0

@Rewolucja123 gość jest niesamowity :D

0

@kubaa1 z tego co czytałem to bilans setów, mecz bezpośredni jest brany na sam koniec, tak mi się wydaje, ale ręki nie dam sobie uciąć :p

3

Jeśli ktoś ma możliwość, to polecam włączyć sobie mecz Brazylia - USA w siatkówkę, kosmiczny poziom, z wielką przyjemnością się ogląda ;)

0

Vidal kolejny świetny występ! Jestem pod wrażeniem gry Arturo, ostatnimi występami w pełni zasługuje na pierwszą 11 ;)

0

@kamiVeB ewidentny karny, nie ma co się oszukiwać...

0

@NeroTFP a ja myślałem, że to tylko u mnie tak, lipa straszna :/

1

@damianex10 czujne oko :p

0

@damianex10 a nie 9 października? Czy to jakaś wcześniejsza wypowiedź? :p

1

@Barca_Big_Moment niestety są małe szanse, że ujrzymy taki skład :/

2

@Barca_Big_Moment Vidal standardowo w 60-70 min, żeby pobudzić chłopaków, co nie zmienia faktu, że swoją wczorajszą postawą, zasłużył na pierwszy skład :p

1

@Barca_Big_Moment hah, dzięki! Myślę, ze każdy zdrowo myślący kibic, sądzi tak, jak ja;)

21

Nie wiem czemu zarząd chce sprzedać Vidala, jeśli on chce sam odejść, to rozumiem, ale wypychanie go na siłę, jest bez sensu. Gość jest czystym diamentem, jeśli chodzi o zmiany w 60-70 minucie. Wchodzi i zapierdziela. Walczy, z nim w składzie nasz zespół wchodzi na zupełnie inną intensywność, daje impuls. Arturo wchodzący z ławki, to jest skarb dla tego zespołu. Dzisiaj wszedł i zaorał Camp Nou, zaorał. Życzyłbym sobie, żeby cały skład tak zapierdzielał jak Arturo!

16

Vidal dzisiaj wzorowa zmiana, naprawdę pokazał, że zasługuje na pierwszy skład. Chłop wchodzi i robi to, co do niego należy. Przede wszystkim dodaje do naszej gry mnóstwo agresji!

1

@Barca_Big_Moment piona Przyjacielu, również pozdrawiam ;) nie mam Ci za złe, w obecnej sytuacji, nie dziwię się, że tak reagujemy;)

1

@Barca_Big_Moment a to przepraszam, mi się coś pomyliło;) nikogo nie bronię, dawno nie widziałem tak słabej Barcelony... nie szukajmy napiętej atmosfery, pomyliłem się i za to przepraszam;)

0

@Barca_Big_Moment przecież w tamtej edycji ligi mistrzów już stracili, nie szukajmy na siłę powodów, bez wcześniejszego sprawdzenia

0

@Bobo25 30/30 ;)

0

@kamilo0066 trochę zrobią tych kilometrów :D

0

@Sztosik na trybunach na pewno :p

8

W 1/16 finału Pucharu Polski dojdzie do ciekawego starcia, można powiedzieć, że klasyk polskiej piłki, Widzew Łódź - Legia Warszawa :D

0

@kulek22 wcześniej na rozgrzewce leciało Mama ostrzegała :D

1

Jestem pod wrażeniem gry Muzaja na tych mistrzostwach, naprawdę dobrze zastępuje Kurka ;)
Odjezdzamy!

1

@adi7adi8 Słowacja czy Hiszpania, bez znaczenia, myślę, że spokojny awans, bez większych emocji ;) oczywiście trzeba podejść na poważnie, bez rozluźnienia ;) ale patrząc na to jak gramy nawet z tymi słabszymi, to nie ma się o co martwić:)

1

@Triv44 nie oglądałem 1 seta i połowy 2, ale widziałem, ze chyba wcześniej normalny skład był, na pewno grał Kampa na rozegraniu, Kaliberda na przyjęciu był, nie wiem jak Grozer i Froom

0

@NeroTFP Niemcy w 1/8 grają z Holendrami?

0

@Katalończyk 99 grzeczniej, bo zaraz sobie inaczej porozmawiamy. Hahahah, nie no młody krótko, zwięźle i na temat :D

4

Smokowski : Dla Barcy wyjście z grupy, jest jak poprzeczka zawieszona na 2m dla skoczka wzwyz, bułka z masłem
Hajto : ale chyba o tyczce.

Co za młot :D

0

Akcja #OddajcieswiatloSteciowemu uważam za zakończoną, prąd jest, można oglądać! :D

0

@KSSniper a i tak po meczu #ValverdeOut :D

0

@Transu96 spokojnie, potrzebuje prądu, będę oglądał w telewizji, więc łącza Ci nie obciąże :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?