sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeceniasz chyba jego wkład w ustawienie drużyny. Ja myślę że schodził do środka i rozgrywał bo tak mu kazał robić trener i tyle.
0
Prześledź historię tych zespołów w ostatnich latach w LM proszę ;)
Chelsea jest może troszkę czarnym koniem bo nie wiadomo czego się po nihc teraz spodziewać. Ale PSG i Man City zawsze gra tak samo czyli kiepsko w tych rozgrywkach. Może kiepsko to złe słowo bo zazwyczaj wychodzą z grup ale robi się z nich zawsze faworytów i zawsze zawodzą.
0
Ludzie nie sprzedawajcie jeszcze rakiety. Mial slaby sezon ale i tak strzelil najwiecej goli z pomocnikow. Pomyslcie co bedzie jak wroci mu forma.
0
Xaviemu tez nie pozwalal a Inieste to trzyma na krótkiej smyczy ;) tyran
0
Było chyba gdzieś że Juve też 100 zaproponował. To będzie licytacja już agent Verattiego się o to postara.
0
Oni (PSG) się nie zgodzą na 100 mln.
2
U nas mają MSN. Poza tym które niby zespoły mają podobne szanse na LM ? ja widzę tylko cztery w tym momencie. Real Bayern Juve i my. Z resztą co do cen i rynku się zgadzam ;). Jednak dalej uważam że Barca to jest wabik dla większości graczy.
0
Troche techniki i człowiek dziki ;)
7
Nie cierpie tego kolesia jest dobry i nienawidzi naszej barcelony. Jego słowa mnie nie przekonują widziałem nie raz jego zachowanie np jak pokazywał fucka w naszym kierunku. Jest sporo piłkarzy Realu których szanuje lecz ten buc sie do nich nie zalicza.
0
torrenty.to
1
Dużo prawdy napisałeś. Lubie gościa - sympatyczny się wydaję ale trochę go nosi czasami ;)
3
Arda nam sie zradykalizował :P
0
Bartolomeu.
0
Tylko chyba ty masz takie uczucie ;). Drugi koszyk jest słabszy i tyle ... no może oprócz Barcelony oczywiście ;)
1
Ha ha ha doooobre XD
0
Nas przepchnął ? Nie byłeś łaskawy się określić komu kibicujesz więc strzelam że albo PSG albo Real. no więc jeśli to 1-wsze to sorry chłopie ale zgraliście tak słabo że sędzia nie musiał nic robić. Ja wiem że tyłek piecze po historycznej remontadzie w kórym PSG grało tragiczną role ale ... cóż - bywa. Jeśli jesteś za Realem i mówisz że sędzia nas przepchnął to kolego .... weź jakieś leki proszę bo kupowaliście chyba co 2 mecz w tym sezonie i byliście przepychani przez sędziów. Z jednej strony rozumiem tyłek królewskiego Perezowskiego klubu który zdobył 2 mistrzostwa kraju na 8 lat musi boleć jak jasna cholera. Więc Perezik poruszył wszystko co możliwe aby w końcu zdobyć tytuł. Przekupione mecze, ataki medialne na naszych piłkarzy. Gratuluje metod zdobywania trofeów ;)
4
Ale co dokładnie. Mówi o czymś ale nie precyzuje .... Daliście ciała ot cała prawda. Jeszcze nie wyszedł z szoku i bredzi trochę według mnie.
0
Montoye ? Przeciez on u nas pol kariery spedzil nie kapiac sie do skladu
0
To moze jskies porownanie do Alby ktory co by nie mowic u nas sie sprawdza doskonale. Lepszy Baleron czy Alba ?
0
Ja mysle ze nawet 32 letni Ronaldo w tym momencie bylby drozszy niz te 135 baniek. Nie mowiac o Neyu czy Messim. Ceny ida w gore non stop. A placi sie nie tylko za umiejetnosci ale i wartosc marketongowa pilkarza.
1
Sportowcy dostaja zawalów czesto z braku elektrolitow. Powinno sie pic duzo wody z sola chociaz jest ochydna. Sama woda tylko uzupelnia plyny ale nie "laduje akumulatorków"
0
Jeśli by przyszedł dostał u nas kilkanaście meczy i wypalił to + zgarnelibyśmy jakieś trofea to za rok jego cena aktualna *2 przynajmniej
0
Nie znam aż tak charakterystyki Dembele. Jeśli nie walczy i nie wraca to masz racje. Uważam jednak że nei można do tego tak podchodzić. Tzn. trzeba odpowiedniego przygotowania fizycznego i twardej ręki trenera. Jak ktoś ma walczyć to ma to robić i koniec tematu niezależnie jakie ma nazwisko. Zmiana trenera była - zobaczymy jak to wpłynie na piłkarzy. Może Valverde sobie poradzi z problemem "człapania" co poniektórych graczy ;)
2
Napisałem że Messiego MOŻNA cofnąć do pomocy bo i tak w praktyce to on rozgrywa. Uważam że mamy najlepszego piłkarza na świecie który już niestety nie ma tej dynamiki jaką miał 5-7 lat temu. Wtedy to był dopiero kozakiem i wtedy nigdy bym nie chciał go przesuwać na pomocnika. Teraz niestety trochę jednak tego ognia stracił. Nadal jednak ma chyba najlepszy przegląd boiska ze wszystkich graczy jakich widziałem. Potrafi ściągnąć na siebie pół ekipy przeciwnika - piłka klei mu się do nogi tak jak kiedyś poza tym umie oddać strzał z dystansu zazwyczaj celny i kąśliwy. Jak dla mnie jest idealny na naszą ofensywną pomoc. Nie trzeba wydawać milionów na Verattiggo bo w ekipie mamy gościa 3* od niego lepszego. Wystarczy go przesunąć delikatnie a Dembele według mnie byłby idealny na pozycji Messiego. Poza tym nawet jeśli by przyjąć że się mylę to i tak Dembele na zmiany (na razie) byłby perełką. Jaką ławkę ma Real ? ... no właśnie. W tym roku dzięki graczom z ławki zdobyli to co zdobyli. Bo tam niejeden pomocnik siedzący na ławie u nas grałby w podstawowym składzie. Jak dla mnie Dembele jest perłą która za 2-3 lata będzie kosztować 3* tyle co teraz. Głupotą było by nie starać się go ściągnąć. Obejrzyj sobie proszę skróty na YT jak on prowadzi piłę jaką ma dynamikę. Ja wiem że takie źródła są kontrowersyjne bo trzeba oglądać całe mecze z zawodnikiem ale i tak dają przekrój jego cech w pigułce. Uważam że należy korzystać z okazji a możliwość zakontraktowania Dembele za niedużą kasę to okazja. Uważam też że nowy pomocnik (oprócz Dembele) i tak jest potrzebny i to najlepszy z możliwych na rynku.
0
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież nie napisałem nic że albo Dembele albo typowy pomocnik. Poza tym uważam że Dembele nada się do systemu Valverde.
0
Ja tam będę się cieszył jeśli go zakontraktują. Uważam że to bardzo dobry transfer.
1
Messi praktycznie i tak ponad połowę czasu spędza rozgrywając bo pomoc nawal więc różnicy by nie było ;)
1
Przecież on gra też na ofensywnej pomocy. Messiego można też cofnąć do pomocy do rozgrywania.
5
Ale akurat Dembele to prawdziwy kozak i on już jest crackiem. Jeśli można wyciągnąć to brać. Ten koleś jest przebojowy ma wszystko co potrzeba ... i tylko 20 lat. Kurna tu sie nei ma co zastanawiać. Delafeu przy nim to cienias.
0
Bezapelacyjnie blyszczal w waznych meczach a to jest najwazniejsze. Ale bufon z niego i tak jest ;)