stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Destroo
pewnie chodziło ci o cucurusa
0
nie mogę z fabio :D
rozumiem gdyby się wypowiedział jakis szczyl,ale on? wstyd,włącz video i obejrzyj wejścia w leo jeszcze raz dziadu,niektórym ciężko znieść porażkę i dominację odwiecznego wroga!
0
aha będzie losowanie dopiero
0
z kim możemy zagrać w 1/4?
0
manufan
nie licz na to że gdy barca spotka twoje menu,znów wygracie po słabszej grze jedną bramką w dwumeczu..barca była wtedy w kryzysie,teraz jest wg każdego mądrego człowieka i eksperta-najlepszą drużyną na świecie..przynajmniej do teraz..i myślę że 3 goli z gambą osaka nie dałaby sobie wbic;D
0
real znów odpada w 1/8 :D
panowie,kupujcie telewizję n za grosze..tam będą wszystkie mecze transmitowane,wszystkie!
0
ciekawe jakie zdanie na temat losowania ma rzoze,pewnie zaskoczy..czekam na wypowiedz,na kogo chciałby trafic:]
0
to oczywiste że każdy chciałby uniknąć barcy,nie piszcie o tym,bo to strasznie nudne! jeśli znajdzie się śmiałem,który chciałby trafic na barcę już w 1/8,wtedy piszcie
0
100 mln ełro..matko jedyna,ciekawe kto wyłoży:D
do końca kariery..vv do końca kariery..
0
real:huntelaar,raul,rvn,higuian,saviola,kinder,bueno
no gdzie?
0
masq
co Ty na to? twój ulubieniec chce grać w realu:/
0
ja liczę na marsylię,mają skład..w końcu trzeba zakończyć passę mistrzowską lyonu,bo to jest w cholerę nudne,po co emocjonować się ligue 1,jak na końcu i tak wygra lion?:]
0
nie wiem po cholerę wygłaszać tak odważne deklaracje:]
na sb mają moim zdaniem jeszcze mniejsze szanse na zwycięstwo,gdy zagrają otwartą piłkę,to barca ich skarci,biorąc pod uwagę formę drużyn:] tej złości się jednak boję..chodzi mi oczywiscie o nogi naszych zawodników a nie o wynik ;]
0
inter jest dużo słabszy od chelsea! popatrzcie na składy chociażby,poza tym przed przyjsciem mourinho nikt się z interem nie liczył,a tu nagle taki strach!
0
w madrycie świętują już mistrza? :D
0
czemu skreślacie valencię,z kim ma real przegrać jak nie z viceliderem?
ja liczę choćby na remis! z villarrealem będzie niezwykle ciężki bój
0
marquez stał się wielkim zawodnikiem,bez wątpienia!
alves-marquez-puyol-abidal,do tego milito,pique,caceres...ja pierdzielę
0
sneider może grać na skrzydle,van der vaart też,casillas też może przecież,a jak już zabraknie pomysłów to ja mogę zagrać..człowieku sneider może i gra tam czasami i może dlatego real jest na 6 miejscu,a nie na 3
0
kastylia
różnica jest tylko taka,że real w zeszłym sezonie grał po prostu dobrze,więc szansa była duża,barca w tym sezonie gra cudowny futbol,najpiękniejszy na świecie,niezwykle skuteczny i tak dalej,a real gra słabo,zajmuje 6 miejsce...niech będzie że cuda się zdarzają ;D
0
kastylia
tak jest,ja wrzucę swoje...hmmm: trzeba wierzyć w cuda,albo-nadzieja umiera ostatnia :] a tak poważnie,to bądz realistą ;]
0
masq
po co realowi skrzydłowy? bo:robben ma nogi z waty,pogra ze dwa mecze i pauza dwumiesięczna z powodu złamanego paznokcia dużego palca u lewej stopy,sneider to nie skrzydłowy,vdv także,a do tego kompletnie bez formy,palanca?bez żartów:]
0
FanRealuBK
pamiętasz ostatni dwumecz realu z juve? real w najmocniejszym składzie,juve zdziesiątkowany kontuzjami i...dwie wygrane juventusu:]
powiedz mi jaki byłby wynik jednego i drugiego meczu,gdyby juve zagrał w najmocniejszym składzie? popatrz jak głupio myślisz chłopie..!
gdyby real zagrał z tym szklanym robbenem,pepe czy innym rvn,to real grałby bardziej otwartą piłkę,a wtedy...ajajaj jakieś 5:0 dla barcy biorąc pod uwagę formę zespołów w tym sezonie,już pomijając kontuzję,bo przed nimi real grał fatalnie! a tak obrona częstochowy plus dużo szczęścia równa się tylko 2:0
pzr
0
jalmen88
co ty mu tłumaczysz,przeczytaj jeszcze raz jego wypowiedz i pomyśl ile może mieć lat:] daj sobie spokój z takimi talentami;]
0
2 dobre sytuacje realu-drenthe i higuaina kontra z 10 sytuacji barcy plus 2 gole,niewykorzystany karny i jeden skradziony! real grał czysto...hmm zastanawiam się czy ten pan nie rozpracował jakiejś wódeczki z drenthe przed meczem.. ja martwiłbym się na miejscu tego niepoważnego pana o ligę mistrzów,w której prawdopodobnie realu zabrakie za rok
0
ramos nie zagra z valencią
0
masq
mógł ją wpakować nawet z centymetra pisiorem,bramka to bramka i już!a zmarnować karnego mógł każdy,liczy reakcja zawodnika,a samu zareagował doskonale,jest bohaterem meczu
0
KoksCulesModeracja
jak już się rozpędziłeś to podaj skład gości:]
0
2 godz 6min
0
wypiłem 2 dębowe dla lekkiej fazki,bo totalnie na trzezwo oglądać tego meczu nie mogę,zbyt duże nerwy! w pogotowiu czeka winko własnego wyrobu
mam nadzieję że justin tv dzisiaj mnie nie zawiedzie..
0
jeżeli czuje się dobrze i odnowa kontuzji mu nie grozi to dlaczego ma nie grać? wpuściłbym go na 25min