stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeśli chodzi o charaktery messiego a ronaldo,to jak niebo i ziemia
0
Etoo9
torres i de la red to rezerwowi,heinze i diarra są już ponoć zdrowi i gotowi do najbliższego meczu
0
myślałem że to poważny i mądry człowiek:/
0
fcbarak
robben jest ale go nie ma,już dawno przestałem się liczyć z tym zawodnikiem
0
bartoszek
miałem napisać to samo:D
fajnie się czyta te podsumowania,na razie wszystko układa się idealnie,ale to dopiero początek:]
cieszy postawa caceresa,pique,są młodzi,to ich pierwszy sezon,a grają znakomicie,mamy godnych następców puyola,w przyszłości to oni będą decydowali o postawie obrony,w sumie to już decydują:]
nie odsyłałbym abidala do lyonu,bo caceres to jeszcze nie jego klasa mimo wszystko
śledzi ktoś może poczynania henrique?
0
real bedzie miał niemal optymalny skład..casillas ramos heinze cannavaro marcelo guti sneider diarra drenthe higuian raul bo reszta po kontuzjach już wraca wypada jedynie pepe i rvn
u nas zabraknie iniesty i abidala
0
gosc2
czytać nie umiesz?
0
wspaniale:]
0
dałbym heniowi 6,chociaż zasłużył na 6,5!
0
nie do pomyślenia,ale cieszyłem się wczoraj gdy eto'o dostał kartkę,bo cholernie bym się wkurzył gdyby piąty kartonik zaliczył z valencią:/
na camp nou poradzimy sobie bez samu,bojan zastąpi go godnie:]
0
od tych rekordów już mi się niedobrze robi:]
ja czekam spokojnie do zakończenia sezonu,jeśli zobaczę barcę na 1 miejscu będę się tymi rekordami cieszył jak małe dziecko
0
czyli bez niespodzianek,teraz tylko wygrać!
0
real był słaby już wcześniej przed kontuzjami,grają fatalnie,co pokazuje van der vaart?sneider grzeje ławę,raul zero totalne,guti to ten rozgrywający który powinien za xaviego grać w mistrzostwach:D real nie zasługuje na drugie miejsce,z którego poleci z hukiem po tej kolejce! tylko cud może uratować im tyłki przed klęską na camp nou...boli mnie to że kolejny raz sędzia pomaga realowi,nie dyktując karnego dla getafe
0
ale barca strzeliła najwięcej bramek,więc nie będzie 0:0 tylko 0:2:]
0
van nistrenlooy,gago i bojan to jakaś parodia:/
0
golabek
dokladnie,ja myslę że Bóg to ten argentyńczyk..no wiesz:] ten co gra z 10 w fcb
0
że na świecie to normalka:]
a messi jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem świata,z resztą od dwóch sezonów jest,tylko te kontuzje..:/
ale w tym sezonie to zdecydowany faworyt do złotej piłki!
statystyki pokazują prawdę,świat jest w tej chwili granatowo-bordowy:]
0
powiedz mi jeszcze kiedy jest losowanie par
0
jak to jest z losowaniem 1/8? drużyna z pierwszego miejsca musi trafic na tą z drugiego?
0
nczy na n-ce transmitują barcę?
0
dzisiaj sięgnąłbym do głębokich rezerw,nastawiam się na caceresa,vasqueza,pedro,busquetsa,hleba i bojana..mam nadzieję zobaczyć ich wszystkich
0
ekstra,ale mimo wszystko oszczędziłbym go,czeka nas teraz morderczy maraton
0
a ja chciałbym żeby zagrał caserasus
0
naprawdę nic wielkiego nie odkrył
0
szkoda ruuda,nikomu nie życzę takiej kontuzji,wracaj do zdrowia ruud!
VeB
0
misugi
a za co ja myślisz go nie szanuje?właśnie za poglądy.. a czyny?kto wie na co go stać:]
0
TheMusli
możesz podać mi link?
0
wszyscy podajecie 2 takie same linki,które są do kitu..ma ktoś jakis inny?
0
misugi
czy szanujesz rasistów,gwałciceli,morderców?oni mają inne poglądy niż ty,czy mimo tego ich szanujesz?
nie sugeruj mi żebym szanował człowieka który pała NIENAWISCIą do innego klubu i jak swierdzi "nasrałby na casillasa,gdyby go zobaczył"
jeżeli ty masz szacunek do takich ludzi,to twoja sprawa..
0
na każdym podanym przez was linku mam czarny obraz,ewentualnie sam komentarz:/