stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pepe,pepe,a widział ktoś zachowanie marcelo?
0
pawel5181
nie oglądałeś zapewne ani jednego meczu sevilli,w tym sezonie lepiej broni palop,casillasowi zdarzyło się więcej byków
0
właśnie obejrzałem na you tube co zrobił pepe :/
czysty bandytyzm,skopał zawodnika,a drugiego uderzył z pięści,to jakis skandal,co to za bydlę?pół roku zawieszenia,niech przemyśli kretyn swoje zachowanie! mógł zrobic komuś krzywdę,nie mogę w to uwierzyć,co go opętało?
0
jeden ciul kto tam zagra na lewej,cole,ferreira czy nawet essien,bo i o takiej opcji słyszałem,messi z alvesem pożrą go żywcem
0
karoool
a kto mówi że bosingwa jest słabiakiem?
bosingwa nie jest gorszy od alvesa bo wychodzą mu czasami lepsze mecze tak? wow jaki ty inteligentny jesteś,alvesowi wychodzi zdecydowanie więcej dobrych meczy,jest po prostu dużo lepszy,bosingwa nie jest nawet w czołówce najlepszych prawych obr.
0
mnie na stronie chelsea najbardziej rozbraja to,że niemal każdy tam wywyższa bosingwe nad alvesem :D chodzi o artykuł,w którym alves cieszy się że nie skorzystał z propozycji chelsea :]
chłopaki oglądają chyba tylko ligę angielską :]
0
mnie na stronie chelsea najbardziej rozbraja to,że niemal każdy tam wywyższa bosingwe nad alvesem :D chodzi o artykuł,w którym alves cieszy się że nie skorzystał z propozycji chelsea :]
chłopaki oglądają chyba tylko ligę angielską :]
0
ccs
jakies Danio?
idzie na przod jak porabany?
gdyby nie Xavi-Iniesta-Messi to Barça by nie istniala,Tylko oni zasluguja na szacunek z tej druzyny?
Druzyny ktorej kibice to niewychowane gowniarze majace najwyzej 12lat?
co ty sobie myślisz,że po tak pustych,aroganckich i bezczelnych słowach kogoś przekonasz do swojego zdania? powiem ci jedno,jeśli chodzi o futbol-nie znasz się,jeśli chodzi o kulturę-nie posiadasz jej..
powiem ci gdzie jest twoje miejsce..na rm.pl
tak każdy przyzna ci rację,pozdrowi,a twoje chamstwo zostanie niezauważone
0
Puyol 5
powiedz że żartujesz , bo nikt ci racji nie przyzna przebierańcu :]
alves jest nie tylko lepszy w ofensywie,w defensywie także
0
chelsea to fenomenalna drużyna z fenomenalnym trenerem,czekają nas 2 niezwykle ciężkie pojedynki,napewno wyrównane,nie liczę na żadne 4:0,po cichu marzę o 2:0 na camp nou:]
zderzenie chyba dwóch najlepszych zespołów świata,to będą piłkarskie święta :]
0
Damian2601
pierwszy raz jesteś na tej stronie,czy kolegów szukasz?
0
Damian2601
pierwszy raz jesteś na tej stronie,czy kolegów szukasz?
0
piotrek19850
nie takie rzeczy w futbolu się zdarzały,przypomnij sobie choćby zeszłoroczne 0:4 z getafe,w tym sezonie 4 bramki wbiło nam atletico,dlaczego miałby nie strzelic ich bayern?
0
scofield1bg
stary oszalałeś? taki skład to można w pucharze króla wystawiać, jesteś pewny awansu? przypomnij sobie dwumecz z getafe,
0
cholera,howard webb sprawił że messi w p0ojedynkach z chelsea będzie grał pod presją,żółta kartka wyklucza go z kolejnego meczu,a kolejny ewentualny opuszczony finał delikatnie przeora mu psychikę:/
londyńczycy pewnie będą prowokować leo w pierwszym meczu
0
messi to po prostu geniusz,artysta,magik,ja nie wierzę że on ma 21 lat i jest najlepszy na świecie i to tak zdecydowanie,ach leo...
0
widzę że co niektórzy chcą riberyego,choć jest henry i tłumaczą sobie ich grę rotacjami,chyba pep nie będzie ich rotował co mecz?
tacy zawodnicy nie mogą grzać ławy,od rotacji to są zawodnicy typu caceres,keita,guddy,bojan..którzy grają raz na 7-8 spotkań,ribery czy cesc muszą grać w pierwszym i odpoczywać raz na 7-8 spotkań
0
dokładnie:]
fabregas i ribery to absolutnie klasa światowa,ale choć to trochę nieprawdopodobne,w barcelonie zasiedliby na ławce :]
cescowi brakuje do takich tuzów jak iniesta i xavi,co pokazuje reprezentacja,a henry po aklimatyzacji w barcelonie gra cudownie i nie sądze żeby frank osiągnął tak wysoki poziom,jaki heniek w tym sezonie..tyle goli i asyst
0
przepraszam,ale henry w tym sezonie tak niesamowicie mi imponuje,że żaden silva,ribery,zieńczuk do szczęścia nie są mi potrzebni..jeśli henry po wygraniu choć dwóch trofeów będzie chciał odejść z barcy w blasku chwały,wtedy owszem,ale jeśli postanowi zostań na kolejny sezon,to przykro mi badrzo frank,do heńka jeszcze ci sporo brakuje...
0
ciekawe co zobaczyła ta babka w rogu po lewej jak się patrzy
0
micho23
to był pierwszy mecz barcy,który oglądałeś w tym sezonie?
pół ligi z realem,atletico i valencią na czele przyglądał się grze barcy i nie byli w stanie nic zrobic,dodaj do tego lyon i bayern,rozumiesz już?
0
micho23
zal ci dupę iska ćwiercinteligencie,żadna drużyna na świecie choć w połowie nie gra tak fenomenalnej i efektownej piłki,a wspaniała gra we wczorajszym meczu to mało powiedziane,ona była fenomenalna,cudowna,magiczna..
jest takie powiedzenie,że gra się na tyle,na ile pozwoli przeciwnik,więc nie tłumacz sobie że bayern zagrał na 70%,sam w to nie wierzysz i robisz z siebie idiotę:/
co do sędziowania,to nie było ono takie złe,poza koszmarnym błędem,po ktorym powinien podyktowac rzut karny,a teraz będziemy się stresowaćby messi nie otrzymał kolejnej żołtej,która wykluczy go z gry w kolejnym me3czu
0
przestań pieprzyć kapitanie,jesteśmy faworytem nie tylko starcia z bayernem,ale i całej lm :D
wszyscy tylko toni i ribery..,a świnka potrafi uderzyć z dystansu,ze roberto potrafi pokręcic,na lahma i oddo trzeba uważać,bo będą ataken bokami
0
nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie,a rola rezerwowego pewnie go nie zadowoli
0
chłopak ma bujną wyobraznię,ale co tam,już nie takie słowa z ust przeciwników słyszałem :] wygrać każdy pojedynek..nie wiem czy to w ogóle możliwe przeciw messiemu..jutro się wszystko wyjaśni
0
heh,został uznany chyba przez szmatławce madryckie,casillas mi bardziej zaimponował,zwłaszcza w meczu przegranym przez real 0:4..
toure talent ma napewno większy,zwłaszcza jeśli chodzi o grę ofensywną,lass w tym elemencie talentu nie posiada..
0
lass do toure? haha;] toure to klasa wyżej,genialny w defensywie i w porównaniu do lassa,bdb w ofensywie,keita to zbliżony poziomem zawodnik do lassa.ale dla jednego i drugiego brakuje miejsca w pierwszej 11 barcy :]
toure to światowa czołówka,lass zagrał dopiero kilka dobrych meczy ze średniakami ligi esp,w meczach z liverpoolem np go nie ma,więc bez porównań
0
daj ktoś linka do meczu argentyny!
1:4? to jakis żart
0
mieć najlepszego bramkarza świata w drużynie to byłoby coś!
cech+alves,puyol,marquez,abidal=stracenie bramki graniczy z cudem
0
atak jasne,chyba najlepszy na świecie,choć dwójka torres-villa nie odstaje,no ale pomoc bez jaj :] poza mascherano nie ma tam światowej klasy grajka,maxi,gago i ten cały gutierrez to niższa półka