stepek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg mnie bardzo dobra gra Keity. Nie wiem co wam sie w nim nie podoba..
0
Valdes - Alves Pique Puyol Sylvinho (ostatnio Caceres grał na tej pozycji przeciwko Ekwadorowi ale wydaje mi sie ze bedzie troche zmęczony) - Hleb Toure Xavi - Eto'o (na skrzydle) Henry (środek) Messi.
Chciałbym Tittiego w środku zobaczyć. ;))
0
Henry nadal jest świetny. Za duzo od niego wymagacie. A gdyby jeszcze grał na szpicyyy.. ooby Pep coś z tym zrobił...
0
Titi wprowadza do zespołu fajny klimat. Jest dla mnie nie tylko świetnym piłkarzem ale i niezwykłym człowiekiem.
VeB ! Visca el Henry !