stepek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krzynówek
0
real PKS'em na mecze jezdzi z tego co wiem .. VeB!
0
noo własnie przydało by się w koncu wygrać z realem
0
Na szczęscie dobrą zmiane dał Busquets.
0
fffj, mam nadzieje ze świadomie napisałeś "Jaja" .. choc nigdy nic nie wiadomo
0
czekam na bramke Sergio B. do pobrania jeśli jest taka mozliwosc..
0
Sylvinho zagrał chyba 5 min w meczu LM ..
0
Taka sama rotacja panowala w Liverpoolu sezon temu i nie najlepiej to wychodziło.. Tutaj zaczyna mi się to podobać ;d
0
kadra *
0
Mocna ta kadre u-21 Hiszpanii ;))
0
Taki zawodnik to skarb ! Cieszmy sie ze go mamy
0
ale meczyk sie zapowiada.. Mocna kadra Atletico. Visca el Barca!
0
golabka* sory
0
golobka - pomyślałem ze nie bedzie sie chciało Nike produkować nowych bez. hehe
0
ciekawe czy herb bedzie taki jak w poprzednim sezonie.. tzn herb z tą "otoczką"
0
zgadzam sie ze 2 ostatnie występy nienajgorsze .. ale wiecie.. ramadan też robi swoje.. tak sobie można tłumaczyc jego gorsze występy..
0
Nie mam nic przeciwko takiemu składowi.. Szachtar wygrał tylko 1:2 ze strasznie słabiutką Basyleą, w lidze słabo wiec wydaje mi sie ze jakim składem byśmy nie zagrali i tak powinnismy wygrać.. VeB!!!
0
powie kilka słów o meczu i wystarczy.. przeciez cały czas Pep nie bedzie zabierał na konfy Puyola np :)
0
rojadirecta.com i tam znajdziesz
0
mam nadzieje ze pogoda w Doniecku nas nie zaskoczy..
0
DamianPSV
Wytłumacz na czym polega słabość Hleba ze tak to nazwe ;d Hleb ma niezwykły przegląd pola, potrafi podać niekonwencjonalnie. Hleb znakomicie panuje nad piłką.. dotyka ją w ostatniej chwili wtedy gdy wydaje sie ze moze ją stracic. A VdV też jest dobrym zawodnikiem ale troche innej charakterystyki. Visca el Barca !!!
0
nelson25
też przez pewien czas stałem przy tym "plotku"
0
dobrze gada ;)) widziałem go w Krakowie na Wisle. 2 godziny rzed meczem wyszedł na murawe w dresiku i przeszedł do okoła boiska. Po drodze o mało co nie oblał go zraszacz który wysunął się z płyty ;d nie zapomne tego dnia do konca życia! VeB!!!
0
podobny styl do Henry'ego.
0
Chciałbym aby atak tym razem wyglądał tak: Iniesta, Henry, Messi. Eto'o dałbym odpocząć a w razie potrzeby mogłby wejść w 2 połowie.
0
Titti licze na Ciebie ;))
0
po to *
0
Sylvinho jest poto by dawać przykłąd młodym graczom np jak Caceres ;)) dobry duch drózyny
0
też o tym myslałem ze Vucinic byłby dobry, ale Salomonem nie pogardze hee ;d obby obyy
0
oby trafił do nas ;)) podoba mi siie jego gra. śmiało w pierwszej 11 mogłby występować