stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
składów jeszcze nigdzie nie widzę
0
no jasne,naprawdę ktoś będzie siedział do 5?ja raczej na 5godz się zdrzemnę,ciężko będzie mi wstać tak wcześnie
0
boski filmik:] nie wynika z niego,jakoby darzył go sympatią;]
0
alteregoo
to żeś się popisał,bo akurat chelsea to klub składający się tylko z gwiazdeczek zakupionych przez romka,zero wychowanków,chelsea,manchester city,chyba dwa najbardziej obciachowe kluby,realu nie porównuj do barcy,bo to nie mniejsza głupota,barca to klub bazujący na wychowankach,uzupełniony od czasu do czasu jedna gwiazdą,w realu rzecz ma się odwrotnie,barca to klub mający w składzie najwięcej wychowanków,który zdobył potrójną koronę głównie dzięki nim
nie podszywaj się pod kibica chelsea kibicu realu;]
0
"znasz paris hilton"? głupszego pytania bym nie wymyślił
0
nawet jeśli odejdzie caceres,a milito nie wróci,to mamy 4 środkowych-puyol,pique,henrique i marquez,szukałbym zmiennika dla alvesa
0
jak dla mnie to trochę niezrównoważony człowiek,ta wypowiedz m.in.o tym świadczy..jestem ciekaw jak eto'o poradzi sobie w mediolanie,s takimi pomocnikami jak cambiasso,stankovic czy vieira wielu bramek nie zdobędzie
0
jaki utwór jacksona leciał? cholera,ciężko coś powiedzieć o tych zawodnikach,tylu było tych młodych,nie pamiętam jak kto grał,będąc na fazie..podobna powtórka gdzieś na tv4 jest?
0
Unicef
fajnie pięknie,ale dla ludzi słuchających normalnej muzyki,nie do wysłuchania,musiałem ściszyć te pycy-pycy;]
0
toure niczym maradona
0
o co chodzi z tym 11:1? jakieś prehistoryczne odwołanie do ubiegłorocznego 2:6 i potrójnej korony?
0
już nie tylko będzie"to ta barcelona grająca pięknie technicznie,bezradna jeśli chodzi o stałe fragmenty",mamy kim postraszyć w powietrzu ..zlatan,toure,henry,pique,puyol
0
chłopaki palą się do gry,jak myślicie,obronimy potrójną koronę?czy komuś w historii się to udało?nikomu:] pique z puyolem stworzą jeszcze lepszy duet,pique nabrał niezwykle ważnego doświadczenia
0
ajajaj,jestem bliski łez:/
samu trzymaj sięm tam,będę twoim wiernym kibicem w jakim klubie byś nie grał,z jednym wyjątkiem;]
0
transfer dojdzie do skutku,pytanie kiedy?wyobrażacie sobie samu w barcelonie na przyszły sezon>pep go nie chce,spędziłby sezon w rezerwach,choć i tego sobie nie wyobrażam,eto'o odejdzie,lecz długo to potrwa
0
mesalles "jedynym problemem jest sprawa bonusa dla eto'o,sprawa powinna rozwiązać się w ciągu tygodnia"
mnie już samego szlag trafia,mam już dosyć,serdecznie dosyć,czekać tydzień?kurwa mać
0
no i po co nam lewoskrzydłowy:] mamy genialnego heńka i uważam naszą kadrę za skompletowaną,choć na nowe transfery zawsze jestem otwarty,chodzi mi jedynie o uzupełnienia,dublerów alvesa,czy xaviego i iniesty
0
zobaczymy co pokaże w hiszpanii,ciekawi mnie gdzie zostanie wypożyczony,oby nie do atleti,bo tam raczej nikogo z dwójki aguero-forlan nie wygryzie
0
Jensik9
rzeczywiscie 15 to dla ciebie za dużo,po tym i poprzednich twoich komentarzach stwierdzam że masz 12 lat,zgadza się?
0
hamilton
zlatan to już w 99/99% nasz człowiek:]
0
19Robson20
z drugiej strony,wiadomości z tej stronki publikuje się na podstawie hiszpańskich szmatławców w dużym przypadku,więc nie wszystko musi być prawdą :]
0
19Robson20
pierdoły,ale nie w takim sensie,zle mnie zrozumiałeś:]
0
no widzisz,pierdołami nas karmią gazety,strony które cały czas zdają relację,gdybyś tego nie czytał nie był byś wku*wiony,wszyscy czekamy na oficjalną wiadomość,ale w przypadku tego typu transferów,dotyczących najlepszych piłkarzy świata,nie jest to takie proste,to nie byle jaka wymiana:/ radzę odejść na pewien czas od kompa,iść na jakieś piwko:]
0
jutra*
0
panowie,starajcie się trzymać nerwy na wodzy,to nie tylko od samu wszystko zależy,swoją drogą każdy z was chciałby wynegocjować jak najlepszy kontrakt,nie ma to jak znalezć sobie kozła ofiarnego w postaci eto'o,przypomnijcie sobie ile zrobił dla barcelony,po czym stulic gęby i czekać do jutro,kiedy z pewnością się wszystko wyjaśni
0
to ja zamiast iść na piwko_4-5,cierpliwie czekałem na finał,tak bardzo chciałem zobaczyć tytuł"ibra w ..........",nie zapeszam,bo spodziewam się tego tytułu jutro:]
0
już po spotkaniu i niestety pozostało jeszcze kilka drobiazgów do załatwienia,musimy jeszcze trochę poczekać
0
henrique zwiększy rywalizację wśród obrońców,co może wyjść nam tylko na dobre:]
0
denerwują mnie tylko te teksty o nieskuteczności samuela,strzelił "tylko" 30 bramek w lidze:/ myślicie że ibra strzeli 40 czy 50?może w końcówce sezonu raził nieskutecznością,ale takie okresy ma każdy napastnik
0
cholernie szkoda będzie villi :/ widać że chce,ale niestety niesprawny umysłowo zarząd nie dopuścił do transferu,villa chyba już do końca kariery będzie się kisił w klubie,który skazany jest na miejsce 3-6 w lidze,chyba że wyrazi chęć gry na wyspach