sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ZZ też dobry jest w rozrywaniu spodni w sumie ...
15
Ja myślę że Valverde to taktycznie zeżre Zidana i wydali zaraz po konsumpcji, oby tylko piłkarze nie gwiazdorzyli a będzie gitara.
1
AA ha ha źle cię zrozumiałem - myślałem że napisałeś że liczysz na zdobycie LM w pierwszym sezonie ;)
1
Ja tam liczę na tryplet :P
2
Da radę. Pamiętacie jakie szanse dawaliśmy LE po jego trenerce w poprzednich drużynach a jakie były jego 3 ostatnie lata ? .... no właśnie. Valverde prezentuje się o wiele bardziej obiecująco.
0
Według mnie powinien zostać i dostawać minuty. Jestem pewien że spokojnie da radę z zespołami z dołu tabeli. Granie w zespole z wirtuozami a wyrobnikami to olbrzymia różnica w nabywaniu doświadczenia. Jeden, dwa takie sezony w Barcelonie i koleś będzie z Samuelem murem nie do przejścia dla całej Europy.
0
Przyjacielu - w co drugim poście odpowiadasz: "ciekawa logika". Zmień może płytę ;). Nie zamierzam Ci udowadniać że zasługuje bo to zapewne strata mojego czasu. Powiedz mi jednak proszę kto według Ciebie w tym roku zasługuje, biorąc pod uwagę zwycięstwo Realu bądź Juvntusu w LM. Aby pominąć ewentualne odpowiedzi dotyczące logiki - uspójnie: 1 przypadek gdy wygra Real. 2 Przypadek gdy Juventus. Pozdrawiam.
0
Wiesz kolego bycie wielkim to nie tylko trofea. On jest wielkim człowiekiem co widać prawie na każdym kroku - dodać do tego wspaniałą forme obecnie i całokształt kariery. Naprawdę trzeba być bardzo uprzedzonym aby nie widzieć go jako zdobywcy tej nagrody.
0
Nie wiem skąd u ciebie niechęć do tak wielkiego piłkarza. Podejrzewam że nawet wielu kibiców Realu bardziej Buffonowi życzy tej nagrody niż krystynie.
2
Nie zdziwię się gdy nawet jak Juve ogra białych w finale to i tak Krystyna zgarnie złotą piłkę ... niestety.
0
Paco i Gomes zostana i beda coraz lepsi.
0
Ta i jeszcze chwilkę po upadku miał pretensjonalne spojrzenie do rywala. Ciekawe czemu. Pewnie myślał że chwile wcześniej przeciwnik zrobił specjalnie dziurę w murawie w którą zarył XD
4
"Fakt" nie jest polski ;)
1
Jakby u muslimow zebrala sie grupka chrzescijan protestujaca przeciw ich symbolom na jakiejs budowli to z miejsxa by ich ukamienowali lub scieli co by sie nue przemeczac. ;)
0
To wtedy by były jakieś rekordy bite jeśli chodzi o obrone ;)
1
Ja tam będę tęsknić. Lubię gościa. Fajny był to okres jak prowadził Barcę
3
No koleś miał charakter - trzeba przyznać :). Ja tam zapamiętam go baaardzo pozytywnie. I nie chodzi mi wcale o wyniki które ma imponujące ;)
2
Olej to skończ jointa ;P
0
Daj spokój taka rola takich stron. to zrozumiałe.
0
A co mialby robic poza tym ? :)
7
Regularnie to ich w tym sezonie sedziowie popychali.
1
Ale wiesz ze mowa o graczu Eibaru ? Przeczytales chociaz ?
4
Nie dziwne że odpowiedział - grali w przewadze dzięki tej decyzji. Ona nie pozostawiła złudzeń jak ten mecz musi się skończyć.
0
Ale tu niema nawet co podejmowac takoego tematu. To jest la rambla ludzie pisza w biegu na telefonach, w emocjach. Kazdy normalny czlowiek to rozumie !!!
2
Powinien byc wolny sprzed pola karnego. Kartka - sporna kwestia, lecz przyznaj ze z Aspasem to była kradziez w biały dzien. Ta decyzja przesadzila o wszystkim. Powinien byc karny. Celta by wyrównala i dalej grala w 11. Dostali by weny i mecz mógl zakonczyc sie inaczej - co za tym idzie cala liga. Jesli to nie jest skandal .... . Takie wlasnie decyzje w tym sezonie prokuruja rozmowy o tym ze kupiliscie tą ligę.
0
Jeśli juz kogos sprowadzac za Naya to myśle ze Griezmann powinien byc na czele listy. I tak zestalo by jeszcze na 2 super grajków.
2
Jak tacy ludzie irytują. Od dawna koleś nie może przełknąć że ktoś niie piszę ę. I to osoba która jest mu całkiem obca. Czy naprawdę ludzie nie macie prawdziwych problemów w życiu ? ZazdroszczĘ.
0
Chyba w rękach Sandro - a to może być odrobinke zbyt mało ;)
0
Kończ waść, wstydu oszczędź.
0
Sytuacja z Aspasem to juz patologia. Pilkarski poker.