stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KRASNY
ze swymi pustymi przemyśleniami zmykaj na rm.pl,tam takich potrzebują,a tu zaniżasz poziom strony
0
to mi się podoba,przyjazń ponad podziałami
0
Lipa14
nie! ale atak raul-higuian uważam za bardzo grozny
0
Pyrzo_Barca
jakie głupie,po prostu grały rezerwy:] na 101% pewne jest że wygralibyśmy pełnym składem!
po prostu nie lubie tego gościa po cyrkach,które odstawiał w doniecku
0
michalfcb
nawet nie wiesz jak mnie wkurza ta pewność siebie wszystkich:/
a najbardziej ich typy 4:0,5:0!
ludzie spokojnieee
0
bezbłędna taktyka:]
ciesz się frustracie że rezerwy grały
0
tu tnie tu nie ma dzwieku tu nie ma meczu! przeklete linki
0
DIDEK12
na n-ce nie ma barcy,jest za to mecz panathinaikos:anorthosis,mimo że będzie to mecz o awans,to oglądalność tych dwóch wspaniałych drużyn nie powinna przekroczyć dwudziestu osób
0
panowie,powiedzcie mi proszę,co zrobicie jak real wygra?sznur i drzewo czy jak? jak mnie wnerwia ta wasza pewność siebie,bardzo łatwo obudzic się z ręką w nocniczku!
lepiej stonować swoje wypowiedzi i być bardzo mile zaskoczonym,jak przegrać i być załamanym
0
gdyby ktoś zaproponował mi wynik z realem 1:0,brałbym w ciemno!
cały czas przestrzegam przed hurraoptymizmem,to będzie bardzo trudny mecz,mimo kontuzji w madrycie,real nie przyjedzie do barcelony na mecz,ale na wojnę
0
matrix 20
na pewno dudek :]
w tej chwili real...w pucharze uefa:D
0
sevilla razy 3 kanoute
0
marcelo nie zagra z barceloną:]
0
jak można mówic że na pewno wygramy:/
0
bardzo pięknie,ale po dwóch najbliższych meczach bilans ma wyglądać tak-19/3
0
52 min-są nasi :D
0
ta bramka jest wyjątkowa,bravo deco
0
anderson:D:D
0
na szachtar wystawiłbym już te najgłębsze rezerwy,nawet kosztem porażki,bo ona w tej chwili nie ma najmniejszego znaczenia!
0
messi 5 :D
cieszy mnie ta ocena,bo przekonuje,że messi to jednak tylko człowiek;]
messiemu mimo wszystko dałbym 6,hlebowi 8,a valdesovi 7
heniek..ach!
0
grabi
van der vaart,ramos i marcelo mają po 4 żółte kartki
0
co dzieciaczki nie znają się na żartach,nawet tak prymitywnych
pf
0
henry gra na swojej nominalnej pozycji i co wyrabia?
messi do zmiany,w ogóle sprzedać go do city..
;D
0
getafe...barca,real,villarreral co? 7 pkt szacun
0
ja pierdzielę! wiadomo że za 55 mln można kupic 3 dobrych graczy,ale jak moża wyciągnąć takiego asa,to po cholerę nam 3 dobrych graczy?i na jakie pozycje?tu można miieć prawdziwego kilera! a eto'o i aguero=kilerów dwóch! i po h*j nam jakis 3 dobrych zawodników?
0
ale yaya:] p
0
imponują mi statystyki heńka! 2 gole i 4 asysty,może nie jest tak efektowny jak w arsenalu,za to efektywny
0
lizus:] chyba chciałby reprezentować barwy najlepszego klubu na świecie obecnie,dowodzonego przez jego idola;] mógłby się wiele od niego nauczyć,cesc czekamy!
0
teraz wszystko wyjdzie na jaw,kto poleci na $$$ :]
araby muszą mieć bardzo nastukane,myśląc że uda im się wyciągnąć mesia:/
0
ta wasza pewność siebie już mi na nerwy działa:/
widzę nawet remisu nie przyjmujecie do wiadomości,a zdobycie gola przez saviolę uważacie za niemożliwe