solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brać!
0
Sakho, Hummels
0
Nic nie zmieniać!
0
"...pisze Daily Mail"
0
Dobrze mu zrobi taki odpoczynek.
0
Chciałbym Masche od początku. Jest w świetnej formie.
0
Też zrobię.
0
Deco!
0
Dobrze, że jest Thiago i Cesc.
0
Skończ gościu.
0
A co CR7 osiągnął z reprezentacją?! No właśnie.
0
halo, mecz jest jutro nie dziś.
0
Trafi.
0
Oglądałem kilka jego akcji przed chwilą. Całkiem niezły jest.
0
Mmwodzionka
Tak, w Polsacie leci Olympiakos-BVB
0
sto lat nelson! :)
0
Pewnie będzie tak;
Messi, C.Ronaldo, Xavi.
0
Już nie mogę się doczekać jego powrotu. Chciałbym go już zobaczyć na boisku.
0
Gijon gra fatalnie w tym sezonie. Nie ma innej opcji jak wygrana.
0
Jest nieźle.
0
Pozdro dla niego.
0
2-0
0
wow, ciekawy artykuł.
0
Literówka
nie w 'piętek' tylko w piątek ;)
Strzeli, strzeli. I to może nie jedną.
0
3-0
0
3-0
0
Brawo dla Casillasa
0
Pomarzyć można.
0
Charakter ma niesamowity :)
0
Franek
Dokładnie. Tle nocy zarwanych na CA, to i teraz się na luzie poczeka.