0

Wg mnie bardzo dobra gra Keity. Nie wiem co wam sie w nim nie podoba..

0

Valdes - Alves Pique Puyol Sylvinho (ostatnio Caceres grał na tej pozycji przeciwko Ekwadorowi ale wydaje mi sie ze bedzie troche zmęczony) - Hleb Toure Xavi - Eto'o (na skrzydle) Henry (środek) Messi.

Chciałbym Tittiego w środku zobaczyć. ;))

0

Henry nadal jest świetny. Za duzo od niego wymagacie. A gdyby jeszcze grał na szpicyyy.. ooby Pep coś z tym zrobił...

0

Titi wprowadza do zespołu fajny klimat. Jest dla mnie nie tylko świetnym piłkarzem ale i niezwykłym człowiekiem.

VeB ! Visca el Henry !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?