steciowy
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 gość jest niesamowity :D
0
@kubaa1 z tego co czytałem to bilans setów, mecz bezpośredni jest brany na sam koniec, tak mi się wydaje, ale ręki nie dam sobie uciąć :p
3
Jeśli ktoś ma możliwość, to polecam włączyć sobie mecz Brazylia - USA w siatkówkę, kosmiczny poziom, z wielką przyjemnością się ogląda ;)
0
Vidal kolejny świetny występ! Jestem pod wrażeniem gry Arturo, ostatnimi występami w pełni zasługuje na pierwszą 11 ;)
0
@kamiVeB ewidentny karny, nie ma co się oszukiwać...
0
@NeroTFP a ja myślałem, że to tylko u mnie tak, lipa straszna :/
1
@damianex10 czujne oko :p
0
@damianex10 a nie 9 października? Czy to jakaś wcześniejsza wypowiedź? :p
1
@Barca_Big_Moment niestety są małe szanse, że ujrzymy taki skład :/
2
@Barca_Big_Moment Vidal standardowo w 60-70 min, żeby pobudzić chłopaków, co nie zmienia faktu, że swoją wczorajszą postawą, zasłużył na pierwszy skład :p
1
@Barca_Big_Moment hah, dzięki! Myślę, ze każdy zdrowo myślący kibic, sądzi tak, jak ja;)
21
Nie wiem czemu zarząd chce sprzedać Vidala, jeśli on chce sam odejść, to rozumiem, ale wypychanie go na siłę, jest bez sensu. Gość jest czystym diamentem, jeśli chodzi o zmiany w 60-70 minucie. Wchodzi i zapierdziela. Walczy, z nim w składzie nasz zespół wchodzi na zupełnie inną intensywność, daje impuls. Arturo wchodzący z ławki, to jest skarb dla tego zespołu. Dzisiaj wszedł i zaorał Camp Nou, zaorał. Życzyłbym sobie, żeby cały skład tak zapierdzielał jak Arturo!
16
Vidal dzisiaj wzorowa zmiana, naprawdę pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. Chłop wchodzi i robi to, co do niego należy. Przede wszystkim dodaje do naszej gry mnóstwo agresji!
1
@Barca_Big_Moment piona Przyjacielu, również pozdrawiam ;) nie mam Ci za złe, w obecnej sytuacji, nie dziwię się, że tak reagujemy;)
1
@Barca_Big_Moment a to przepraszam, mi się coś pomyliło;) nikogo nie bronię, dawno nie widziałem tak słabej Barcelony... nie szukajmy napiętej atmosfery, pomyliłem się i za to przepraszam;)
0
@Barca_Big_Moment przecież w tamtej edycji ligi mistrzów już stracili, nie szukajmy na siłę powodów, bez wcześniejszego sprawdzenia
0
@Bobo25 30/30 ;)
0
@kamilo0066 trochę zrobią tych kilometrów :D
0
@Sztosik na trybunach na pewno :p
8
W 1/16 finału Pucharu Polski dojdzie do ciekawego starcia, można powiedzieć, że klasyk polskiej piłki, Widzew Łódź - Legia Warszawa :D
0
@kulek22 wcześniej na rozgrzewce leciało Mama ostrzegała :D
1
Jestem pod wrażeniem gry Muzaja na tych mistrzostwach, naprawdę dobrze zastępuje Kurka ;)
Odjezdzamy!
1
@adi7adi8 Słowacja czy Hiszpania, bez znaczenia, myślę, że spokojny awans, bez większych emocji ;) oczywiście trzeba podejść na poważnie, bez rozluźnienia ;) ale patrząc na to jak gramy nawet z tymi słabszymi, to nie ma się o co martwić:)
1
@Triv44 nie oglądałem 1 seta i połowy 2, ale widziałem, ze chyba wcześniej normalny skład był, na pewno grał Kampa na rozegraniu, Kaliberda na przyjęciu był, nie wiem jak Grozer i Froom
0
@NeroTFP Niemcy w 1/8 grają z Holendrami?
0
@Katalończyk 99 grzeczniej, bo zaraz sobie inaczej porozmawiamy. Hahahah, nie no młody krótko, zwięźle i na temat :D
4
Smokowski : Dla Barcy wyjście z grupy, jest jak poprzeczka zawieszona na 2m dla skoczka wzwyz, bułka z masłem
Hajto : ale chyba o tyczce.
Co za młot :D
0
Akcja #OddajcieswiatloSteciowemu uważam za zakończoną, prąd jest, można oglądać! :D
0
@KSSniper a i tak po meczu #ValverdeOut :D
0
@Transu96 spokojnie, potrzebuje prądu, będę oglądał w telewizji, więc łącza Ci nie obciąże :p