23 maja 2014, 13:39
0
Brać!
15 lutego 2013, 23:15
Sakho, Hummels
21 września 2012, 14:43
Nic nie zmieniać!
16 czerwca 2012, 16:33
"...pisze Daily Mail"
23 grudnia 2011, 14:06
Dobrze mu zrobi taki odpoczynek.
16 listopada 2010, 23:00
I tak ma być.
12 listopada 2010, 14:25
Najgorsze jest to, że nie będzie grał Pique ani Milito i wychodzi na to, że Abidal będzie zmuszony grać na ŚO. Ale damy radę! nie widze innego scenariusza.
6 marca 2010, 21:57
fuck!
9 września 2010, 14:57
Bez dwóch zdań konrakt się należy. Widać nawet po jego wypowiedziach, że kocha Barce.
23 stycznia 2010, 13:21
Przeczuwam że wejdzie Keita. To by była raczej najlepsza decyzja. Zresztą, dowiemy się przed meczem ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Brać!
0
Sakho, Hummels
0
Nic nie zmieniać!
0
"...pisze Daily Mail"
0
Dobrze mu zrobi taki odpoczynek.
0
I tak ma być.
0
Najgorsze jest to, że nie będzie grał Pique ani Milito i wychodzi na to, że Abidal będzie zmuszony grać na ŚO. Ale damy radę! nie widze innego scenariusza.
0
fuck!
0
Bez dwóch zdań konrakt się należy. Widać nawet po jego wypowiedziach, że kocha Barce.
0
Przeczuwam że wejdzie Keita. To by była raczej najlepsza decyzja.
Zresztą, dowiemy się przed meczem ;)