stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Quentin
chodzi ci o chamskie zachowanie zawodnika szachtara,który symulował kontuzję,chcąc ukraść czas czy chamskie zachowanie madryckiej prasy,zarzucającej messiemu plucie w dude,choć to brednie oczywiscie.?
zdesperowany fan realu,szuka dziury w całym?
0
na n nie transmitują barcy,przecież więcej ludzi będzie oglądać mecz sporting:szachtar,mimo że o awans,to i tak zero oglądalności,pozostaje internet
0
są ludzi,taborety i jest Jack
0
alvesovi najbardziej należał się odpoczynek
0
czy któryś z tych kanałów znajduje się na "n"?
0
"Nie szukajcie rzeczy, które nie miały miejsca między mną i Messim"
pismaki z madrytu to świnie i tyle na ten temat..
0
też z chęcią poszedłbym na ten mecz,ach pozostaje internet i wsparcie duchowe:]
0
lipton że na żadnym kanale "n" nie transmitują tego meczu:/
mam nadzieję że w necie będzie można bez problemu obejrzeć
0
2:0 i będę szczęśliwy,zwłaszcza że skład będzie pewnie rezerwowy,chcę dzisiaj zobaczyć bojana,hleba i caceresa,a w dwóch ostatnich meczach z szachtarem i sportingiem vasqueza,busquetsa,silvinho i pedro;]
0
przecież mamy bojana który za sezon-dwa będzie kluczowym zawodnikiem,benzema zablokuje mu rozwój,gdzie my pomieścimy bojana,eto'o,henryego i benzeme?jestem na nie!
poza tym real z pewnością sypnie więcej siana
0
Menufan
splunięcie w stronę przeciwnika nazywasz kompromitacją?:D dobre!
nurkowanie ce ronaldo to jest dopiero kompromitacja,w ogóle ten zawodnik to kompromitacja sama w sobie:]
0
na nagraniu pokazane jest,że w momencie splunięcia przez messiego,patrzy on na leo,a następnie odchodzi jakby nigdy nic,strasznie to dziwne,bo zazwyczaj po takiej akcji dochodzi do zamieszek!
messi splunął w kierunku dudy i nic więcej!
0
przecież z tej foty nic nie wynika,skoro duda ani nikt inny po meczu na ten temat nic nie mówił,to znaczy że to kolejny wymysł madryckiej prasy,chcącej wywołać zamieszanie w barcelonie i odwrócic uwagę od mizernej postawy realu:/
0
kubuś co ty chrzanisz,coś nie tak?
0
mnie zastanawia skład
w pierwszym składzie widziałbym bojana,caceresa,hleba i vasqueza
najważniejsze to nie zlekceważyć przeciwnika,ale myślę że z tym problemu nie będzie
0
prawda i tylko prawda!
0
myślę że jak najbardziej zagra,awans "prawie" pewny,wynik "prawie" pewny,wyszedł w pierwszym w bazylei,tym bardziej zobaczymy go w pierwszym na camp nou
0
gdzie mu będzie lepiej jak w barcelonie? ten zahavi to niezły idiota,zrobił wodę z mózgu gio,teraz hipnotyzuje gaia:/
chyba że gai sam tego chce,zmienic na gorsze,twój wybór
0
oglądałem mecz realu urywkami i zdążyłem zauważyć rękę heinzego w polu karnym,ciekam na ocenę sędziów w tym meczu
0
szkoda almerii,bo była zdecydowanie lepsza,real znów wyślizgał tym razem jeden punkt:/
najlepsza jest barca!
0
almeriaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
nie naruszam regulaminu:]
0
sport;]
0
z jaką murcią? :D
0
real jak zwykle ślizg:/
mam nadzieję że almeria wykorzysta jakąś sytuację
0
dajcie link do meczu almeria:real proszę!
0
w co mam kliknąć żeby pobrać ten skrót na rapidzie już?;]
0
samobój! przecież xavi metr od piłki był!
0
tak,bo odpokutował ten jeden mecz w pucharze z vallecano
0
liczę dzisiaj na negredo!
0
tyle na to czekałem,ale banan na ryju:]