spawn626
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale się wkurwiłem, przed samą walką takie jaja, jutro do nich maila pisze w tej sprawie
0
Dzaiała Ci już weeb ? bo u mnie dalej lipa.....
0
Na jakim kanale tak dobrze mecz leci ?
0
Dołączyłem, mój team Fc Petarda, powodzenia wszystkim, niech wygra najlepszy
0
Ronnie to najbardziej techniczny gosc ktore mialem okazje ogladac, nikt nie dysponuje taka technika uzytkowa
0
imho najlepszy defensywny swiata, wielka szkoda
0
Chcialbym zeby zostal, ma wiele do udowodnienia, choc jak dla mnie sezon mial dobry, przy odpowiednim wsparciu bedzie czarowal
0
Smieszy mnie to ze jak jakis grajek sie pokaze, to od razu sa newsy ze wielkie kluby sie nim interesuja, bramka taka sobie, gdyby bramkarz nie byl na 6 metrze to pewnie by obronil, dla mnie to zadna gwiazda, eot
0
Ja jestem spokojny o rewanz u nas, jak pokazala historia niszczymy u siebie rywali, licze ze Ibra do tego czasu sie rozegra ponownie, bo przed kontuzja mial znow dobry okres.
0
To byl mecz ktory ewidentnie pokazal ze Fabregas jest tylko sredniakiem, wiec ja mam nadzieje ze do nas nie wroci,co do meczu zagralismy dobrze i ten karny taki troche z kapelusza, ale u nas ich rozjedziemy, teraz trzeb asie skupic na lidze i wygrac kolejny mecz, ciesza bramki Ibry, dobrze ze znow strzelil
0
On nic nie musi udowadniac, mial gorszy okres gdzie nie mogl strzelic gola, ale zawsze duzo pracuje dla druzyny, mimo ze obiecywalem sobie wiecej po nim (wiecej goli) to jestem zadowolony bo naprawde duzo pracuje dla druzyny
0
Trzeba przyznac ze jest w gazie, to dobry prognostyk na najwazniejsza czesc sezonu, a tak poza tematem to mysle ze swoim wytepem Toure dal jasno do zrozumienia ze jest w fantastycznej formie i tylko on zasluguje na pozycje DMF u nas. Pozdrawiam
0
Witam
Ja jakos specjalnie nie widze go u nas, moze i grajkiem jest dobrym ale tylko kiedy nie ma zadan defensywnych a na takowe nie musi zwracac uwagi w Arsenalu, u nas na lawke, bo nie jest on lepszy od Xavi'ego i Andresa, a na defensywnego Toure go zjada, zreszta wogole Cesc na defensywnego nie pasuje, brak mu zadziornosci, agresji.
0
Moim zdaniem fantastyczny transfer, miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.
0
Ja mam troche inne pytanie, pamieta ktos z jak najdalszej odleglosci Koeman strzelil bramke i z kim to bylo ?
0
Borubar do Barcy !!! Waldek out za swoje skapstwo klub i obroncy go wypromowali a on obrosl w piorka, bo od miesiaca nie wpuscil zadnej kaczki
0
Mogliby wypozyczyc Bojana, bo skoro mialby grac w pucharze i 'ogony' to lepiej dla niego jakby gral regularnie, przeciez go tylko wypozyczymy a nie sprzedamy
0
Jest wielki dzieki obroncom, przypomnijcie sobie jak ronaldo strzelal wolnego w srodek a waldek wybil przed siebie i tylko dzieki obroncom nie przegralismy finalu
0
Bezcenny dla druzyny, must have for every club, ale gra u nas i niech tak zostanie
0
Poza tym o zadnym gwiazdorstiwe mowy byc nie moze, tutaj bedzie jedna z wielu gwiazd, a gwiazda pierwszego formatu to Messi, wiec bedzie musial ostro pracowac na przychylnosc wszystkich
0
Napisze tylko ze jestem zwolennikiem talentu Ibry, tak jak ktos napisal ocenimy po sezonie ew. po 2 (tak jak Henrego niektorzy sprzedawali po sezonie, a teraz jest gwiazda pierwszego formatu), pilkarsko moim zdaniem Ibra jest obok Torresa najlepszy na swiecie, zycze wam i sobie aby dobrze wkomponowal sie w druzyne
0
*ravpelc
Zgadzam sie w 100%, najlepsze transfery, bylem sceptyczny jak przychodzil, ale to co gra w Barcelonie to mistrzostwo swiata, fantastyczny zawodnik, musi zostac
0
Jestem ciekawy jak sprawa ewentualnego transferu sie potoczy, nie ukrywam ze jest on moim zdaniem jednym z najlepszych napastnikow, a napewno cenie go bardziej niz Etoo
0
Moim zdaniem najlepszy napastnik Man Utd (nie licze Ronaldo jako napastnika) mysle ze z powodzeniem strzelal by bramki dla Barcelony, mysle ze on lub Ibra za Etoo i byloby wspaniale
0
Moim zdaniem Iniesta grajac tak jak teraz powinien zgarnac wszystkie nagrody indywidualne, gra naprawde swietnie prezentujac najrowniejsza forme przez caly sezon.
0
PYRZO_BARCA
A w jakim kontekscie on to mowil ? mowil to po to zeby zagrac na nosie dzialaczom ze jaki on to nie jest wspanialy, super i dopisz sobie co chcesz, a teraz jest potulny jak baranek kiedy zrobilo sie zamieszanie ze Barca szuka nowego napastnika, wtedy nie mialby problemu ze znalezieniem zatrudnienia u najlepszych, teraz watpie zeby mial tak dobra koniunkture, tyle
0
No niby tak, ale przypomnijcie sobie co mowil kilka tygodni temu, kiedy to mowil o majorce, marsylii, teraz wie ze jest bez formy wiec mowi tak zeby sie nie narazic, tyle w temacie
0
No widac ze ostatnia wysoka forma Valencii nie jest przypadkiem, nam tez przyspozyli troche klopotow wiec bylo oczywistym ze real nie bedzie mial tam lekko, bardzo dobry wynik, dzis wygrywamy i mistrzostwo nasze :D
0
Odnosnie meczu jeszcze, dobrze ze wraca Henry bo Busquets zawiodl dzisiaj, Yaya w obronie tez nie za bardzo sie odnajdywal, teraz mielismy jak na dloni jak wazny do rozegrania w srodku pola jest Iniesta. FINAL BEDZIE NASZ !!
0
Bramka dla chelsea fartuch, czerwonej dla nas nie powinno byc i jeden karny dla chelsea (ta pierwsza reka pique). Teraz z niecierpliwoscia czekam na final, tam juz bedzie latwiej :)
VAMOS BARCA