0

destroo

kołku,wejdz na justin tv i wybierz sobie kanał :/

0

to byłyby najlepsze skrzydła w historii futbolu :]

niech mnie cholera,po jednej alves&messi,po drugiej lahm&ribery oO

obrońcy wkręcani w glebę w każdej akcji,choć teraz też jest fantastycznie,abidal&henry :]

0

spokojnie,messi ma dopiero 21 lat,jeśli już nie jest lepszy,to z pewnością będzie,jeśli,odpukać,fantastycznie rozwijającej się kariery nie przerwą kontuzje

0

myślę że stać go na więcej,liczę na więcej wejść ofensywnych,zauważyłem że z meczu na mecz idzie mu z tym lepiej,twardziel,w końcu podobny do the game'a :]

0

stwierdzam że macie za dużo w dupie :/

przydałaby się jakaś porażka,bo widzę że macie głowę w chmurach i niedługo będziecie chcieli odejścia eto'o z powodu zmarnowania głupiej setki..popatrzcie kto jest liderem strzelców,z iloma bramkami i zamknąć pośladki

nie ma zawodnika,który wykorzystuje każdą dogodną sytuacje

0

heh,najpierw narzeka na sędziów,następnie mówi że nie będzie na nich narzekał ^^

przy bramce dla numancii faulowany był iniesta,wręcz stratowany,więc nie mam pojęcia w czym gość widzi problem,spalonego nie było,co wyjaśniają powtórki z odpowiednich ujęć

0

jak madryt w ogóle śmiał myśleć o messim :/

szczyt chamstwa,brać się za dziecko barcy,myśleć że leo opuści dom i zasili szeregi największego wroga,za jakieś pieprzone 150mln czy więcej..:/

pieniądze to nie wszystko,jedna świnia poleciała na $$$,ale messiego i figo wiele różni,figo to zwykła piłkarzyna,przyszła ze sportingu jak się nie myle,perez pokazał dolary i pies poleciał do pana,messi zawdzięcza wszystko barcelonie,jest do niej przywiązany!

0

soarq

jeśli messi jest bez formy,to ja jestem nowym prezydentem ameryki :/

to że nie ma KOSMICZNEJ formy,nie znaczy że nie ma jej wcale..

2 gole i asysta=brak formy ^^

0

siet2

ty nadal nie rozumiesz i wrzucasz messiego do jednego worka z figo zidanem czy ronaldo :] każdą gwiazdę za odpowiednią sumę można przekonać,ale nie wychowanka barcy,której on wiele zawdzięcza,nie najlepszego piłkarza świata,barca nie sprzeda go za ŻADNE pieniądze..poza tym,czy wyobrażasz sobie messiego w realu? :]

leo już z resztą powiedział,że odejdzie z barcy dopiero,jak go wyrzucą,więc idz się modlic do swego Boga,pereza,o kryśkę,takich zawodników perez może pościągać :]

0

siet2

jakiego "każdego"?

wiesz kto to jest messi? to przede wszystkim WYCHOWANEK barcy i to robi największą różnicę! następnie to że jest zawodnikiem barcy,kolejno,real to wróg barcy!

nie porównuj każdego do figo,to była wyjątkowa menda,która poleciała na siano :/

0

les975

że spotkanie jest w gaciach!:]

0

les975

po co wklejasz to 10 000 razy?

mam ci bic brawo? :/

0

dajcie wszystko inne,tylko nie JUSTINA ! :/

0

valdes alves pique puyol abidal toure iniesta xavi henry eto'o i messi

0

sępy madryckie,wychowajcie sobie takiego piłkarza :/

są na świecie tacy zawodnicy,którzy nie przejdą do bladych za miliard $

tak zwani zawodnicy z honorem,figo był wyjątkiem..

gardzę tym klubem

0

boisz się autobusu numancii? xD

zniszczylismy autobus realu,zniszczymy i ten :]

0

ostatnia parodia rozłożyła mnie na łopatki xD

0

cicho,może to fan atleti^^

0

santiago

no właśnie,jeśli wchodzisz na rm.pl,musisz wiedzieć że średnia wieku tam to 10-12 lat,tamtejsci mają swój świat i nic nie poradzisz ,nie przetłumaszysz,nie przekłócisz :]

0

yogoorcik

niezle :D

to jest nas dwóch :]

0

i love perez :D

prezes na miarę realu madryt :już widzę messiego w śnieżnobiałej :D

0

nie wywoływać wilka z lasu :/

0

masq

byli jacyś przeciwnicy?

0

szydlorus44

ty,madridista,twoje miejsce jest na rm.pl :/

alves a ramos,to niebo a ziemia,daniemu potrzebny był wielki klub,wielkie mecze,żeby pokazać swój geniusz w pełnej okazałości,mam nadzieję że utrzyma status najlepszego grajka na prawej przez wiele lat :] nie mogę się nachwalic tego zawodnika,dla mnie jest drugim,zaraz po messim w barcelonie

0

pozostaje być dumnym,cos pięknego :]

0

już mi się chce rzygać od tych jedenastek :/

chyba ostatni raz widzimy ramosa w jakiejkolwiek 11 :]

nastała era alvesa!

0

jeśli kandydat na prezesa realu mówi,wybierzcie mnie a sprowadzę ville,to jak musi się czuć zawodnik? jak towar na półce w markecie :/

co za durna taktyka tych oszołomów,zamiast obiecać przede wszystkim poprawę sytuacji w klubie,pierwsze co to obiecują ronaldę,cesca czy Bóg wie kogo,a kończy się,jak w przypadku calderona shitem :/

0

puyol pokazuje swoje drugie oblicze,w przypadku kontuzji eto'o,wiadomo kto zagra na szpicy :]

0

szacunek

taki tok myślenia jest bardzo dobry,deportivo zagra rezerwowym bramkarzem,ponadto drużyna jest rozbita psychicznie po takiej porażce,ciężko się zmobilizować :/

cholernie mnie denerwuje taki układ terminarza :/

0

nadczłowiek,kolejny po messim :]

nie spodziewałem się że będzie grał aż tak fenomenalnie,na prawej stronie nie ma w tej chwili absolutnie konkurecji,nr 1 na świecie,jestem pod wrażeniem jego gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?