stawik
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
barlinek
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tu dużo mówić, miło popatrzyć na takiego roniego. Szkoda że chłopak sobie troche za dużo pofolgował - mimo wszystko dzięki roni za te wspaniałe chwile i powodzenia w milanie
0
chłopak grał najlepiej w tamtym sezonie grał mimo kontuzji i tak go traktują - nieporozumienie dla mnie powinien grac w podstawowym składzie ale nie pep ma swoich zawodnoków z barcy b których musi wypromować mimo że nic nie pokazują
0
Henry mówi jak nasi olimpijczycy po olimpiadzie że byli zmeczeni za cztery lata bedzie lepiej,a u niego w tym sezonie niech nie gada tyko gra za to mu płacą