stepek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na SportKlubie na pewno na żywo bedzie transmisja?
0
minuta ciszy...
0
dzieki chłopaki ;d;d;
0
kiedy bedzie mozna liczyć na cały mecz do pobrania?
0
jestem w 100% przekonany ze ten strzał leciał powyzej 120km/h!
0
Mejor
tyle ze to Rudea strzelił bramke z Al-Ahly
0
mogłby ktoś zarejstorwac chociaz kawałekk z tego treningu i wrzucic potem na stronke ? prosiłbym bardzoo ;d
0
może ktoś z was sprawdzić czy działa wam już Public Sport ?
0
na platformie n znajde ktorys z tych kanałow ?
0
wątpie żeby Ibra wyszedł dziś w pierwszej 11, bo spoznił sie na dzisiejszy trening.. Pep sie nie był zadowolony ;d
0
a na platformie N ? z góry dzięki;) VeB!
0
Luque już nie gra w Ajaxie. Wydaje mi sie ze w Maladze ale nie jestem pewien;)
0
czeka ktoś na mecz?;>
0
kiedys moj idool ;)) śmigałem w jego koszulce na wfach
0
Eva
0
Leo, tylko mocno i w róg jak masz strzelać karniaczka.
0
będą multimedia?
0
Wie ktoś ile lat ma obecnie Oier ?
0
ooo tooo nie obejze bo akuuurat bede na koloniach w Barcelonie ;dd nie to ze lans haha
0
nawet jesli nie zdobędziemy LM to i tak bedziemy wygrani w tym sezonie ;)))) kapitalnie
0
odpowiedzialność, zioom czas się ogarnąć!
0
kanał 60 - nSport ;))))
0
gdyby wpadł ten 2 strzał Henry'ego który leciał w okienko to aajj.. szkoda.
0
ciekawe kiedy miałby dostac tych kilka dni? ;>
teraz nie ma czasu na odpoczynek.. trzeba co 3 dni grac na najwyzszym poziomie ziom
0
ciekawe jak bedzie wyglądała śr. obrona na mecz z Chelsea..
licze na: Marquez Pique ale gdyby Pep wystawił Marqueza i Puyola nie zdziwiłbym sie..
0
dokładnie, Abidal dziś pokazał sie wg mnie z doobrej strony
0
trace cierpliwość do dośrodkowań Xaviego ze stałych fragmentów ;//
piłki posyłane bez odpowiedniej siły, rotacji.. przy golu na 2:2 wrzucał bodajze Iniesta albo Messi i od razu są efekty..
0
ale słuszne spostrzezenie prodigy
0
w samolocie sie przekimają ;d
0
jest transmisja na n ?