0

KRASNY

ze swymi pustymi przemyśleniami zmykaj na rm.pl,tam takich potrzebują,a tu zaniżasz poziom strony

0

to mi się podoba,przyjazń ponad podziałami

0

Lipa14

nie! ale atak raul-higuian uważam za bardzo grozny

0

Pyrzo_Barca

jakie głupie,po prostu grały rezerwy:] na 101% pewne jest że wygralibyśmy pełnym składem!

po prostu nie lubie tego gościa po cyrkach,które odstawiał w doniecku

0

michalfcb

nawet nie wiesz jak mnie wkurza ta pewność siebie wszystkich:/

a najbardziej ich typy 4:0,5:0!

ludzie spokojnieee

0

bezbłędna taktyka:]

ciesz się frustracie że rezerwy grały

0

tu tnie tu nie ma dzwieku tu nie ma meczu! przeklete linki

0

DIDEK12

na n-ce nie ma barcy,jest za to mecz panathinaikos:anorthosis,mimo że będzie to mecz o awans,to oglądalność tych dwóch wspaniałych drużyn nie powinna przekroczyć dwudziestu osób

0

panowie,powiedzcie mi proszę,co zrobicie jak real wygra?sznur i drzewo czy jak? jak mnie wnerwia ta wasza pewność siebie,bardzo łatwo obudzic się z ręką w nocniczku!

lepiej stonować swoje wypowiedzi i być bardzo mile zaskoczonym,jak przegrać i być załamanym

0

gdyby ktoś zaproponował mi wynik z realem 1:0,brałbym w ciemno!

cały czas przestrzegam przed hurraoptymizmem,to będzie bardzo trudny mecz,mimo kontuzji w madrycie,real nie przyjedzie do barcelony na mecz,ale na wojnę

0

matrix 20

na pewno dudek :]

w tej chwili real...w pucharze uefa:D

0

sevilla razy 3 kanoute

0

marcelo nie zagra z barceloną:]

0

jak można mówic że na pewno wygramy:/

0

bardzo pięknie,ale po dwóch najbliższych meczach bilans ma wyglądać tak-19/3

0

52 min-są nasi :D

0

ta bramka jest wyjątkowa,bravo deco

0

anderson:D:D

0

na szachtar wystawiłbym już te najgłębsze rezerwy,nawet kosztem porażki,bo ona w tej chwili nie ma najmniejszego znaczenia!

0

messi 5 :D

cieszy mnie ta ocena,bo przekonuje,że messi to jednak tylko człowiek;]

messiemu mimo wszystko dałbym 6,hlebowi 8,a valdesovi 7

heniek..ach!

0

grabi

van der vaart,ramos i marcelo mają po 4 żółte kartki

0

co dzieciaczki nie znają się na żartach,nawet tak prymitywnych

pf

0

henry gra na swojej nominalnej pozycji i co wyrabia?

messi do zmiany,w ogóle sprzedać go do city..

;D

0

getafe...barca,real,villarreral co? 7 pkt szacun

0

ja pierdzielę! wiadomo że za 55 mln można kupic 3 dobrych graczy,ale jak moża wyciągnąć takiego asa,to po cholerę nam 3 dobrych graczy?i na jakie pozycje?tu można miieć prawdziwego kilera! a eto'o i aguero=kilerów dwóch! i po h*j nam jakis 3 dobrych zawodników?

0

ale yaya:] p

0

imponują mi statystyki heńka! 2 gole i 4 asysty,może nie jest tak efektowny jak w arsenalu,za to efektywny

0

lizus:] chyba chciałby reprezentować barwy najlepszego klubu na świecie obecnie,dowodzonego przez jego idola;] mógłby się wiele od niego nauczyć,cesc czekamy!

0

teraz wszystko wyjdzie na jaw,kto poleci na $$$ :]

araby muszą mieć bardzo nastukane,myśląc że uda im się wyciągnąć mesia:/

0

ta wasza pewność siebie już mi na nerwy działa:/

widzę nawet remisu nie przyjmujecie do wiadomości,a zdobycie gola przez saviolę uważacie za niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?