steciowy
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Witam Panowie i Panie! :)
Mam pytanko, a mianowicie, mój LG G3 już chyba będzie odchodził na tamten świat i trzeba coś nowego szukać :)
Jaki telefon polecicie tak do 1200-1300 zł? :)
0
Natknął się może ktoś na drugi odcinek 5 sezonu Skazanego na Śmierć z napisami? :P czy jeszcze napisów nie ma? :)
1
Żebyśmy mieli takich 11 jak nasz Mascherano, to byśmy samym zaangażowaniem mecze wygrywali. I to z palcem w dupie.
0
Co ta Roma?? :O
0
Ten duet w tym sezonie jest fantastyczny!!
0
Witam! Orientuje się może ktoś, czy pokazują mecz Brazylia-Argentyna w telewizji? Jeśli tak to gdzie?
1
Myślę, że to by zaskoczenie nie było. Bo Królewscy na pewno będą na taki wariant przygotowani, ale mogę się mylić. :-)
1
Nie, nie. Mogło to tak wyglądać :-D ale to było do Barca fan. Za niedociągnięcie przepraszam :-)
0
jak można życzyć źle polskiemu klubowi? To jest kur*a patalogia i jeszcze raz patologia! Tylko potraficie krytykować, ja jestem bardzo zadowolony, że Legia wygrała i życzę im jak najlepiej. A wszystkim innym, którzy ośmielają się nazywać kibicami , polecam zamknąć się.
3
Nie rozumiem, ludzi, bo kibicem Cię nazwać nie można, którzy bo jednym przegranym meczu, z lepszym przeciwnikiem, spisują LM na straty. Boże Święty, chroń prawdziwych kibiców!
0
Szkoda tego meczu, bardzo szkoda, ale coż. Wiadomo było, że prędzej czy później przegrać musimy. Lepiej , że teraz, w fazie grupowej niż w jakimś ćwierćfinale lub półfinale. Nie ma co się załamywać. PSG to już solidna marka. Co do Pedro.
Jeździcie po nim jak po szmacie, ale na chwilę obecną nie ma kto za niego grać i taka jest prawda. Jedyne co w nim kocham, to że zawsze zostawia serducho na boisku, a że mu nie wychodzi to już inna sprawa. Może w końcu się przełamie i wróci do formy z czasów Guardioli. Życzę mu tego z całego serca! :) Pozdrawiam !
2
Na chwilę obecną skład najlepszy z możliwych :) Zmierzamy po zwycięstwo :) nie widzę innej opcji ! :) VeB! :)