5 stycznia 2010, 08:52
0
na SportKlubie na pewno na żywo bedzie transmisja?
10 listopada 2009, 21:53
minuta ciszy...
8 listopada 2009, 02:54
dzieki chłopaki ;d;d;
8 listopada 2009, 00:15
kiedy bedzie mozna liczyć na cały mecz do pobrania?
27 października 2009, 21:33
jestem w 100% przekonany ze ten strzał leciał powyzej 120km/h!
20 października 2008, 23:51
real PKS'em na mecze jezdzi z tego co wiem .. VeB!
23 września 2008, 00:04
Titti licze na Ciebie ;))
25 kwietnia 2009, 17:39
w samolocie sie przekimają ;d
25 kwietnia 2009, 17:40
ale słuszne spostrzezenie prodigy
23 września 2008, 00:14
Chciałbym aby atak tym razem wyglądał tak: Iniesta, Henry, Messi. Eto'o dałbym odpocząć a w razie potrzeby mogłby wejść w 2 połowie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
na SportKlubie na pewno na żywo bedzie transmisja?
0
minuta ciszy...
0
dzieki chłopaki ;d;d;
0
kiedy bedzie mozna liczyć na cały mecz do pobrania?
0
jestem w 100% przekonany ze ten strzał leciał powyzej 120km/h!
0
real PKS'em na mecze jezdzi z tego co wiem .. VeB!
0
Titti licze na Ciebie ;))
0
w samolocie sie przekimają ;d
0
ale słuszne spostrzezenie prodigy
0
Chciałbym aby atak tym razem wyglądał tak: Iniesta, Henry, Messi. Eto'o dałbym odpocząć a w razie potrzeby mogłby wejść w 2 połowie.