soulclap
Dołączył/a: czerwiec 2010
W-wa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, ze to czlowiek bez tzw. DNA Barcy.
Im szersza kadra (ani troche nie bazujaca na graczach rezerw) tym lepiej.
0
Brawo Ibra, sama prawda.
0
Szkalowanie Laporty to SKANDAL.
0
Sprzedac Ville i Alvesa i dac NOlito dwa miejsca w podstawowej jedenastce !
0
No to teraz bedzie natlok komentarzy typu "Samper do pierwszego składu".
0
Okreslenie DNA Barcy coraz bardziej mnie smieszy, lol.
0
No to ma SWIETNE warunki jak na napastnika.
0
Jesli Rosell chce ujednolicenia wladzy w klubie (na to to wyglada) powinien raczej ograniczyc przywileje niz zakrecic sobie doplyw finansowania.
0
Jesli graja w drugiej lidze to widocznie maja umiejetnosci na tym poziomie.
Nie da sie zbudowac wielkiego klubu na samych wychowankach, w takim tempie beda mieli za pare lat cos ala drugi ARSENAL.
Villa, Mascherano i Adriano - ok, ale w tym samym czasie odeszlo 5 pilkarzy ktorzy grali w pierwszym zespole w zeszlym sezonie.
Do tego po co byl Villa i Ibra, gdy mozna bylo dac 2 lata temu wysoki kontrakt Eto'o (tym bardziej ze teraz widac ze mu sie nalezalo...).
Po co kupili Masche skoro jeszcze nie dostal pozadnej szansy (bardzo lubie tego pilkarza i denerwuje mnie ze Barca moze mu zepsuc kariere).
0
Jesli tu jest jego dom to czemu sie go pozbyles ?!!!
0
Brawo !
Zadnych wzmocnien, sprzedac wszystkich pilkarzy spoza cantery !
Albo w ogole wszystkich nie-Katalonczykow.
Skonczy sie to katastrofa - i bardzo dobrze.
0
Kolejna swietna decyzja Guardioli.
0
Chcialbym na stanowisku trenera prawdziwego TRENERA, a nie filozofa.
0
Pep musialby zostac zwolniony, moze wtedy by byla szansa na zatrudnienie tego chlopaka, Ja bylem nim zachwycony po kilkunastu minutach ktore zagral z Grecja na MS, ale do Barcy prawie na pewno nie trafi.
0
No jak to, po co nam kolejny napastnik ? Przeciez Pep sie pozbyl Ibry, Eto'o, trzeba stawiac na "wielkich wychowankow" - Bojana i Pedro !
Wole zeby nikt nie przyszedl w zimie, obecny sezon niech sie skonczy jak najbardziej bolesna katastrofa, to moze wtedy wroci w tym klubie myslenie pod katem calego sezonu, zatracane stopniowo po wygranej w Rzymie.
Poza tym pilkarze moze zaczna znowu szanowac swoich przeciwnikow i inne kluby w ogole (patrz akcja z Fabregasem i lanie od Herculesa ALicante).
0
Fajna fota
0
Eto'o wróóóć !
0
Chlopak jest swietny, ale poki Guardiola rzadzi w Barcelonie to nie ma szans na jego sprowadzenie.
0
Brawo Guardiola ! Kolejna "swietna" decyzja.
0
Tesknie za nim.
Nie podobal mi sie styl w jakim odszedl, ale brakuje go strasznie. Moglby wrocic.
0
No i jawne klamstwo w pierwszym zdaniu, bo pieniadze na pivota zostaly wydane przed tym sezonem, patrz Masche.
0
Bezsensowny artykul, nie majacy wiele wspolnego z prawda jesli chodzi o to jaki to wspanialy rzekomo jest Busquets.
Chlopaka ma naprawde farta ze trenerem jest Guardiola.
0
Forlan tylko i wylacznie, jak bedzie gral tak jak na poczatku tego sezonu to nagroda dla niego bedzie niezagrozona.
0
ja bym napisal wprost, Rossel to ganster !
0
Sopelinho taka prawda !
0
Robinho w Milanie, no to moze Adebayor ?
0
Niech jeszcze kogos kupia do ataku bo bedzie standardowy problem w drugiej czesci sezonu :(. W ostatnich latach mielismy bardzo dobra liczebnosc kadry, teraz mamy zdecydowanie za malo pilkarzy odpowiednio doswiadczonych.
Chociaz mam nadzieje ze w koncu Bojan pokaze na co go stac, jesli w tym sezonie nie wywalczy sobie odpowiedniej pozycji w zespole to mozna go juz chyba spisac na straty.
Pedro mial znacznie mniej czasu a jest juz wyzej w hierarchii.
0
Powinnismy jutro powitac w klubie Robinho na zasadzie wypozyczenia.
Niemniej jednak watpie by tak sie stalo (niestety).
0
Zlota pilka dla Forlana ! Nie moze byc inaczej !
0
Ja radze spojrzec na to ze w kadrze (ktora ma zwykle bardzo zblizony styl do Barcy, patrz MŚ2006) gra fantastycznie. W mniej fizycznej BBVA jego talent powinien rozkwitnac do granic mozliwosci.
To jak gral w Liverpoolu to zupelnie inna sprawa.