stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szacunek
realowi podarowali już masę pkt,a naszym przeciwnikom zabierają coś jak jest 3:0 czy 4:0 :/
0
sędzia z bramkarzem osasuny chyba łupneli flaszkę przed meczem
co za żenada :/
0
te mecz powinien być powtórzony,zamiast drugiego karnego,druga kartka dla juanfrana w konsekwencji czerwo :/
osasuna się odwoła,ale co to da? wynik pójdzie w świat
0
ravon
ale zrozum że wjechanie z piłką do bramki to większa szansa na strzelenie gola jak strzał z dystansu :]
poza tym strzelamy z daleka..yaya,toure,messi,xavi..z resztą popatrz na statystykę strzelonych goli i przestań narzekać ;]
0
ravon
tego typu prezent od bramkarza dostaje się raz na 100 meczy :]
poza tym po jakiego grzyba mamy strzelać z dystansu,skoro dużo większe zagrożenie zrobimy po akcji w polu karnym?
0
co bramkarz odpierdzielił :D
niezły prezencik najpierw od sędziego,pozniej od bramkarza osasuny dla realu
0
sędzia niedyktuje 11 dla osasuny,wstyd
0
już widzę jak manchester,mając van der sara,kuszczaka i fostera,stara się o diego lopeza :D
przyszłościowy bramkarz,jak najbardziej
0
znów pomagamy realowi,szkoda czerwonej dla aranzubii i braku gola puyola :/
0
ciężko będzie pobic ten rekord :]
ale myślę że do setki dobijemy,druga część sezonu będzie trudniejsza,decydujące mecze w lm,cdr..ale nie przejmuje się tym,ważny jest majster :]
czyli pobilsmy rekord jeśli chodzi o ilość pkt zdobytych na półmetku?
0
ile wynosi rekord ligi w liczbie zdobytych bramek?
ciężko kogokolwiek wyróżnic,wszyscy grali znakomicie,przy większym szczęściu,wynik mógłby być dwucyfrowy :]
leo,gdzie twoja głowa? :D
0
2-3 lata i będzie światowa czołówka,szkoda że ostatnio obniżył loty,ale mam nadzieję że bramka z atletico go odblokuje :]
0
ten mały ma opanowane już wszystkie zwody,jeśli będzie rozwijał sie w takim tempie,to boję się myśleć co z niego będzie :D
6 lat,ja pierdziele:D
0
nie widziałem henrique w akcji,ani za,ani przeciw nie jestem,klub podejmie właściwą decyzję,mam nadzieję..
0
sns
sorry,ale robbenowi do riberyego dużo brakuje,a i znalazłbym jeszcze innych lepszych od robbena..jak mi na nerwy działają fanatycy robbena po dwóch dobrych meczach :/
0
sns
marca i realmadyt.com to stronnicze media? :]
coś ci się pomieszało..
marca w ogóle jako pierwsza zaczęła o tym pisać
0
jaki wstyd :D
0
ribery byłby wspaniałą alternatywą dla henia,jeśli ten chciałby odejść,a czuję po kościach że odejdzie,hiszpańska liga niezbyt mu odpowiada,mimo że gra lepiej niż na początku,myślę że będzie chciał wrócic do anglii,do domu :/ nigdy nie deklarował większego przywiązania do barcy,a na jego temat tylko same plotki,co do odejścia..
iniesta,toure,xavi,ribery,eto'o,messi..to moja wizja przyszłości :D
0
jedyną drużyną która nas pokonała jest numancia,śmiać mi się chce :D
oj,zemsta będzie słodka :] b
0
ten cytat z kartki mnie rozwalił,zauważyłem że pokazują go na meczu,ale nie wiedziałem o co chodzi..brawo za pomysł :D
"ja też byłem.." :D
0
*odważyły :]
0
to chyba oczywiste :D
jedynie osoby związane z realem odważyli sie ich porównać,głupie madryckie gazety na siłę porównują robbena do naszego mesia :[
jeżeli zaś mam zły humor,wchodzę na rm.pl,gdzie można przeczytać np.że robben jest drugim messim,lass już został obwołany nowym makelele,gago drugim redondo..:] czekam tylko aż huntelaar strzeli bramkę i zastanawiam się czy obwołają go drugim raulem czy drugim di stefano :]
0
nie lubię symulanta
0
nie ma mocnych na barcę,bijemy rekordy,przerywamy wszelkie złe passy,kolejny krok do mistrzostwa zrobiony!
0
dziennikarzom ewidentnie brak tematu :/
w lidze nudy,lider zdecydowany,do lm jeszcze trochę czasu,więc popiszemy bzdury..:/
0
Tabek
twój kumpel musi być totalnym idiotą,żeby się zakładać o to,że barca przegra z osasuną
0
toure dzisiaj odpoczywa :]
0
szacunek
sprawdz w słowniku,jak pisać poprawnie słowo "sytuacjach" i nie odzywaj się już więcej,bo robisz z siebię pośmiewisko :/
0
brawo real,w końcu złapali jakąś tam formę,oby w lm coś zwojowali,bo chcę żeby liga hiszpańska odzyskała władzę w europie,liczę na komplet hiszpańskich zespołów w 1/4 lm :]
0
kogo to obchodzi,mogli wygrać i 10:0 i co z tego? cieszyć się z tego 3:0 na rm.pl i nie zawracać nam tu tyłka