stifler111
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu uczepiliscie się valdesa? co ma na kolanach prosic o wybaczenie? ludzie opanujcie się,vv jest od początku sezonu naszym mocnym punktem i jedna wpadka niczego nie zmienia! casillas wczoraj popisał się identycznym podaniem do oliveiry ,tyle miał szczęścia,że piłka trafiła w słupek,jak widać każdy popełnia błędy :/
0
casillas popisał się podobnym podaniem do oliveiry,jak vv do de la peny,tyle że tamten trafił w słupek
0
a następny mecz gramy z atletico i też może być ciężko o punkty :] chyba że barca się przebudzi,a wierzę że tak będzie! real też ma ciężkie mecze,liverpool,espanyol i atletico,marzec wszystko wyjaśni,czy to tylko chwilowa zadyszka,czy coś poważniejszego
0
wierzę że ta porażka,ten zimny prysznic podziała na nas mobilizująco,nie mogę doczekać się meczu z lyonem
0
na rm.pl zbiorowy orgazm,u nas zbiorowa rozpacz i nie z powodu przegranej,a przegranej z espanyolem :/
zobaczymy jak to podziała na naszych :]
0
sędziowie są dzisiaj za espanyolem,fakt:/ ale spokojnie,wystarczy jedna bramka i będzie dalej 10pkt,chyba że betis choć zremisuje ;]
chłopaki odpuścili mecz,fatalnie :/
a ja wierzę w 1:0,
0
poniosło mnie sorry:/ pewnie z tego powodu,że nie mogę znalezć żadnego linka,na którym mógłbym normalnie obejrzeć mecz :[
0
real madryt FUN :D
0
najlepiej gdyby w każdym meczu messi grał fenomenalnie,strzelał 2 gole i notował asystę,a barca wygrywałaby 5:0,nie da się,dlatego śmieszą mnie komentarze o dołku po jednym remisie,czy o słabszej formie messiego,bo nie strzelił gola..mam nadzieję na pewne zwycięstwo,które z pewnością podbuduje barcę przed ligą mistrzów,zwłaszcza że to derby :]
0
nie no eksperci się odezwali po jednym zremisowanym meczu,ten z tym bez formy,ten z tamtym przemęczony,a przyjdzie wygrana z espanyolem 4:0 to będziecie sikać w majtki
0
co do wypowiedzi,to rozsądny chłopak z niego,ma poukładane w głowie,będzie legendą barcy,wierzę w to:]
0
chciałbym żeby espanyol się utrzymał,derby to zawsze derby :]
0
przecież to kibice sieją propagandę,nie zawodnicy,więc casillas nie ma się co tłumaczyć
0
yolinar
nawet w necie nie dane mi oglądać,więc dla mnie to żadna dobra wiadomość:] justin,iraqgoals,to jedyne stacje na których mogę normalnie obejrzeć mecz
0
22Łukasz
tak sobie tłumacz..real jest aktualnym mistrzem hiszpanii,więc idąc twoim tokiem myślenia,dzięki temu zgromadził aż te 9,75%,gdyby nie majster byłoby jeszcze mniej
0
maciek_novy
świetna,dla mających canal+ :/
mam to gdzieć,ligę można pooglądać na justinie,ważne że obejrzę wszystkie 7 meczy barcelony w lidze mistrzów na n :D
0
ale mnie facet wkurzył:/ żeby tak zakpic z zawodnika? co za otyłe chamidło!
może mi ktoś wytłumaczyć,na czym polega praca agenta?za co taki typek dostaje forsę?
0
jeśli wygra espanyol,przewaga stopnieje do niebezpiecznej granicy 39 pkt :]
derby to zawsze derby,nie patrzę na pozycję w tabeli,spodziewam się ciężkiego spotkania
0
jeśli kolega z realu nie ma złych zamiarów,to oczywiscie może tu siedzieć i komentować cały dzień,oby tylko z sensem i bez prowokacji :]
można tu normalnie podyskutować,na rm.pl nie,więc się nie dziwię ;]
co do rakingu,fajnie,że jest nas aż tylu,co do sezonowców,to idąc tokiem myślenia niektórych najwięcej ich powinien mieć manchester po ostatnich sukcesach,a tu proszę :]
gdy porównam jednak stronki barcy i realu to zastanawiam się,co real ma takiego w sobie że przyciąga samych (cenzura) i (cenzura) ?
0
ma coś z harrisona forda
0
dlaczego na rm.pl nie wspominają o tej wspaniałej rocznicy? :]
już widzę pod newsem 1263 komentarze z gratulacjami dla fcb :]
0
właśnie wyrzuciłem koszulkę barcy do kubła na plastik,mówię koniec!nie będe kibicował drużynie,która na 15 kolejek przed końcem,mając 8 pkt przewagi,oddaje mistrza realowi!
hala madrid
0
już widzę najlpszego napastnika świata w barwach mallorki walczącego co sezon o utrzymanie :]
w wieku 34-35 lat można go puscic żeby tam sobie dograł ten sezon-2 i pokazał co to nie mallorca w jego sercu ;]
chociaż jak np patrze na takiego podolskiego co wrócił do kolonii to wszystkiego się można spodziewać,zwłaszcza po kimś tak nieobliczalnym jak samu :] nie żartuje,przecież lukas a samu to kilka klas różnicy,jeszcze kolejny sezon e2 zagra w barwach barcy,jestem tego pewien! w 50%..
0
czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń,chyba wszystkiego można się spodziewać,samu zostań z nami!
0
póki barca ma matematyczne szanse na mistrza,powinna walczyć!
chociaż gdy popatrzeć na środek pola i nowe wcielenie redondo&makelele,oraz drugiego hierro w postaci pepe,a przecież rozstrzelał się huntelaar czyli drugi di stefano !
:]
0
denerwuje mnie jego charakter,styl wypowiedzi i zachowania,bardzo chciałbym żeby został,bo jest chyba obecnie najlepszym napastnikiem świata,ale mam wrażenie że ma ochotę odejść :/
jeśli podjął decyzję o pozostaniu,niech to powie od razu,po co zwodzic kolegów z drużyny,kibiców..:/ śmierdzi mi ta sprawa o0
czyżby latem nowym asem miałby być benzema lub aguero? oby nie :/
0
boixos nois
szkoda że nie wyssałeś kultury,widać że wychowałeś się na polskich stadionach :/ te bluzgi są tu niepotrzebne,więc hamuj się bo możesz dostać bana,to jest twój cel?
nie mam żadnych szpetnych tatuaży,bo po co mi to? ja wyrażam miłość do klubu w inny sposób,jak malowanie po plecach czy nogach :/
bez odbioru
0
Kibic_Z_Madrytu
no niestety,u was moderatorzy zamiast pilnować porządku,liczą udane dryblingi robbena na sekundę
0
boixos nois
ale z takim słownictwem to wyrywaj na rm.pl,tam będziesz jednym z wielu,tutaj nie pasujesz:/
0
Kibic_Z_Madrytu
liczyłeś liczbę parad?może to vv ma ich więcej :]
ja patrzę na liczbę straconych goli,a z niej wynika że to valdes jest lepszy!
messi jest przede wszystkim lepszym piłkarzem,najlepszym na świecie,ilość durnych dryblingów nie ma tu żadnego znaczenia! a arjen to piłkarz jakich wielu,który miał dobrą serię kilku spotkań z prawie samymi przeciętniakami w lidze i to wszystko
no to koniec dyskusji na ten temat z mojej strony