stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ramos jest nawet dobry,ale dużo pauzuje,gdzieś czytałem że bije rekordy pod względem otrzymanych kartek
0
równy gość :]
zdecydowanie najlepszy na świecie na swojej pozycji,a to dopiero pierwsze pół roku w nowym klubie,coś wspaniałego:]
oby nadchodzący rok należał do ciebie i do barcy!
0
messi91
gwiazdorzy? do gwiazdorzenia mu bardzo daleko..
i nie bierz sobie do serca bajek tych hiszpańskich ścierw,bo cię nerwica dopadnie
0
strzelali sobie karne pod prysznicem :D
zapomniałeś dodać,że pozniej dołączył do nich canna i ćwiczyli podwojenie krycia
0
komuś zależy na delikatnym rozbiciu bardzo dobrej,rodzinnej atmosfery w barcelonie po prostu,dziennikarz piszący ten artykuł musiał dostać parę groszy od ludzi z madrytu :]
w barcelonie dzieje się wszystko co najlepsze,w madrycie przeciwnie i byle jaki pismak tego nie zmieni!
0
obraził się po zejściu,bo miał rachunki do wyrównania:]
ku*wa,większych idiotyzmów AS wymyśleć nie mógł,byle juniorek z ligi podwórkowej może się obrazic za to,a nie wielki lionel :/
0
gdzie my go zmieścimy? kosztem kogo?po co nam on?
0
galford
jacy wszyscy? chyba wszyscy idioci
takie zwycięstwo smakuje najbardziej,po wielkich emocjach :]
0
mam nadzieję że wygramy,nie pogardzę remisem :]
zaufajcie pepowi,wie co robi
0
Grochalinho
dzięki za info w imieniu wszystkich
0
Xavi77
ułatwisz sobie i innym życie,wchodząc na livescore
0
FanRealuBK
można to było zrozumieć na dwa sposoby..,więc żyjesz nadzieją że jak rok temu do pogrążonej w kryzysie i chaosie barcelony,real odrobił 8 pkt,to teraz pogrązony w kryzysie i chaosie real,odrobi do najlepszej drużyny świata 12 pkt
w porządku,w końcu wam tylko nadzieja pozostała ;]
0
FanRealuBK
żadnej walki by nie było,gdyby nie wchodzili tu zazdrosnicy od bialych,przypominam ci bo widzę masz sklerozę,rok temu mistrzem był real..ale co z tego? jak mamy żyć wspomnieniami,to kto był mistrzem,3 i 4 lata temu? liczy się terazniejszość, a jest ona następująca, barca zdecydowanym liderem, real gdzieś w okolicach pucharu uefa..
0
kintalreal
tak tak,tłumacz sobie,że messi kontuzja..barca w 3 lidze :] nikt poza tobą w to nie uwierzy,wiesz dobrze o tym,w ogóle to sam w to nie wierzysz,piszesz to żeby się w jakis sposób zaspokoic,takie baśnie opowiadaj kolegom na rm.pl,tak każdy przyzna ci racje,napisze szacun i pozdrowi..ale nie tutaj chłopcze!
0
didion11
skąd w tobie tyle pewności?:]
jeżeli caceres grałby tak wspaniale,to villarreal nie pozbywałby się go lekką ręką nawet za te miliony euro..
nie jesteś pewien dobrej gry messiego jak caceresa i myślisz że leo skończy jak r10? bez jaj :] na jakiej podstawie tak sądzisz? messi to bardzo skromny i porządny człowiek,sodówa mu nie grozi;]
z całym szacunem do caceresa,ale do puyola mu baaardzo wiele brakuje..bez takich odważnych twierdzeń;]
poczekamy,zobaczymy,tyle na ten temat:]
0
brawo real,ja chcę bardziej wyrównanej walki,co to zdobywanie majstra bez emocji:]
0
didion11
skąd ta pewność? bez przesady,to nie jest puyol,żeby za nim płakać,rozegrał dwa dobre mecze,dwa bardzo przeciętne,skoro nie dostaje szans,znaczy że sylwek go przewyższa! niczego nie można być pewnym,tym bardziej że będzie jednym z najlepszych na świecie..jest wiele dobrze zapowiadających się obrońców
co do żirkowa,to w każdej plotce ukryte jest ziarenko prawdy,choć jeśli miałbym wybierać wolałbym faktycznie caceresa,jako opcję za kilka lat,bo mamy obecnie abidala,lepszego od żirkowa,zobaczymy co będzie:]
0
prawdopodobnie odejdzie,mało gra,chce odejść,są chętni,jest abidal i sylvinho,zainteresowanie żirkowem...hmm,może tylko wypożyczyć?jest młody,to nadzieja na przyszłość
0
spaczony
albo pod kopułką ci się zle dzieje,lub też jesteś przebierańcem z rm.pl..messi jest ostatnią osobą,którą można nazwać symulantem,za to możesz go nazywać najlepszym piłkarzem świata,bo takim niewątpliwie jest!
0
villa ma niesamowitą pojemność stadionu :]
zadowoli mnie 1:0 po miernej grze
0
villa miał ostry kąt,poza tym jeden mecz nie świadczy o zawodniku..
valencia ma przeważa,więcej groznych strzałów,dobrych okazji,posiadanie gały 61-39..brakuje tylko goli:/
gdyby nie szklany robben,to real nie stworzyłby choć jednej sytuacji,druga połowa zapowiada się jeszcze ciekawiej
0
abidal i caceres to co? mamy bardzo mocną obsadę na teraz i na przyszłość!
0
aha,poczytajcie co na ten temat "myślą" 5,10,15 z rm.pl
pośmiewisko na cały światek internetowy,jeden wielki syf w komentarzach :/ chora nienawisć
0
messi w mądry sposób odpowiedział sfrustrowanemu makaronowi i to mi się podoba,bo barca to klasa:]
poza tym nie narzeka na sędziów,co dowodzi jak wyrozumiałym jest człowiekiem,ponieważ za każdy faul kartkami karać nie można :]
trzeba olewać wszystko co madryckie,frustratów z drużyny,jak i z zarządu,wiemy że tam rozumem nie grzeszą ;]
0
humory dopisują :]
szkoda mi realu,myślałem że trafią na panathinaikos i zobaczymy wszystkie zespoły z ligi hiszpańskiej w 1/4 :/
0
co za szczera skromność ;]
chyba pod benzeme..:]
0
żeby nikomu się w główce nie poprzestawiało,niech będzie remis 1:1 ;]
0
shanhaeve
nie porównuj,tam 95% komentarzy można wyrzucic do kosza,wyzwiska,bluzgi,hala madrit..to najczęściej spotykane komentarze,poza tym kompletny brak obiektywizmu:/
tam moderatorzy nie dbają o porządek,żenada
0
na rm.pl po słowach cannavaro są uradowani:/
ale co się dziwic,tak beznadziejnego poziomu nie ma na żadnej innej stronie..banda dzieciaków
0
jestem z was dumny:]