solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
30min nikogo nie zbawi.
0
Sanchez zagra w Audi Cup? Wie ktoś?
0
Literówka w tytule.
0
:)
0
Dokładnie. Pisze, że będzie o 20 a tu nie ma nic.
0
U mnie nie wyświetla streamu.
0
Właśnie ma ktoś linka do meczu U17?
0
Jeden z lepszych bramkarzy dla mnie.
0
żenada
0
Będzie co oglądać w lato.
0
Dobre mecze w presezonie.
0
Alves by wymiatał ;)
0
Całkiem całkiem ta koszulka by była :D
0
polcio7
No ba :)
Chciałbym żeby jutro strzelił brameczkę, bo ostatnio co wchodzi to strzela.
0
Pełen profesjonalizm.
Ja myślę taki skład na jutro:
Pinto
Alves-Milito-Puyol-Maxwell
Masche
Xavi-Iniesta
Bojan-Villa-Messi
W drugiej połowie musi zagrać Thiago ;) Mam nadzieje, że Pep da mu szanse dłużej pograć.
0
Kurde nie obejrzę losowania. Ale jak przyjdę, to myślę, że mnie będzie czekała miła niespodzianka co do przydzielonej nam drużyny.
0
śmieszne ludziki z City..
0
Poproszę Inter.
0
Za nerwowo w obronie. Na drugą połowę trzeba wyjść z większą koncentracją. Jedziemy z nimi !
0
3m@
Ten link z sopa to transmisja PL?
0
Ja już zamówiłem. Ide jeszcze wpłacić siano i jest dobrze.
0
19Riki20
Na 'N' nie ma nigdzie tego meczu. Chyba, że na jakiś arabskich może znajdziesz, ale wątpie.
0
Ozil lepszy od Iniesty... Pozdro
Dobrze, że to tylko głupie statystyki, bo Andres dziś pokażę, że Ozil jeszcze się długo musi uczyć.
0
Jaki Srna.. Jakby zaistniała rzeczywiście nie ciekawa sytuacja z Alvesem to dawać Maicona albo Rafaela z MU.
0
Wiedziałem, że to jest jednak dobry transfer ;) Chciałbym go zobaczyć w 1 składzie na poniedziałek.
0
Młody Iniesta to byłby mózg :D Świetna rodzinka. :)
0
Nasi strzelą jeszcze ze dwie. Ale do przerwy rzeźnia :D
0
Czyli tak jak myślałem, Fontas obok Puyola
0
Carlavahrlo - czy taki piłkarz gra w Realu? wątpie.
A ja już widzę na Gran Derbi jak Messi będzie wam obijać słupki i poprzeczki z pozytywnym finiszem :)
0
Cule88
Coś Ci nie wyszło.
kur, 2 komy ;/