0

Krzynówek

0

real PKS'em na mecze jezdzi z tego co wiem .. VeB!

0

noo własnie przydało by się w koncu wygrać z realem

0

Na szczęscie dobrą zmiane dał Busquets.

0

fffj, mam nadzieje ze świadomie napisałeś "Jaja" .. choc nigdy nic nie wiadomo

0

czekam na bramke Sergio B. do pobrania jeśli jest taka mozliwosc..

0

Sylvinho zagrał chyba 5 min w meczu LM ..

0

Taka sama rotacja panowala w Liverpoolu sezon temu i nie najlepiej to wychodziło.. Tutaj zaczyna mi się to podobać ;d

0

kadra *

0

Mocna ta kadre u-21 Hiszpanii ;))

0

Taki zawodnik to skarb ! Cieszmy sie ze go mamy

0

ale meczyk sie zapowiada.. Mocna kadra Atletico. Visca el Barca!

0

golabka* sory

0

golobka - pomyślałem ze nie bedzie sie chciało Nike produkować nowych bez. hehe

0

ciekawe czy herb bedzie taki jak w poprzednim sezonie.. tzn herb z tą "otoczką"

0

zgadzam sie ze 2 ostatnie występy nienajgorsze .. ale wiecie.. ramadan też robi swoje.. tak sobie można tłumaczyc jego gorsze występy..

0

Nie mam nic przeciwko takiemu składowi.. Szachtar wygrał tylko 1:2 ze strasznie słabiutką Basyleą, w lidze słabo wiec wydaje mi sie ze jakim składem byśmy nie zagrali i tak powinnismy wygrać.. VeB!!!

0

powie kilka słów o meczu i wystarczy.. przeciez cały czas Pep nie bedzie zabierał na konfy Puyola np :)

0

rojadirecta.com i tam znajdziesz

0

mam nadzieje ze pogoda w Doniecku nas nie zaskoczy..

0

DamianPSV

Wytłumacz na czym polega słabość Hleba ze tak to nazwe ;d Hleb ma niezwykły przegląd pola, potrafi podać niekonwencjonalnie. Hleb znakomicie panuje nad piłką.. dotyka ją w ostatniej chwili wtedy gdy wydaje sie ze moze ją stracic. A VdV też jest dobrym zawodnikiem ale troche innej charakterystyki. Visca el Barca !!!

0

nelson25

też przez pewien czas stałem przy tym "plotku"

0

dobrze gada ;)) widziałem go w Krakowie na Wisle. 2 godziny rzed meczem wyszedł na murawe w dresiku i przeszedł do okoła boiska. Po drodze o mało co nie oblał go zraszacz który wysunął się z płyty ;d nie zapomne tego dnia do konca życia! VeB!!!

0

podobny styl do Henry'ego.

0

Chciałbym aby atak tym razem wyglądał tak: Iniesta, Henry, Messi. Eto'o dałbym odpocząć a w razie potrzeby mogłby wejść w 2 połowie.

0

Titti licze na Ciebie ;))

0

po to *

0

Sylvinho jest poto by dawać przykłąd młodym graczom np jak Caceres ;)) dobry duch drózyny

0

też o tym myslałem ze Vucinic byłby dobry, ale Salomonem nie pogardze hee ;d obby obyy

0

oby trafił do nas ;)) podoba mi siie jego gra. śmiało w pierwszej 11 mogłby występować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?