0

jeśli chodzi o charaktery messiego a ronaldo,to jak niebo i ziemia

0

Etoo9

torres i de la red to rezerwowi,heinze i diarra są już ponoć zdrowi i gotowi do najbliższego meczu

0

myślałem że to poważny i mądry człowiek:/

0

fcbarak

robben jest ale go nie ma,już dawno przestałem się liczyć z tym zawodnikiem

0

bartoszek

miałem napisać to samo:D

fajnie się czyta te podsumowania,na razie wszystko układa się idealnie,ale to dopiero początek:]

cieszy postawa caceresa,pique,są młodzi,to ich pierwszy sezon,a grają znakomicie,mamy godnych następców puyola,w przyszłości to oni będą decydowali o postawie obrony,w sumie to już decydują:]

nie odsyłałbym abidala do lyonu,bo caceres to jeszcze nie jego klasa mimo wszystko

śledzi ktoś może poczynania henrique?

0

real bedzie miał niemal optymalny skład..casillas ramos heinze cannavaro marcelo guti sneider diarra drenthe higuian raul bo reszta po kontuzjach już wraca wypada jedynie pepe i rvn

u nas zabraknie iniesty i abidala

0

gosc2

czytać nie umiesz?

0

wspaniale:]

0

dałbym heniowi 6,chociaż zasłużył na 6,5!

0

nie do pomyślenia,ale cieszyłem się wczoraj gdy eto'o dostał kartkę,bo cholernie bym się wkurzył gdyby piąty kartonik zaliczył z valencią:/

na camp nou poradzimy sobie bez samu,bojan zastąpi go godnie:]

0

od tych rekordów już mi się niedobrze robi:]

ja czekam spokojnie do zakończenia sezonu,jeśli zobaczę barcę na 1 miejscu będę się tymi rekordami cieszył jak małe dziecko

0

czyli bez niespodzianek,teraz tylko wygrać!

0

real był słaby już wcześniej przed kontuzjami,grają fatalnie,co pokazuje van der vaart?sneider grzeje ławę,raul zero totalne,guti to ten rozgrywający który powinien za xaviego grać w mistrzostwach:D real nie zasługuje na drugie miejsce,z którego poleci z hukiem po tej kolejce! tylko cud może uratować im tyłki przed klęską na camp nou...boli mnie to że kolejny raz sędzia pomaga realowi,nie dyktując karnego dla getafe

0

ale barca strzeliła najwięcej bramek,więc nie będzie 0:0 tylko 0:2:]

0

van nistrenlooy,gago i bojan to jakaś parodia:/

0

golabek

dokladnie,ja myslę że Bóg to ten argentyńczyk..no wiesz:] ten co gra z 10 w fcb

0

że na świecie to normalka:]

a messi jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem świata,z resztą od dwóch sezonów jest,tylko te kontuzje..:/

ale w tym sezonie to zdecydowany faworyt do złotej piłki!

statystyki pokazują prawdę,świat jest w tej chwili granatowo-bordowy:]

0

powiedz mi jeszcze kiedy jest losowanie par

0

jak to jest z losowaniem 1/8? drużyna z pierwszego miejsca musi trafic na tą z drugiego?

0

nczy na n-ce transmitują barcę?

0

dzisiaj sięgnąłbym do głębokich rezerw,nastawiam się na caceresa,vasqueza,pedro,busquetsa,hleba i bojana..mam nadzieję zobaczyć ich wszystkich

0

ekstra,ale mimo wszystko oszczędziłbym go,czeka nas teraz morderczy maraton

0

a ja chciałbym żeby zagrał caserasus

0

naprawdę nic wielkiego nie odkrył

0

szkoda ruuda,nikomu nie życzę takiej kontuzji,wracaj do zdrowia ruud!

VeB

0

misugi

a za co ja myślisz go nie szanuje?właśnie za poglądy.. a czyny?kto wie na co go stać:]

0

TheMusli

możesz podać mi link?

0

wszyscy podajecie 2 takie same linki,które są do kitu..ma ktoś jakis inny?

0

misugi

czy szanujesz rasistów,gwałciceli,morderców?oni mają inne poglądy niż ty,czy mimo tego ich szanujesz?

nie sugeruj mi żebym szanował człowieka który pała NIENAWISCIą do innego klubu i jak swierdzi "nasrałby na casillasa,gdyby go zobaczył"

jeżeli ty masz szacunek do takich ludzi,to twoja sprawa..

0

na każdym podanym przez was linku mam czarny obraz,ewentualnie sam komentarz:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?