solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cule88
0
Byleby był to ktoś z Barcy ;)
0
I tak ma być.
0
i jeszcze co najgorsze; wynik.
0
Ban!
0
Coś czuje, że nasi przy dobrych wiatrach pykną czwórkę :)
0
Żebyś się nie przeliczył..
0
Najgorsze jest to, że nie będzie grał Pique ani Milito i wychodzi na to, że Abidal będzie zmuszony grać na ŚO. Ale damy radę! nie widze innego scenariusza.
0
Na skrzydło jak znalazł za taką cenę ;) + środkowy obrońca by się jeszcze przydał i gitara.
0
Drugiego takiego długoooo nie będzie.. Vamos Andres!
0
Faceci w czerni hehe
0
Gość daje dobre opcje hehe :D
0
Ja mam ok. 30min samochodem do Kielc, ale będzie lipa z transportem chyba więc nie jade.
0
na tym linku co dałeś to leci Bologna-Lecce
0
W niedziele dla mnie komfortowo.
0
Chcieliby Daniego :) Ale nic z tego panowie.
0
GENIALNIE !
Tego nam było trzeba, powoli się rozkręcamy/.
0
Na nSporcie pokazywali ustawienie i właśnie Maxwell ma grać na środku a Iniesta na skrzydle. Dziwnie mi się to widzi, mam mieszane uczucia.
0
i 3:1 ! Carmona !
0
http://www.atdhe.net/25581/watch-barcelona-b-vs-tenerife
świetna transmisja ;) a Nolito ładnie miesza. cudna systa przy 1 golu i piekna bramka. Oby tak dalej.
0
HokusPokus
2x Llorente i Silva, wszystkie padły po strzałach głową.
0
Jakie euro człowieku? Umiesz czytać? Tu mowa o MŚ.
0
Valdes za to co bronił powinien mieć spokojnie 8. Bez jego świetnej postawy byśmy stracili więcej niż 2 gole.
0
Oni będą MVP tej Ligi Mistrzów :D Położymy wszystkich na kolana
0
Abidal się nie nadaje na środek. Keita nie wiem co robi na boisku. Victor nas ratuje. Najlepszy zawodnik meczu.
0
ma ktoś dobrą transmisje do sop'a lub tvu player?
0
Bez dwóch zdań konrakt się należy. Widać nawet po jego wypowiedziach, że kocha Barce.
0
Forfiter
Wcale nie powiedziałem, że tylko Anelka. Tylko zaskoczyłeś mnie swoją wypowiedzią, bo NIGDY się nie spotkałem, by ktoś mówił o Inieście, że DUŻO symuluje. Nie ma piłkarza na świecie, który by nie zasumował choć raz w swojej karierze. Troche obiektywizmu.
0
Forfiter, to my chyba inne mecze oglądamy.
Jak byś był kpany po kostkoach to wątpie czy by sędzia nie odgwizdał faulu. Zwłaszcza tak, że byś musiał aż upaść. Fajnie nie?
0
Pyrzo_Barca
Gdyby był słaby tehnicznie to by nie grał w jednym z najlepszych klubów na świecie :) I o reprezentacji też by mógł zapomnieć. Myślę, że dopiero w Barcy rozwinie skrzydła na dobre.