0

Piotrek FCB

ciężki przypadek,strata czasu na tłumaczenie,mam nadzieję że w wiekiem przybędzie ci rozumu,pozdrawiam

0

Piotrek FCB

po twoim słownictwie można wywnioskować,że masz jeszcze mleko pod nosem,jak dorośniesz,to zrozumiesz że że kibicowanie polega na miłości do własnego klubu,a nie na nienawisci do innego,takich jak ty trzeba izolować od środowiska,leczyć!

powodzenia w życiu chłopcze,przyda ci się

0

Piotrek FCB

ja mam szacunek do realu,jak i prawie każdy użytkownik tego serwisu,a takie wyjątki jak ty trzeba eliminować!

zapewniam cię że nie jesteś prawdziwym kibicem barcelony,nienawisć do realu jest u ciebie większa niż miłość do barcy

wbij sobie do głowy,nikt cię tu nie uważa za kibica barcy,oprócz siebie samego i nigdy nim nie będziesz,jesteś wulgarną karykaturą kibica piłkarskiego

0

Barca8998

widać że jesteś żałosnym prowokatorem,jak redakcja zobaczy te twoje wypociny dostaniesz bana

0

bartex952

nie bierz na poważnie takich debilnych plotek,po co nam boruc jak mamy valdesa?skoro nie kupili bramkarza w poprzednich sezonach,kiedy valdes był przeciętny,to dlaczego teraz,gdy broni fantastycznie mieliby go wymieniać na boruca?

0

ktoś musiałby mieć niezły bałagan w głowie sprzedając go

0

biedny real:/

myślałem że się spotkamy na wyższym etapie i skopiemy im tyłki

0

kinder bueno chlasnął bramkę z trzecioligowcem i jest królem madrytu przez jakieś kilka dni:D

wcześniej był higuian,a jeszcze wcześniej van der vaart po 3 bramkach z gijon;]

haladzieci są cudowni:]

piękny wieczór

dobranoc

0

wujo444

liczysz punkty rozumiem:]

jak klasyfikacja wygląda u Ciebie?

0

proponuję zapoznanie się z zasadami tego rakingu:D

0

no w sumie tak,francuzów to u nas w klubie było niewielu,a poziomem do ludo nikt się nie zbliżył,to oczywiste i ma prawo tak mówic,tak samo jak gudionhsen,że jest najlepszym islandczykiem,jaki grał w barcelonie:D

0

skąd ta niechęć panowie? to jest fenomenalny zawodnik,spójrzcie na jego statystyki,jest rezerwowym a zdobywa najwięcej pkt dla interu,fenomen

0

najlepszy rezerwowy świata:]

bardzo by się przydał,w celu zwiększenia konkurencji w ataku i na mocne wejścia..eto'o wiecznie w znakomitej formie nie będzie,henry ma przebłyski,bojan ostatnio spuścił z tonu,ja jestem za transferem!

fota:D

0

spokojnie martin,twój czas nadejdzie:]

uwielbiam twardych obrońców,żywiołowych,takim jest caceres

0

porównywalną obronę z naszą ma na świecie chyba tylko chelsea

0

ja pierdzielę,5 euro to czasami po kieszeniach mi się pląta:/

0

znakomita atmosfera w zespole najważniejsza,samu jak dobrze że zostałeś:D

0

najlepszy napastnik świata,bez cienia wątpliwości!

0

cholera nudzą mnie już te pogromy,wolałbym bardziej wyrównane mecze i trochę emocji:D

a fani białych gdzie? jak im sędziowie zabrali bramki to kwiczeli,ale jak znów podarowali punkty to siedzą cicho

0

real formą jest na równi z malagą almerią czy mallorcą,nie patrzmy na tych przeciętniaków

0

real dwa karne słuszne?

0

skład optymalny na dzień dzisiejszy:] henry>hleb?

0

ha to ci dopiero:D

ile on ma lat?

żeby nam nie powiedział za kilka lat że jego marzeniem jest gra w west ham united:]

0

dlaczego barca miałaby sprzedać abidala?:D

0

sylvo zastąpi godnie the game'a

0

szkoda że diego musiał tracic czas w madrycie:D

0

ciekawe na kogo w losowaniu:]

chciałbym od razu chelsea lub manchester a co tam..

kiedy pierwszy mecz 1/8 finału?

0

właśnie,co tak cicho?:D

real po kolejnym bezbarwnym meczu przegrywa,wielki alex!

mierny casillas,beznadziejny ramos,bezproduktywny snejider,chaotyczny drenthe,raul...raul grał?beznadzieja:/ z czym do europy?

w tym sezonie valdes gra dużo lepiej od casillasa

0

19lat i 101/67

robi wrażenie

0

VeB

chyba nie mówisz poważnie? nawet żartować tak nie powinieneś gamoniu:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?