0

Niech zostanie Zlatan i będzie dobrze. Po co nam on? :/

0

Witamy Masche!

0

Kocham ten klub! VAMOS BARCA

0

Xavi & Messi - to jest to!

0

to bedzie raczej wyglądało Ibra po Madryt w Gran Derbi :E hehe

0

Człowiek przez którego pokochałem Barce. Viva la Ronnie!

0

XAVI ! Mój idol, wzór do naśladowania tak samo jak Puyol.

Graj nam jak najdłużej Xavciu!

0

939

Tak, dokładnie ten Keita. To był odcinek z Samuelem Eto'o.

0

Jeszcze poprosze Bartre, Thiago i Romeu :)

0

moda na sukces.

0

Dokładnie, przez 16min. I nie grał na 100 :D

0

Dobrze że o 13 jest, bo później bym nie miał czasu obejrzeć.

0

Ibrakadabra19

No te away'e z 08/09 były zajebiste. Jedne z lepszych wyjazdowych wg mnie. :)

0

Lepiej mu było w długich włosach :D

0

Bardzo dobra opcja. Nie trzeba będzie nikogo kupować. Jak mamy takiego młodego i dobrego zawodnika to nie ma na co czekać, tylko włączyć do 1 zepołu :)

0

siemion2010

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=czwartek

tu pewnie będzie pare transmisji do wyboru :) prawie zawsze stąd coś wybieram i jest ok. Najpewniejbędzie na iraqgoals.

0

Moltes Felicitats, Pedro! Graj nam coraz lepiej :)

0

derby89

Wpisz na wikipedii.

0

Terminarz nie jest zły :) Tylko do GD w 13 kolejce :E Oby dla nas szzczęśliwe.

0

Hleb to wygląda jak jakiś jaskiniowiec na tym zdjęciu. Oj nie pograsz sobie w tym sezonie.

0

Thiago, mój ulubiony piłkarz tej młodej generacji Hiszpanii. Wg mnie też powinien już dołączyć do 1 zespołu. I jak napisał kolega pode mną, za 2,3 lata nie będziemy potrzebować Cesca, bo Xaviego zastapi godnie Thiago. :)

0

Ja najbardziej bym chciałby żeby Thiago się wybił :) Dobry występ na ME może mu w tym dużo pomóc

0

No na Eurosport 2 właśnie nigdzie nie widze żeby pisało o tym meczu.

http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/31,20100718,3,1,st,dz,go,cpr.html

0

W programie i na necie pisze, że nie ma jutro meczu Hiszpania-Chorwacja na Eurosporscie. Wie ktoś ocb? Bo obejrzałbym w tv a nie na kompie..

0

Mam nadzieje, że po tych mistrzostwach włączą któregoś z młodych do zepsołu. Thiago bym najchętniej widział :)

0

Bardzo dobra wiadomość :)

0

VIVA ESPANJJJJJJJJJJJJAAAAAA!!!!!!!!!! Brawo chłopoki !!!

0

Xavi=geniusz. tyle wystarczy :)

0

po co on tu.. ;/

0

Ferrer si, Rosell no!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?