stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
messi vs evra, fajne pojedynki będą,z ciekawością obejrzę ten mecz,abidal,henry..
0
może sobie myśleć,przecież ja też czasami myślę o transferze do barcy,to byłoby piękne,,za słaby mi się wydaje na pierwszy skład,za dobry na ławkę..jednym słowem nie!
0
tak jest,wybierajmy na piłkarza miesiąca tylko ofensywnych zawodników,bo strzelają bramki:/ ludzie barca to nie tylko atak,ale też świetna obrona,a jeżeli ktoś nie dostrzega geniuszu alvesa,to nie ogląda go w akcji,proste:/ dla mnie alves bezprzecznie najlepszym grajkiem grudnia,następnie toure i henry
0
ja chciałbym go w manchesterze,bo po znajomości sprzedałby nam ce roniego,vidicia,rooneya i teveza
0
inteligenci z rm.pl przyszli nam zaniżyć poziom komentarzy:]
co wy możecie wiedzieć chłopcy?gdyby ryjek chciał tę posadkę,to byłaby rozważana ta możliwość,bo był wymieniany w gronie potencjalnych następców schustera
0
są ludzie,taborety i judasz89 :D
tak na serio oczywiscie nierealny pomysł,już widzę leosia katowanego przez makarony w tej nudnej jak pi*da lidze włoskiej;]
0
Arek99
co z tego że stary,przestań mu w metrykę zaglądać,ważne że dobry,lepszy od messiego!
filip_55
a co ty byś nie oddał? dobra przesadziłem! niech będzie zamiast 10..15 baniek plus nedved
0
nedved plus 10 baniek i bierzcie
0
plota
dlaczego eto'o miałby odchodzic? i po czym wnoszą że chce odejść?
0
buffon ma zapewnione miejsce już na rok przed głosowainem ;]
cech lub van der sar zasługuje na miejsce nrr 1!
0
120 patyków miesięcznie dzieciakowi? to musi być pomyłka,to byłoby jakieś szaleństwo
0
i po co to pisałeś,czekajmy na reakcję innych:]
0
to już wiem z kąd zainteresowanie silvą i van persim..henry postanowił dorobic do emerytury w mls :] bez łaski,pieniądze ważniejsze od sukcesów i gry na wysokim poziomie
0
mi się wydaje że to ściema :]
czemu dopiero teraz ponosi konsekwencje?
w ogóle dzisiaj jest w hiszpanii odpowiednik naszego prima aprilis chyba,w madrycie mijatovic szykuje się do powrotu na boisko wyczytałem :D
0
ale matematyk ze mnie:D minus 1
0
42,7% to kibice ralu;]
0
ciekawe plany,zobaczymy co z tego wyniknie,jeżeli już któryś przyjdzie,to za henryego rozumiem?hmm,mi osobiscie żaden do szczęścia potrzebny nie jest,chyba że na ławeczkę-w tym wypadku zapraszam:]
0
dziękujemy,dziękujemy:D
0
abidal najsłabsze ogniwo?żart,pewnie dlatego że nie szaleje z przodu jak alves,co? wtedy każdy obrońca wypada przy nim blado..najważniejsze jest to że bardzo dobrze broni,tego się wymaga od obrońcy,atak to tylko dodatek dla mnie:]
0
bez przesady,może całą 11 barcy wsadzimy? w zeszłym roku większość grała piach,barca miała słaby sezon
0
prędzej czy pozniej odejdzie do któregoś z gigantów,bo będzie chciał wygrać jakieś trofea,a z atletico to raczej niemożliwe,mają solidny zespół,ale na miejsca 3-5 w lidze,daje mu jeszcze 2 lata w atletico:]
0
villa to wymysł dziennikarzy,no bo gdzie on grałby,no gdzie?
0
judasz
zmień nicka,bo się w piekle będziesz pichcił,np na szymon piotr,albo jan
0
pewnie nie może dojść do siebie,biedny roni:],to tak jakby ukradli mi mp3.. dziwne że przy takim bogactwie,nie wynajmie ochrony,bo alarmy zawsze można przechytrzyć
0
najlepsze trio świata,bezapelacyjnie! a przecież z tyłu mamy xaviego,inieste,toure,alvesa..
0
wow,pep analizuje grę nawet potencjalnych rywali:]
0
zajebista kompilacja,bardzo dobra muzyka,gęsiej skórki się dostaje oglądając..jak dobrze mieć w drużynie takiego walczaka,nie widziałem bardziej walecznego i tak ofiarnie interweniującego zawodnika! nasze serce,nasz symbol,nasza duma!
0
8 mln:D
arsenal znany jest z oszczędności,ale jeśli chce wydać marne grosze,to niech się chwytają garguły czy lewandowskiego,a nie wielkiego toure!
druga sprawa jest taka,że zarząd musiałby na głowę upaść,żeby go sprzedać! jednym słowem...niemożliwe:]
0
na stare lata,ale nie teraz!
0
ostatnie zdanie niemal wzruszające:]
genialny tekst o genialnym zawodniku,o naszej atomowej pchle!