co tu dużo mówić, miło popatrzyć na takiego roniego. Szkoda że chłopak sobie troche za dużo pofolgował - mimo wszystko dzięki roni za te wspaniałe chwile i powodzenia w milanie
chłopak grał najlepiej w tamtym sezonie grał mimo kontuzji i tak go traktują - nieporozumienie dla mnie powinien grac w podstawowym składzie ale nie pep ma swoich zawodnoków z barcy b których musi wypromować mimo że nic nie pokazują
Henry mówi jak nasi olimpijczycy po olimpiadzie że byli zmeczeni za cztery lata bedzie lepiej,a u niego w tym sezonie niech nie gada tyko gra za to mu płacą
chłopak grał najlepiej w tamtym sezonie grał mimo kontuzji i tak go traktują - nieporozumienie dla mnie powinien grac w podstawowym składzie ale nie pep ma swoich zawodnoków z barcy b których musi wypromować mimo że nic nie pokazują
Henry mówi jak nasi olimpijczycy po olimpiadzie że byli zmeczeni za cztery lata bedzie lepiej,a u niego w tym sezonie niech nie gada tyko gra za to mu płacą
co tu dużo mówić, miło popatrzyć na takiego roniego. Szkoda że chłopak sobie troche za dużo pofolgował - mimo wszystko dzięki roni za te wspaniałe chwile i powodzenia w milanie
Komentarze
0
co tu dużo mówić, miło popatrzyć na takiego roniego. Szkoda że chłopak sobie troche za dużo pofolgował - mimo wszystko dzięki roni za te wspaniałe chwile i powodzenia w milanie
0
chłopak grał najlepiej w tamtym sezonie grał mimo kontuzji i tak go traktują - nieporozumienie dla mnie powinien grac w podstawowym składzie ale nie pep ma swoich zawodnoków z barcy b których musi wypromować mimo że nic nie pokazują
0
Henry mówi jak nasi olimpijczycy po olimpiadzie że byli zmeczeni za cztery lata bedzie lepiej,a u niego w tym sezonie niech nie gada tyko gra za to mu płacą
0
chłopak grał najlepiej w tamtym sezonie grał mimo kontuzji i tak go traktują - nieporozumienie dla mnie powinien grac w podstawowym składzie ale nie pep ma swoich zawodnoków z barcy b których musi wypromować mimo że nic nie pokazują
0
Henry mówi jak nasi olimpijczycy po olimpiadzie że byli zmeczeni za cztery lata bedzie lepiej,a u niego w tym sezonie niech nie gada tyko gra za to mu płacą
0
co tu dużo mówić, miło popatrzyć na takiego roniego. Szkoda że chłopak sobie troche za dużo pofolgował - mimo wszystko dzięki roni za te wspaniałe chwile i powodzenia w milanie