stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
didon11
a robben za co? za dwa dobre mecze?:]
jak dla mnie to 11 powinna się opierać głównie na graczach barcy,po prostu barca gra najlepszy,najpiękniejszy,najskuteczniejszy futbol na świecie,bijąc kolejne rekordy,więc nie ma w tym nic dziwnego.
0
żaden link mi nie działą !
panowie krew mnie zalewa :/
0
żaden link mi nie działa :[
0
na stoperach gra przyszłość barcy:]
trzech "mutantów" busquets,keita i toure :]
ciekawe jak to będzie:]
0
no panowie wrzucać skład:]
0
yogoorcik
jasne że atletico,ale ja wolę odpaść z cdr,niż przegrać mecz ligowy :]
0
yogoorcik
tylko nie lekceważ meczy ligowych! skład i tak jest silny,powinien wystarczyć na atletico,nawet remis będzie dobry,rewanż mamy u siebie przecież ;]
0
tematu younga w ogóle nie było,więc nie wiem o czym mówisz,silva zostanie w valencii,radze nie sugerować się plotkami hiszpańskich szmatławców,jeśli podolski miałby przyjść to tylko na zmiennika w ataku,przecież z niego taki skrzydłowy jak z henryego,tyle że gorszy :]
0
kolo10
wchodzisz na justin tv,albo jeszcze lepiej na rojadirecta i masz wszystko podane na tacy:]
0
yogoorcik
pamiętaj że gramy na trzech frontach,nie możemy w każdych rozgrywkach grać w pierwszym garniturze,bo padniemy przed końcem sezonu,zwłaszcza że gramy w pucharze króla,który jest akurat najmniej ważny,także zrozum pepa i mu zaufaj,w końcu to barcelona gra na trzech frontach,jest zdecydowanym liderem i gra najpiękniej na świecie :]
0
2bartek1
to są tylko przypuszczalne składy,trenerzy ogłaszają wyjściowe składy na około godz przed meczem :]
0
2bartek1
trenerzy na 4 godz przed meczem podali wyjściowe jedenastki
a to ciekawe:D
0
na ławkę jak znalazł,on doskonale zdaje sobie sprawę że to jedyna dla niego opcja,więc czemu nie?
0
nikt go nie znał,nikt o nim nie słyszał,przyszedł z przeciętnego monaco i został jednym z najlepszych pivotów świata,w tym sezonie lepszego nie widzę,yaya jesteście wielkie!
0
dobrze że tylko żartował,ostatni raz się spóznileś leo:]
0
czemu zła? to tylko puchar,nie zapominaj że gramy na trzech frontach i akurat ten pucharek jest najmniej ważny :]
skład i tak będzie niemal podstawowy
0
harryadrian
na rm.pl chcą wyrzucać z klubu każdego kto rozegra słabszy mecz,wystarczy przejechać się po komentarzach :]
tutaj jest większa grupa zwolenników valdesa i mniejsza grupa tych którzy uważają że na barce jest za słaby i musisz szanować ich zdanie,a nie uważać za fałszywych,bo oni nie zmianiają zdania po jednym meczu
0
gago głównym aktorem tego teatru :D
ronaldo to przy nim pikuś
0
widzieliscie co robi ramos w czasie meczu na ławce trenerskiej?...obcina paznokcie zajebistymi nożyczkami :D
0
"a gdyby Sanchez nie mógł zagrać to i tak Martin nie zagrałby, by znalazł jakieś rozwiązanie" pep ci to powiedział,czy jak? skąd o tym wiesz?
co ty w ogóle możesz wiedzieć o transferach? to pep ściągnął caceresa,a że nie gra częściej,to znaczy że prezentuje się gorzej od pozostałych,ale jego czas z pewnością przyjdzie..
nie każdy trener poskładałby nowych zawodników,z tymi bez formy i sprawiłby że drużyna grałaby bardzo skuteczny i najpiękniejszy futbol na świecie,co ty w ogóle chrzanisz :// jakis masz uraz do pepa chyba co? a może ty jesteś ronaldinho? ujawnij się !
nie ma dowodów na przeciętność,za to są dowody na genialność,talent i ogromną wiedzę!
w tej chwili zostaw pepa w spokoju,jeśli barca skończy w lidze na 7 miejscu,odpadnie z lyonem,wtedy pogadamy inaczej,ale na razie swoje złote myśli zostaw dla siebie i nie zgrywaj idioty ;]
0
znów ułatwiamy zadanie realowi:]
marquez może odpokutować w copa del rey
0
didon11
wątpie,by choć jeden użytkownik tu zgadzał sie z tobą :/
dlaczego jest przeciętniakiem na ławie?jak narazie stworzył z drużyny rozbitej,najlepszy team świata,wg ciebie każdy zawodnik pojawiający się w pierwszym składzie powinien grać znakomicie,sanchez zagrał słabo,caceres zagrałby lepiej,guardiola jest bee..pomyśl :/
0
wczorajsza i dzisiejsza wypowiedz tego pana,utwierdziły mnie w przekonaniu,że poważnym człowiekiem to on nie jest
0
jak się cieszyłem gdy zobaczyłem go na zmianie!
od razu bramka,white power!
0
krok po kroku do mistrzostwa :]
jasne że nie ma co komentować pracy arbitra,pomyłki sędziowskie to część futbolu,brawo pep brawo barca!
0
najlepsze:
kolejne zwycięstwo,jakże przybliżające do upragnionego tytułu
najgorsze:
skowyt kibiców barcy,którzy przyzwyczaili się do pięknej gry i wysokich wyników :]
jak na pierwszy mecz po przerwie,całkiem dobra postawa,świetna forma hleba,henryego i toure,co mnie cieszy szczególnie
0
madryckie żurnale o żesz :/
a karny w pierwszej połowie dla barcy? o tym już nie wspomną..
musieli podważyć popis toure :/
as,totalne madryckie dno
0
alves10
powiedz tylko gdzie,to sam z kumplami ekipę wystawię,chodzi oczywiscie o piłkę halową?
0
czy barca musi komuś udowadniać że potrafi wygrywać bez messiego?
ludzie ogarnijcie berety,bo jakbym czytał komentarze na rm.pl :/
0
sanchez? co jest do cholery?