stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
destroo
kołku,wejdz na justin tv i wybierz sobie kanał :/
0
to byłyby najlepsze skrzydła w historii futbolu :]
niech mnie cholera,po jednej alves&messi,po drugiej lahm&ribery oO
obrońcy wkręcani w glebę w każdej akcji,choć teraz też jest fantastycznie,abidal&henry :]
0
spokojnie,messi ma dopiero 21 lat,jeśli już nie jest lepszy,to z pewnością będzie,jeśli,odpukać,fantastycznie rozwijającej się kariery nie przerwą kontuzje
0
myślę że stać go na więcej,liczę na więcej wejść ofensywnych,zauważyłem że z meczu na mecz idzie mu z tym lepiej,twardziel,w końcu podobny do the game'a :]
0
stwierdzam że macie za dużo w dupie :/
przydałaby się jakaś porażka,bo widzę że macie głowę w chmurach i niedługo będziecie chcieli odejścia eto'o z powodu zmarnowania głupiej setki..popatrzcie kto jest liderem strzelców,z iloma bramkami i zamknąć pośladki
nie ma zawodnika,który wykorzystuje każdą dogodną sytuacje
0
heh,najpierw narzeka na sędziów,następnie mówi że nie będzie na nich narzekał ^^
przy bramce dla numancii faulowany był iniesta,wręcz stratowany,więc nie mam pojęcia w czym gość widzi problem,spalonego nie było,co wyjaśniają powtórki z odpowiednich ujęć
0
jak madryt w ogóle śmiał myśleć o messim :/
szczyt chamstwa,brać się za dziecko barcy,myśleć że leo opuści dom i zasili szeregi największego wroga,za jakieś pieprzone 150mln czy więcej..:/
pieniądze to nie wszystko,jedna świnia poleciała na $$$,ale messiego i figo wiele różni,figo to zwykła piłkarzyna,przyszła ze sportingu jak się nie myle,perez pokazał dolary i pies poleciał do pana,messi zawdzięcza wszystko barcelonie,jest do niej przywiązany!
0
soarq
jeśli messi jest bez formy,to ja jestem nowym prezydentem ameryki :/
to że nie ma KOSMICZNEJ formy,nie znaczy że nie ma jej wcale..
2 gole i asysta=brak formy ^^
0
siet2
ty nadal nie rozumiesz i wrzucasz messiego do jednego worka z figo zidanem czy ronaldo :] każdą gwiazdę za odpowiednią sumę można przekonać,ale nie wychowanka barcy,której on wiele zawdzięcza,nie najlepszego piłkarza świata,barca nie sprzeda go za ŻADNE pieniądze..poza tym,czy wyobrażasz sobie messiego w realu? :]
leo już z resztą powiedział,że odejdzie z barcy dopiero,jak go wyrzucą,więc idz się modlic do swego Boga,pereza,o kryśkę,takich zawodników perez może pościągać :]
0
siet2
jakiego "każdego"?
wiesz kto to jest messi? to przede wszystkim WYCHOWANEK barcy i to robi największą różnicę! następnie to że jest zawodnikiem barcy,kolejno,real to wróg barcy!
nie porównuj każdego do figo,to była wyjątkowa menda,która poleciała na siano :/
0
les975
że spotkanie jest w gaciach!:]
0
les975
po co wklejasz to 10 000 razy?
mam ci bic brawo? :/
0
dajcie wszystko inne,tylko nie JUSTINA ! :/
0
valdes alves pique puyol abidal toure iniesta xavi henry eto'o i messi
0
sępy madryckie,wychowajcie sobie takiego piłkarza :/
są na świecie tacy zawodnicy,którzy nie przejdą do bladych za miliard $
tak zwani zawodnicy z honorem,figo był wyjątkiem..
gardzę tym klubem
0
boisz się autobusu numancii? xD
zniszczylismy autobus realu,zniszczymy i ten :]
0
ostatnia parodia rozłożyła mnie na łopatki xD
0
cicho,może to fan atleti^^
0
santiago
no właśnie,jeśli wchodzisz na rm.pl,musisz wiedzieć że średnia wieku tam to 10-12 lat,tamtejsci mają swój świat i nic nie poradzisz ,nie przetłumaszysz,nie przekłócisz :]
0
yogoorcik
niezle :D
to jest nas dwóch :]
0
i love perez :D
prezes na miarę realu madryt :już widzę messiego w śnieżnobiałej :D
0
nie wywoływać wilka z lasu :/
0
masq
byli jacyś przeciwnicy?
0
szydlorus44
ty,madridista,twoje miejsce jest na rm.pl :/
alves a ramos,to niebo a ziemia,daniemu potrzebny był wielki klub,wielkie mecze,żeby pokazać swój geniusz w pełnej okazałości,mam nadzieję że utrzyma status najlepszego grajka na prawej przez wiele lat :] nie mogę się nachwalic tego zawodnika,dla mnie jest drugim,zaraz po messim w barcelonie
0
pozostaje być dumnym,cos pięknego :]
0
już mi się chce rzygać od tych jedenastek :/
chyba ostatni raz widzimy ramosa w jakiejkolwiek 11 :]
nastała era alvesa!
0
jeśli kandydat na prezesa realu mówi,wybierzcie mnie a sprowadzę ville,to jak musi się czuć zawodnik? jak towar na półce w markecie :/
co za durna taktyka tych oszołomów,zamiast obiecać przede wszystkim poprawę sytuacji w klubie,pierwsze co to obiecują ronaldę,cesca czy Bóg wie kogo,a kończy się,jak w przypadku calderona shitem :/
0
puyol pokazuje swoje drugie oblicze,w przypadku kontuzji eto'o,wiadomo kto zagra na szpicy :]
0
szacunek
taki tok myślenia jest bardzo dobry,deportivo zagra rezerwowym bramkarzem,ponadto drużyna jest rozbita psychicznie po takiej porażce,ciężko się zmobilizować :/
cholernie mnie denerwuje taki układ terminarza :/
0
nadczłowiek,kolejny po messim :]
nie spodziewałem się że będzie grał aż tak fenomenalnie,na prawej stronie nie ma w tej chwili absolutnie konkurecji,nr 1 na świecie,jestem pod wrażeniem jego gry