0

Quentin

chodzi ci o chamskie zachowanie zawodnika szachtara,który symulował kontuzję,chcąc ukraść czas czy chamskie zachowanie madryckiej prasy,zarzucającej messiemu plucie w dude,choć to brednie oczywiscie.?

zdesperowany fan realu,szuka dziury w całym?

0

na n nie transmitują barcy,przecież więcej ludzi będzie oglądać mecz sporting:szachtar,mimo że o awans,to i tak zero oglądalności,pozostaje internet

0

są ludzi,taborety i jest Jack

0

alvesovi najbardziej należał się odpoczynek

0

czy któryś z tych kanałów znajduje się na "n"?

0

"Nie szukajcie rzeczy, które nie miały miejsca między mną i Messim"

pismaki z madrytu to świnie i tyle na ten temat..

0

też z chęcią poszedłbym na ten mecz,ach pozostaje internet i wsparcie duchowe:]

0

lipton że na żadnym kanale "n" nie transmitują tego meczu:/

mam nadzieję że w necie będzie można bez problemu obejrzeć

0

2:0 i będę szczęśliwy,zwłaszcza że skład będzie pewnie rezerwowy,chcę dzisiaj zobaczyć bojana,hleba i caceresa,a w dwóch ostatnich meczach z szachtarem i sportingiem vasqueza,busquetsa,silvinho i pedro;]

0

przecież mamy bojana który za sezon-dwa będzie kluczowym zawodnikiem,benzema zablokuje mu rozwój,gdzie my pomieścimy bojana,eto'o,henryego i benzeme?jestem na nie!

poza tym real z pewnością sypnie więcej siana

0

Menufan

splunięcie w stronę przeciwnika nazywasz kompromitacją?:D dobre!

nurkowanie ce ronaldo to jest dopiero kompromitacja,w ogóle ten zawodnik to kompromitacja sama w sobie:]

0

na nagraniu pokazane jest,że w momencie splunięcia przez messiego,patrzy on na leo,a następnie odchodzi jakby nigdy nic,strasznie to dziwne,bo zazwyczaj po takiej akcji dochodzi do zamieszek!

messi splunął w kierunku dudy i nic więcej!

0

przecież z tej foty nic nie wynika,skoro duda ani nikt inny po meczu na ten temat nic nie mówił,to znaczy że to kolejny wymysł madryckiej prasy,chcącej wywołać zamieszanie w barcelonie i odwrócic uwagę od mizernej postawy realu:/

0

kubuś co ty chrzanisz,coś nie tak?

0

mnie zastanawia skład

w pierwszym składzie widziałbym bojana,caceresa,hleba i vasqueza

najważniejsze to nie zlekceważyć przeciwnika,ale myślę że z tym problemu nie będzie

0

prawda i tylko prawda!

0

myślę że jak najbardziej zagra,awans "prawie" pewny,wynik "prawie" pewny,wyszedł w pierwszym w bazylei,tym bardziej zobaczymy go w pierwszym na camp nou

0

gdzie mu będzie lepiej jak w barcelonie? ten zahavi to niezły idiota,zrobił wodę z mózgu gio,teraz hipnotyzuje gaia:/

chyba że gai sam tego chce,zmienic na gorsze,twój wybór

0

oglądałem mecz realu urywkami i zdążyłem zauważyć rękę heinzego w polu karnym,ciekam na ocenę sędziów w tym meczu

0

szkoda almerii,bo była zdecydowanie lepsza,real znów wyślizgał tym razem jeden punkt:/

najlepsza jest barca!

0

almeriaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

nie naruszam regulaminu:]

0

sport;]

0

z jaką murcią? :D

0

real jak zwykle ślizg:/

mam nadzieję że almeria wykorzysta jakąś sytuację

0

dajcie link do meczu almeria:real proszę!

0

w co mam kliknąć żeby pobrać ten skrót na rapidzie już?;]

0

samobój! przecież xavi metr od piłki był!

0

tak,bo odpokutował ten jeden mecz w pucharze z vallecano

0

liczę dzisiaj na negredo!

0

tyle na to czekałem,ale banan na ryju:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?