solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
[*]
Niech spoczywa w spokoju.
0
Lepiej wcześniej niż później te kontuzje nastąpiły, na te ważniejsze mecze już będzie optymalny skład jak ktoś niżej powiedział.
0
Jakaś plaga kontuzji zawisła nad naszą Barcą.. A niedługo już LM.
Ale to w końcu Barcelona, to wszystkiego są zdolni :)
0
Krisinho
Masz racje. Ta porażka tylko bardziej nas zmotywuje. Za tydzień gramy ze słabym rywalem u siebie. Także o 3pkt. nie musimy się raczej martwić..
0
Ale też zważmy na to, że obrona nam się ostatnimi czasy posypała. To też miało wpływ na dzisiejszy wynik.
0
Gdybyśmy zachowali takie tempo jak pod koniec I połowy i w początku II, to mielibyśmy duże szanse na zwycięstwo.
Ale cóż, zawsze się nie wygrywa, w końcu musieliśmy przegrać ;)
I tak fotel lidera nadal nasz.
Visca el Barca.
0
Mamy genialnych pikarzy i genialnego trenera. Nie ma się czym zmartwić. Dadzą rade!
0
Troche złe okoliczności nastąpiły co do tych kontuzji, ale chłopaki niech się kurują a przez ten czas zdołamy dać rade! :)
0
Myślę że będzie 3:0 lub 3:1.
3 pkt. muszą być dziś nasze! Vamos Barca!
0
Znakomity wybór Pep'a. Osobiście nie widziałby mi się Ribery w Barcelonie. A Silva doskonale wkopmponuje się w zespół. To jest to!
0
Świetne podejście do gry Abidala.
0
Jeszcze więcej sukcesów i dobrej gry Gerard!
0
Za tydzień pewnie już całkiem ucichnie ta sprawa. Więc po co sobie psuć niepotrzebnie nerwy? Xavi wypowiedział się na temat 'spalonego' ale też pochwalił rywala, przez takie wypowiedzi mam do niego ogromny szacunek. Człowiek z głową na karku.
0
3:1 dla Realu ...
0
Kolejne 3pkt. cieszą ;)
VeB!
0
Silva.
Moim zdaniem by się lepiej wkomponował w szyki Blaugrany.
0
Podziwiam go i życzę mu następnych świetnych lat w Barcelonie.
Szacunek.
0
Puyol, ależ ja go uwielbiam ;)
0
Czerwona kartka dla Bravo w spotkaniu z Elche.
0
Po co te spekulacje ? ;) Kolejne zwycięstwo, passa się trzyma i cieszmy się z tego. Teraz tylko czekać na kolejne mecze i skupić się nad nimi, a będzie jeszcze lepiej.
0
Przeczuwam że wejdzie Keita. To by była raczej najlepsza decyzja.
Zresztą, dowiemy się przed meczem ;)
0
To się nazywa zespół!
Klasa sama w sobie.
0
Dziękujemy.
0
Statystyki miażdżą.
Vamos Barca!
0
Pocisneli ładnie dziś. Abidal był dziś niemal bezbłędny, grał genialnie.
No i gratulacje dla Messiego, za 100 gola ;) No w sumie to ma 101 :D
0
Nawet zwierzęta już zaczynają przychodzić na sesje treningowe Barcy :D
0
Pep zostanie, nie ma opcji.
0
ważne by wygrali ;)
0
I tak trzymać!
0
Zwycięska porażka..
trudno, odpadliśmy.. teraz trzeba zająć się kolejnymi rozgrywkami.
VeB!