stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem zdumiony głupotą pereza :D oddaje sneidera,trzyma gutiego,oddaje robbena,człowieka który może wejść z ławki i wygrać mecz..jeszcze kilkanaście godzin temu real mógł się szczycic mocną ławką,a teraz popatrzmy kto tam został,hmm,boski guti,mohamadon diarra,drewniany metzelder,dziadzia rvn,van der vaart bez formy,który raczej też odejdzie,jedyny zawodnik który może wzmocnic drużynę z ławki to igła i to na tyle :] byle uraz ronaldo i real zostaje bez skrzydeł :]
popatrzmy na naszą ławkę,czyhryńsky,abidal,pedro,jeffren,henrique,gudionhsen,bojan,mamy ławkę mocniejszą od realu :]]]
0
jak na pierwszy mecz el tridente,zagrali naprawdę wyśmienicie,ja nie spodziewałem się idealnej współpracy już w pierwszym meczu
0
zlatan zagrał wczoraj niesamowicie,grał chyba najbardziej zespołowo z całej drużyny:] co raz lepiej rozumie się z partnerami,brakowało mu tylko szczęścia do zdobycia bramki,jestem pewien że już w meczu z szachtarem rozpocznie strzelanie! maxwell to jedno z największych objawień zespołu,z alvesem na zmianę nękali obrońców athletic,cieszę się że mamy w zespole dwóch bardzo dobrze grających z przodu obrońców,niestety abidala,przy obecnej formie maxa,czeka ława:] iniesta ma bardzo wartościowego zmiennika w postaci keity,z toure stworzył mur nie do przebicia,a i z przodu narobił dużo zamieszania
0
robben strzelił bramę roku:]
0
Dani Alves_FCB
chłopie,tak czy inaczej jeden z nich będzie rezerwowym :/ wyobrażasz sobie żeby jeden z kilku najlepszych stoperów świata był rezerwowym?
na nerwy działą mi takie gadanie,ściągnijmy cesca bo jest dużo meczy w sezonie,ściągnijmy vidicia bo jest dużo meczy w sezonie,może ściągnijmy jeszcze cecha,aguero i maicona bo jest dużo meczy w sezonie,niech wszyscy grzeją ławę i wchodzą od czasu do czasu za zmęczonego xaviego,ibrę,alvesa czy vv
0
tak tak,srutututu,nie dość że transfer niemożliwy do zrealizowania,to przy ewentualnym przyjściu vidicia ktoś z trójki puyol-pique-vidic musiałby uśiąść na ławce,a są przecież jeszcze marquez,henrique czy muniesa,jednym zdanie strasznie idiotyczny pomysł z vidiciem,który z pewnością nie dojdzie do skutku
0
nie będzie już tak różowo jak w poprzednim sezonie
0
ależ uboga ta nasza kadra,skład nie został wzmocniony,wymienilismy tylko kilku zawodników,jestem pełen obaw przed nadchodzącym sezonem
0
real ma szeroką i mocną kadrę,bardzo silną ławkę,oby to nie okazało się decydujące pod koniec sezonu,potrzeba nam jeszcze dwóch transferów,solidnych zawodników,niestety nie mamy kim postraszyć z ławki,a w przypadku kilku kontuzji sypnie nam się drużyna,w zeszłym sezonie mielismy szczęście i przez cały niemal sezon kontuzje nas omijały
0
niedługo dziennikarzom pomysłów zabraknie
0
to będzie dla nich poważny egzamin,dobrze że pierwszy mecz na wyjezdzie
0
Ban by MOD!
0
arti10 czy wspominałem coś o pozycjach?chodzi mi o wspaniały duet
0
pedro i jeffren,tworzy nam się duecik a la xavi&iniesta :] dos santos będzie drugim messim ;] jestem dumny z naszych wychowanków,bardzo podoba mi się gra maxwella,pięknie się podłączył przy bramce pedro,mamy po bokach maxwella i alvesa,którzy mogą podłączać się na zmianę do akcji ofensywnych
0
mascherano raczej odpada,benitez puścił alonso,więc javiera nie odda za żadne skarby,czygryński ligę mistrzów ma z głowy,a środek obrony mamy mocno obsadzony,mam nadzieję że ściągniemy mate
0
na każdyn kanale co chwila się wyłącza,macie na to jakis sposób? odświeżanie nie pomaga:]
0
na veetle zacina i pieprzy się obraz
0
składów nikt nie podaje?
0
też jestem zafascynowany jacksonem,zacząłem go słuchać bodajże w wieku 15 lat,mam wszystkie jego płyty,z legendarnym thrillerem na czele:]
0
nie doczytam a dopiszę,eh sory;] nie ma co cytować "wypowiedzi" z rm.pl,bo wszyscy wiemy jaki tam jest poziom;]
0
blaugranacule19
xavi jest przeceniany?stary,nie pojebało ci się w główce?do niedawna mówiło się że xavi jest najbardziej niedocenianym zawodnikiem świat,teraz wyskakujesz ze stwierdzeniem że mózg mistrzów europy i najlepszej klubowej drużyny europy jest przeceniany?ku*wa,brak słow:/
co do alonso,bardzo dobry transfer realu,aż mi się cisnie na usta-najlepszy,mimo zakupu poprzednich gwiazdek,nie tyle najlepszy,co najważniejszy,real ma skompletowaną kadrę i może spokojnie przygotowywać się do sezonu,w międzyczasie pozbyć się kilku zawodników,bo mają nadmiar
0
ralfi1985i
czasem się zastanawiam,jak głupim i zdesperowanym trzeba być,żeby myśleć nad tak idiotycznym wierszykiem,mało tego,napisać i przepisać na stronie barcy,gdzie każdy ma na niego totalną wyjebkę,a powoduje on u nas,kibiców barcy,jedynie uśmiech politowania :/
i nie mów mi że liczba w twoim nicku jest datą twego urodzenia,bo parsknę śmiechem tak samo,jak na riposty kibiców realu co do zeszłorocznego 2:6 (wypominają 11:1 z 1946 bodajże;]
0
maxwell rozegrał bardzo dobre spotkanie,myślę że tym meczem mógł przekonać do siebie pepa,to będzie chyba najbardziej zacięta rywalizacja o miejsce w składzie
0
o brama!
0
w drugiej poółowie gramy piach
0
becks zrobił to,co potrafi robic najlepiej
0
myślę że w posiadaniu piłki jest około 90-10%
0
dos santos gra genialnie,za dwa lata to on będzie decydował o obliczu barcy:]a bramka to jego zasługa;]
0
kogo mamy na rezerwie?
0
na veetle obraz jest przepiękny,ale tnie jak cholera,macie podobnie?