0

30min nikogo nie zbawi.

0

Sanchez zagra w Audi Cup? Wie ktoś?

0

Literówka w tytule.

0

:)

0

Dokładnie. Pisze, że będzie o 20 a tu nie ma nic.

0

U mnie nie wyświetla streamu.

0

Właśnie ma ktoś linka do meczu U17?

0

Jeden z lepszych bramkarzy dla mnie.

0

żenada

0

Będzie co oglądać w lato.

0

Dobre mecze w presezonie.

0

Alves by wymiatał ;)

0

Całkiem całkiem ta koszulka by była :D

0

polcio7

No ba :)

Chciałbym żeby jutro strzelił brameczkę, bo ostatnio co wchodzi to strzela.

0

Pełen profesjonalizm.

Ja myślę taki skład na jutro:

Pinto

Alves-Milito-Puyol-Maxwell

Masche

Xavi-Iniesta

Bojan-Villa-Messi

W drugiej połowie musi zagrać Thiago ;) Mam nadzieje, że Pep da mu szanse dłużej pograć.

0

Kurde nie obejrzę losowania. Ale jak przyjdę, to myślę, że mnie będzie czekała miła niespodzianka co do przydzielonej nam drużyny.

0

śmieszne ludziki z City..

0

Poproszę Inter.

0

Za nerwowo w obronie. Na drugą połowę trzeba wyjść z większą koncentracją. Jedziemy z nimi !

0

3m@

Ten link z sopa to transmisja PL?

0

Ja już zamówiłem. Ide jeszcze wpłacić siano i jest dobrze.

0

19Riki20

Na 'N' nie ma nigdzie tego meczu. Chyba, że na jakiś arabskich może znajdziesz, ale wątpie.

0

Ozil lepszy od Iniesty... Pozdro

Dobrze, że to tylko głupie statystyki, bo Andres dziś pokażę, że Ozil jeszcze się długo musi uczyć.

0

Jaki Srna.. Jakby zaistniała rzeczywiście nie ciekawa sytuacja z Alvesem to dawać Maicona albo Rafaela z MU.

0

Wiedziałem, że to jest jednak dobry transfer ;) Chciałbym go zobaczyć w 1 składzie na poniedziałek.

0

Młody Iniesta to byłby mózg :D Świetna rodzinka. :)

0

Nasi strzelą jeszcze ze dwie. Ale do przerwy rzeźnia :D

0

Czyli tak jak myślałem, Fontas obok Puyola

0

Carlavahrlo - czy taki piłkarz gra w Realu? wątpie.

A ja już widzę na Gran Derbi jak Messi będzie wam obijać słupki i poprzeczki z pozytywnym finiszem :)

0

Cule88

Coś Ci nie wyszło.

kur, 2 komy ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?