się gdy nawet jak Juve ogra białych w finale to i tak Krystyna zgarnie złotą piłkę ... niestety.

0

Paco i Gomes zostana i beda coraz lepsi.

0

Ta i jeszcze chwilkę po upadku miał pretensjonalne spojrzenie do rywala. Ciekawe czemu. Pewnie myślał że chwile wcześniej przeciwnik zrobił specjalnie dziurę w murawie w którą zarył XD

4

"Fakt" nie jest polski ;)

1

Jakby u muslimow zebrala sie grupka chrzescijan protestujaca przeciw ich symbolom na jakiejs budowli to z miejsxa by ich ukamienowali lub scieli co by sie nue przemeczac. ;)

0

To wtedy by były jakieś rekordy bite jeśli chodzi o obrone ;)

1

Ja tam będę tęsknić. Lubię gościa. Fajny był to okres jak prowadził Barcę

3

No koleś miał charakter - trzeba przyznać :). Ja tam zapamiętam go baaardzo pozytywnie. I nie chodzi mi wcale o wyniki które ma imponujące ;)

2

Olej to skończ jointa ;P

0

Daj spokój taka rola takich stron. to zrozumiałe.

0

A co mialby robic poza tym ? :)

7

Regularnie to ich w tym sezonie sedziowie popychali.

1

Ale wiesz ze mowa o graczu Eibaru ? Przeczytales chociaz ?

4

Nie dziwne że odpowiedział - grali w przewadze dzięki tej decyzji. Ona nie pozostawiła złudzeń jak ten mecz musi się skończyć.

0

Ale tu niema nawet co podejmowac takoego tematu. To jest la rambla ludzie pisza w biegu na telefonach, w emocjach. Kazdy normalny czlowiek to rozumie !!!

2

Powinien byc wolny sprzed pola karnego. Kartka - sporna kwestia, lecz przyznaj ze z Aspasem to była kradziez w biały dzien. Ta decyzja przesadzila o wszystkim. Powinien byc karny. Celta by wyrównala i dalej grala w 11. Dostali by weny i mecz mógl zakonczyc sie inaczej - co za tym idzie cala liga. Jesli to nie jest skandal .... . Takie wlasnie decyzje w tym sezonie prokuruja rozmowy o tym ze kupiliscie tą ligę.

0

Jeśli juz kogos sprowadzac za Naya to myśle ze Griezmann powinien byc na czele listy. I tak zestalo by jeszcze na 2 super grajków.

2

Jak tacy ludzie irytują. Od dawna koleś nie może przełknąć że ktoś niie piszę ę. I to osoba która jest mu całkiem obca. Czy naprawdę ludzie nie macie prawdziwych problemów w życiu ? ZazdroszczĘ.

0

Chyba w rękach Sandro - a to może być odrobinke zbyt mało ;)

0

Kończ waść, wstydu oszczędź.

0

Sytuacja z Aspasem to juz patologia. Pilkarski poker.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?