0

myślę że real ma największe szanse na wicemistrzostwo,valencia i villarreal grają nierówno :/

0

przesadzacie z drzewkami,nie zdziwię się jeśli się bany posypią :]

0

van der sar,alves,puyol,terry,evra,toure,xavi,lampard,ribery,messi,eto,o (torres)

jeśli już typujemy swoje 11,tak o to przedstawia się moja

0

po kolejne zwycięstwo,po wypowiedziach zawodników osy,liczę na jakieś o:3 :]

0

paws

nic dodać nic ująć :]

0

każdy zawodnik który rozważa przejście do manchesteru city wie doskonale o tym,że robi to tylko dla pieniędzy i każdy bardzo dobry/wielki zawodnik który tam przejdzie będzie pośmiewiskiem xD

0

spokojnie chłopie,22 mecze zagrał i zyskał dużo doświadczenia,tak jest xD lepiej niech gra w bayerze,jak ma grzać u nas ławę..za jakis czas wróci milito i dopiero wtedy będą kłopoty..bogactwa :]

0

na czy opiera twój optymizm? cholera go wie,jedno jest pewne,sądząc po innych wypowiedziach,zawodnicy osasuny szykują się do ostrej gry przeciwko nam..oby bez kontuzji:/

0

jestem jak najbardziej za! za van persim oczywiscie,uniwersalny i bardzo dobry zawodnik

0

najbliżej mi do muzy valdesa :] ac/dc,gun's roses,do tego metallica czy nirvana..ponad wszystko jednak queen!

0

nikt nie ma tylu wychowanków w pierwszym zespole,a u nas poza tym prawie każdy odgrywa dużą rolę,możemy być z tego dumni :]

0

kryzys w barcelonie :]

0

santiago

ale w barcelonie nikt nie myśli o jego kupnie,tylko my,kibice tak fantazjujemy :] i skończ już te porównania do realu,to że jeden klub w całej historii się przejechał na zbyt dużej ilości gwiazd,nie znaczy że tak będzie w każdym przypadku ;]

także chciałbym torresa w barcelonie,duet eto'o-torres pobudza moją fantazję,choć przy naszej taktyce fernando grałby pewnie na lewej ;]

0

santiago

żadna połowa,nie byłoby ani jednego takiego komentarza w przypadku lewandowskiego,chyba że ktoś ma poważny uraz mózgu :/

co do fernando,to jest on w ścisłej czołówce najlepszych napastników świata,więc przy okazji niektórzy kibice chętnie widzieliby go w fcb..

rozumiesz?

0

bardzo ladne słowa,oddają wielkość barcy!

0

mamy najlepszą prawą stronę świata na dłuuugie lata :]

0

m_o_z

wspaniałe zwody,dzieciak ma rację :]

tobie chodzi pewnie o efektowne zwody

0

życzę tym dzieciakom żeby kiedyś dorównały mistrzowi..carlos,mam nadzieję że messi wziął sobie do serca twoje słowa :]

0

niestety nie zagrasz dla kolo nie ma u nas miejsca,a nie wyobrażam sobie żebyś odszedł do arsenalu,nie nie nie

0

absolutny fenomen,nr jeden na świecie,już widzę złotą piłkę w jego rękach :] oby tylko nie kontuzje..tfu tfu

0

fabregas zbędny,mamy kłopoty bogactwa w środku,a ten znakomity zawodnik usiadłby na ławce,van persie to ciekawa opcja,jeśli przyjdzie będe bardzo zadowolony

0

atletico niczym real,taktyka=brutalne faule :/

0

ppigmejj

sędzia w pierwszej połowie powinien podyktować karnego dla barcy..

wydaje ci się,z messiem też mamy słabsze mecze,a nawet przegrywamy :]

ale wiadomo,messi to absolutny geniusz futbolu i barca z nim zawsze gra lepiej,

0

dawidveb

po co tak chamsko?

0

silvinho09

racja,albo odra wodzisław lub korona kielce:]

0

Punk

nie wiesz co piszesz stary:]

bez messiego,eto'o,xaviego,toure i iniesty bylibyśmy liderami,mamy szeroką kadrę,a pep udowodnił że liczyć może na każdego:]

nie ma eto'o,na szpice idzie heniek,na lewą iniesta i jest równie dobrze..a sam messi różnicy nie robi i nie porównuj z zeszłym sezonem,bo to nie ma sensu,każdy zawodnik gra teraz lepiej,barcelona to przede wszystkim zespół,nie pojedyńcze ogniwa!

manchester bez ronaldo,liverpool bez gerrarda,chelsea bez lamparda,bayern bez riberyego..:D szaleństwo,gdyby myśleć tak jak ty ;]

0

Punk

o czym ty piszesz :/

bez messiego czy eto'o zaczniemy walczyć o przetrwanie? :D

najgłupszy tekst jaki czytałem,myślałem że są jeszcze tacy zawodnicy jak iniesta,xavi,henry,toure czy alves,pamiętaj że bez messiego barca gra znakomicie,z messim genialnie :]

0

5 batów za trening,lekka przesada:D

nie wiedziałem że rivaldo gra gdzieś na końcu świata,ale czego człowiek nie zrobi dla siana

0

[zaack

maicon bije na głowę alvesa? uuu co da odważna wypowiedz :]

bardzo w to wątpie,alves jest bezbłędny w defensywie,w ofensywie duuużo lepszy,mówię o obecnym sezonie..a dunga już nie raz pokazywał że ma swój świat i jeżeli maicon bardziej pasuje do jego koncepcji to proszę bardzo :] z drugiej strony alves mógłby grać w reprze jako skrzydłowy

0

didion11

silva zagrał w tym roku niewiele z powodu kontuzji,chyba że ty patrzysz pod kątem euro2008

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?