0

No to teraz czekam na chelsea, po takim zwyciestwie morale musi byc ogrome, cudowny mecz oby w takiej formie byli w ostatnich meczach a o wyniki nie bede sie martwil. VeB

0

Trzeba przyznac ze byloby to spore wzmocnienie, ale Henry w tym sezonie zasluguje na najwyzsze uznanie.

0

Mnie sie wydaje ze jako zmiennicy zagraja Hleb, Bojan i chyba Keita, na lawce napewno Messi

0

HEHE spoko na maxa ta kreskowka :), pojedziemy ich konkret dzisiaj.

0

Fakt faktem niesamowity ale wolalbym aby odpoczal

0

No tak ale wtedy odbijesz to sobie "pozyczajac" materialy z budowy, a z drugiej strony jak cos zle zrobisz nie zawsze trzeba to poprawic przeciez ;)

0

Poza tym wydaje mi sie ze zostanie sprzedany tylko wowczas gdy sam tego zechce co wydaje mi sie malo realne, aczkolwiek klubow zglaszajacych sie po niego bedzie sporo

0

Za komentarz odnosnie Buffona wystarzcy post ktory napisal Mateć, nic dodac nic ujac.

0

Juz to pisalem ale napisze jeszcze raz. NAJLEPSZY bramkarz swiata, ale watpie zeby odszedl do innego klubu, skoro po spadku do serie b zostal w Juve za co wielki szacunek i za wspaniala kariere

0

Chcialbym aby zakonczyl w Barcelonie kariere poniewaz to wielki zawodnik, tylko najwieksi potrafia sie przystosowac w tak krotkim czasie(1 sezon) do odmiennej pozycji na boisku niz ta na ktorej grali cala kariere, wielki szacunek dla Henry'ego

0

Bardzo cenny zawodnik i bylbym zadowolony gdyby udalo sie z nim przedluzyc kontrakt

0

Wszyscy juz probuja wywierac presje na Barcelonie odkad gramy tak jak powinnismy grac, wiec jego slowa nie sa specjalnym zaskoczeniem.

0

Wedlug mnie rowniez jest to jeden z najlepszych transferow od lat

0

Jescze jedna srprawa, jesli uwazacie ze jest drewniany i wolny zobaczcie sobie bramke z dzisiaj, z meczu z reggina, wszycy ktorzy beda chcieli napisac ze reggina to slaba druzyna, powiem tylko ze biegac napewno potrafia wie to nie bedzie argument

0

Jeszcze do wszystkich takie slowa, ja w komentarzach umieszczalem tylko i wylacznie moje opinie o Zlatanie majac na mysli to co powiedzial w wywiadzie, a wasze gdybanie ze zyczycie sobie lub tez nie nic nie zmieni wiec wszyscy ktorzy sie napinaja niech wypuszcza w koncu powietrze z pluc bo to nie zdowe za dlugo nie oddychac. Ta dyskusja jest tylko o klasie awodnika a ja chetnie bym go ujrzal w jednym z najlepszych klubow, tyle

0

Poza tym, wyjdz z talerza to moze co zobaczysz

0

Szczylu, jak napastnik moze blyszczec nie otrzymujac pilek ??, a p drugie dzieciaku widziales mecz MU z Liverpoolem ?? Ostatnie zastanow sie co piszesz bo w realu w jape bys dostal, tyle

0

A teraz pytanie z innej beczki, czy E2 jest skuteczny, moim zdaniem z czolowki najlepszych napastnikow ma najlepszych pomocnikow i mnustwo okazji, wiec strzela bramki, logiczne

0

Ale wlasnie tutaj tez o Inter chodzi, w tak kiepskiej druzynie to pewnie najlepsi by sobie nie radzili, co on sam moze, to ze inter wygrywal lige to przede wszystkim zasluga moim zdaniem Ibry, Cesara i Maicona, pomoc moim zdaniem tam jest do bani, a jak napastnik ma strzelac bramki skoro nie otrzymuje dobrych pilek od pomocnikow ??

0

Kolejne komentarze ze wolny, flegmatyczny, ci co je pisza chyba naprawde nie ogladali go wogole w akcji, jesli sie juz o cos pisze nalezaly znac temat a wy widze ze piszecie bo tak jest fajnie, ze zaistnieliscie na forum, pozdrawiam

0

No tak jesli Ibra jest "za wolny" to trudno, ale nie kazdy jest tak szybki jak E2, poza tym nie wiem czy ogladasz czasem mecze interu, gosc ma speeda i to niezlego, to ze nie ma w sezonie 30 bramek nie znaczy jest slabszy od innych poniewaz liga i druzyna nie pozwalaja na takie osiagniecia, tyle.

0

Jeszcze co do Interu to wedlug mnie tam ludzie marnuja grube pieniadze, corocznie wydaja mase hajsu a druzyna na papierze kiepska, a pozniej dziwota ze nic w europie nie ugraja

0

Obok Torres imho najlepszy (ciezko powiedziec ktory lepszy) kiedys zlatan powiedzial w wywiadzie ze jakby gral w innej lidze czyt. LaLiga lub Premiership pobilby wszystkie rekordy czy cos w tym stylu, sam nie wiem ale chetnie bym chcial sie przekonac

0

Zaluje ze nie trafilismy na manutd, ktore ma final w kieszeni, tyle ode mnie

0

Czyzby ktos specjalnie dal zdjecie gdzie Leo ma opaske kapitana ;)

0

Ja cos przewiduje ze trafimy na arsenal lub chelsea :) a do kolegi krystianosa jedna uwaga, jak to jest mozliwe zeby w polfinale zagrac ze slabszym nawet przy zalozeniu ze porto i villa trafia na siebie to juz jeden odpada, ale jakos wydaje mi sie ze tak sie nie stanie, pewnie oba odpadna, bo to troszeczke dla nich za wysoko

0

Ja marze o Man U, mam nadzieje ze ich wylosujemy

0

BBarti

To ze Boruc gra komedie, to moim zdaniem robi to tylko w celu takim aby juz opuscic szkocje i przy okazji swoimi wybrykami zbic troche z ceny, poniewaz kto bedzie trzymal na sile swietnego bramkarza jesli ten wyczynia rozne cuda !! Patrzac na gre Boruca patrz na przyklad na gre w reprezentacji czy tez meczow o stawke, mysle ze jesli przejdzie teraz do mocnego klubu (co jest prawdopodobne), bedzie ponownie na pidestale. Tyle jesli chodzi o ''Borubara'' ;)

0

IMHO najlepszy lewoskrzydlowy obecnie, bajeczna technika, spryt, walecznosc, masa pozytywow jednym slowem

0

Moim zdaniem najlepszy bramkarz na swiecie, prezentujacy fantastyczna forme przez caly dotychczasowy okres trwania kariery, z czolowki bramkarzy popelnia najmniej bledow, za co wielki szacunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?