0

Dobrze, ze to czlowiek bez tzw. DNA Barcy.

Im szersza kadra (ani troche nie bazujaca na graczach rezerw) tym lepiej.

0

Brawo Ibra, sama prawda.

0

Szkalowanie Laporty to SKANDAL.

0

Sprzedac Ville i Alvesa i dac NOlito dwa miejsca w podstawowej jedenastce !

0

No to teraz bedzie natlok komentarzy typu "Samper do pierwszego składu".

0

Okreslenie DNA Barcy coraz bardziej mnie smieszy, lol.

0

No to ma SWIETNE warunki jak na napastnika.

0

Jesli Rosell chce ujednolicenia wladzy w klubie (na to to wyglada) powinien raczej ograniczyc przywileje niz zakrecic sobie doplyw finansowania.

0

Jesli graja w drugiej lidze to widocznie maja umiejetnosci na tym poziomie.

Nie da sie zbudowac wielkiego klubu na samych wychowankach, w takim tempie beda mieli za pare lat cos ala drugi ARSENAL.

Villa, Mascherano i Adriano - ok, ale w tym samym czasie odeszlo 5 pilkarzy ktorzy grali w pierwszym zespole w zeszlym sezonie.

Do tego po co byl Villa i Ibra, gdy mozna bylo dac 2 lata temu wysoki kontrakt Eto'o (tym bardziej ze teraz widac ze mu sie nalezalo...).

Po co kupili Masche skoro jeszcze nie dostal pozadnej szansy (bardzo lubie tego pilkarza i denerwuje mnie ze Barca moze mu zepsuc kariere).

0

Jesli tu jest jego dom to czemu sie go pozbyles ?!!!

0

Brawo !

Zadnych wzmocnien, sprzedac wszystkich pilkarzy spoza cantery !

Albo w ogole wszystkich nie-Katalonczykow.

Skonczy sie to katastrofa - i bardzo dobrze.

0

Kolejna swietna decyzja Guardioli.

0

Chcialbym na stanowisku trenera prawdziwego TRENERA, a nie filozofa.

0

Pep musialby zostac zwolniony, moze wtedy by byla szansa na zatrudnienie tego chlopaka, Ja bylem nim zachwycony po kilkunastu minutach ktore zagral z Grecja na MS, ale do Barcy prawie na pewno nie trafi.

0

No jak to, po co nam kolejny napastnik ? Przeciez Pep sie pozbyl Ibry, Eto'o, trzeba stawiac na "wielkich wychowankow" - Bojana i Pedro !

Wole zeby nikt nie przyszedl w zimie, obecny sezon niech sie skonczy jak najbardziej bolesna katastrofa, to moze wtedy wroci w tym klubie myslenie pod katem calego sezonu, zatracane stopniowo po wygranej w Rzymie.

Poza tym pilkarze moze zaczna znowu szanowac swoich przeciwnikow i inne kluby w ogole (patrz akcja z Fabregasem i lanie od Herculesa ALicante).

0

Fajna fota

0

Eto'o wróóóć !

0

Chlopak jest swietny, ale poki Guardiola rzadzi w Barcelonie to nie ma szans na jego sprowadzenie.

0

Brawo Guardiola ! Kolejna "swietna" decyzja.

0

Tesknie za nim.

Nie podobal mi sie styl w jakim odszedl, ale brakuje go strasznie. Moglby wrocic.

0

No i jawne klamstwo w pierwszym zdaniu, bo pieniadze na pivota zostaly wydane przed tym sezonem, patrz Masche.

0

Bezsensowny artykul, nie majacy wiele wspolnego z prawda jesli chodzi o to jaki to wspanialy rzekomo jest Busquets.

Chlopaka ma naprawde farta ze trenerem jest Guardiola.

0

Forlan tylko i wylacznie, jak bedzie gral tak jak na poczatku tego sezonu to nagroda dla niego bedzie niezagrozona.

0

ja bym napisal wprost, Rossel to ganster !

0

Sopelinho taka prawda !

0

Robinho w Milanie, no to moze Adebayor ?

0

Niech jeszcze kogos kupia do ataku bo bedzie standardowy problem w drugiej czesci sezonu :(. W ostatnich latach mielismy bardzo dobra liczebnosc kadry, teraz mamy zdecydowanie za malo pilkarzy odpowiednio doswiadczonych.

Chociaz mam nadzieje ze w koncu Bojan pokaze na co go stac, jesli w tym sezonie nie wywalczy sobie odpowiedniej pozycji w zespole to mozna go juz chyba spisac na straty.

Pedro mial znacznie mniej czasu a jest juz wyzej w hierarchii.

0

Powinnismy jutro powitac w klubie Robinho na zasadzie wypozyczenia.

Niemniej jednak watpie by tak sie stalo (niestety).

0

Zlota pilka dla Forlana ! Nie moze byc inaczej !

0

Ja radze spojrzec na to ze w kadrze (ktora ma zwykle bardzo zblizony styl do Barcy, patrz MŚ2006) gra fantastycznie. W mniej fizycznej BBVA jego talent powinien rozkwitnac do granic mozliwosci.

To jak gral w Liverpoolu to zupelnie inna sprawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?