0

Karnolomne okreslnie mieszkanca WKS :).

Inny w tym przypadku znaczy goszy, ja w Busquetsie widze nowego Oleguera (mimo grania na innej pozycji).

0

Na pewno pocaluje herb Milanu !

Cena za ktora go sprzedaja to skandal, Rosell powinien stracic swoja pozycje z miejsca bo nie wierze zeby to nie byl jakis przekret. Chcialbym sie teraz dowiedziec co robia ludzie ktorzy obrazali Joana Laporte.Faktr zadluzenia klubu odkrytego przez Deloitte byl zwiazany z innym zestawieniem finansow zespolu w sprawozdaniu, ksiegowosc to bardzo rozlegly temat...

0

Nie miesci sie w glowie ze ten czlowiek calowal herb Barcy jak przychodzil...

0

HAHAHA !

Tez go bronilem ale zycze mu teraz tylko i wylacznie najgorzej.

0

Jakby juz byl gotowy Masche to na pewno by zagral za Keite.

Jesli nie dojdzie Robinho to cienko widze rotacje w ataku w tym sezonie !

0

Poza tym ktos musi jeszcze dojsc w takim razie, jestem za Robinho.

0

Sprzedanie go za takie pieniadze to SKANDAL !

Rosell jest chory na glowe !

0

W kazdym razie ktos powinien dojsc jesli dojdzie do transferu Szweda.

0

Jesli Milan chce Ibre to niech da Pato :).

0

Jesli zastapi go Robinho to moze warto o tym pomyslec.

City zaplaciloby wiecej niz Milan i dorzucilo pewnie Robinho, wedlug mnie z Mediolanczykami niewarto nawet rozmawiac.

Chociaz ja wole zeby zostal w Barcy.

Inna sprawa jesli dopuszcza transfer do Madrytu, wtedy tylko komplikuje sobie sytuacje w Katalonii.

0

Guardiola pracuje zeby nie przedluzac z nim kontraktu w przyszlym roku.

0

I tyle jest warte bezmyslne stawianie na graczy z Cantery.

0

Ibra i Villa moga spokojnie grac w pierwszym skladzie, tak jak w wielu spotkaniach w zeszlym sezonie (np. masakra Arsenalu na CN) Messi moze grac jako cofniety srodkowy napastnik, a przed nim biegaliby wtedy Zlatan i David.

Messi znacznie lepiej sie prezentuje na tej pozycji, bo wykorzystuje swoj genialny drybling jak i porzadny przeglad pola, a Ibra z Villa na przodzie na pewno nasiekaliby porzadna liczbe bramek.

Na pewno to lepsza opcja niz ufanie Pedro, ktory za rok bedzie juz pewnie wypalonym pilkarzem (ani troche nie wierze by byl on pilkarzem lepszym niz przecietnym).

Poza tym Ibra jest zbyt medialny eby sie go pozbywac, przy trudnej sytuacji ekonomicznej to tez ma swoje znaczenie.

Oby wypalil transfer Mascherano, wtedy mozemy patrzec z wielkim optymizmem w przyszlosc.

0

Jesli Busquets jest wedlug was taki swietny to wyobrazcie sobie jakby gral w druzynie ze srodka tabeli.

Grajac w Barcelonie na pozycji o takiej specyfice jak def. pom. kluczowe jest zeby nie popelniac bledow w srodku pola i grac agresywnie.

Jak sobie wyobrazacie jego gre z czolowymi klubami LM ?

0

Tak jest, niech zaczna wystawiac samych chlopakow do 18 roku zycia z La Masii, niech jeszcze sprzedadza wszystkich nie-wychowankow.

To jest jakis zart, wszystko ma swoje granice !

Nie mozna polegac na jednej grupie ludzi, nie mozna faworyzowac graczy ze wzgledu na to ze sa wychowankami jesli inny gracz na tej pozycji jest duzo lepszy (patrz Busquets).

0

16 milionow za 34 letniego pilkarza to jakis zart, stawianie na Busquetsa to jakis zart, a Albertini nic nie wniosl do Barcy, zagral moze niezle 2 pierwsze mecze a pozniej zniknal.

Obecny stan w Barcy to poglebiajaca sie bufonada przeswiadczonych o swojej wielkosci mistrzow swiata. Sytuacja z czasow Ronaldinho sie powtorzy, tylko tutaj w w skali calego skladu.

Najblizszy sezon skonczy sie katastrofa, ale to dobrze, bo moze wszyscy otrzezwieja. No i czesc sezonowych kibicow przeniesie sie tam gdzie ich miejsce, czyli do Realu.

0

Kupno Cesca, a nie Mascherano i stawianie na Busquetsa skonczy sie bardzo ZLE. Zwlaszcza biorac pod uwage ze mamy w lidze Mourinho.

0

I bardzo dobrze, nie powinnismy trzymac graczy ktorzy nie chca grac w Barcy !

MASCHERANO !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?