0

Jak to zwykle bywa nie mamy za latwo:) ale bedzie co ogladac przynajmniej:) z drugiej strony znowu man city a real z schalke. Moze za rok uda sie im cos po zmieniac:)

0

Oby znalazl klub i cieszyl sie gra. Barca zostanie z Douglasem wiec przyszly sezon moze byc bardzo ciezki

0

To pewnie rasowy prawy obronca zagra na prawej stronie czyli Adriano:)

1

Czytam i mam ochote w glowe sobie strzelic. Mlody chlopak jest tak potrzebny ze minut nie dostaje wcale nawet na lawce go nie ma. No ale Zubi oficjalnie twierdzi ze tak chlopak potrzebny. Szkoda bo odejdzie i nie bedziemy mieli prawego obroncy

0

To Ci niespodzianka

0

Tak zagra w meczu i wtedy przejdzie operacje

0

Przypomina mi sie przypadek G.Milito. Nie wiedzieli co mu jest przez dlugie miesiace i przez to odszedl z klubu

0

Nie widze dla niego miejsca w skladzie. powinnien byc dalej zawodnikiem drugiej druzyny i zaczac sie ogrywac z pierwsza. a za dwa lata beda tego efekty i byc moze wywalczy miejsce w skladzie

0

Po jednym treningu ma zagrac w meczu? Villareal to nie byle jaki przeciwnik lepiej po czekac niech sie ogra z kolegami

0

Ile Piszczek ma lat?

0

Czytalem dzisiaj ze apelacja odrzucona wiec 4 miechy tak jak odpoczatku pisali

0

Kupimy go za 80milionow a on nie moze przejsc testow bo to sprzet sportowy. Nie bedzie mogl zostac zaprezentowany jako zawodnik bo nie moze wejsc na stadion. Tak samo nie mize zlozyc podpisu pod kontraktem bo to wiaze sie z mediami w ktorych nie wolno mu wysrepowac.

0

Jak zawsze za grosze... barca jest na szczycie listy gdzie wydaje sie bardzo bardzo duzo a ze sprzedazy smieszne grosze

0

Komedia z ta kasa. Zawodnik bardzo dobry ale od kiedy Barce stac na takie wydatki. 100€ kpina a gdzie obroncy? Zarzad chce zrobic z siebie drugi real ale to glupi pomysl. ostatnimi czasy zaczynan watpic w to co oni robia i martwi mnie to co sie dzieje.

0

Dobry stoper i swietny sezon ale 30 lat na karku to suma 20milionow to sporo

0

Ale na emeryture jeszcze sie nie wybiera:)

0

Barca potrafi wydawac wielkie pieniadze a zarabiac nic. 10 baniek to byl by sukces

0

Transfer niestety nie do przejscia. wazny kontrakt do 2016 roku. klub nie ma zamiaru sprzedawac przyszlosciowego zawodnika i cena bardzo wysoka. Na przyszlosc juz jest chyba ogladany:)

0

Lepiej teraz gdzie klub moze zarobic kilka milionow niz pozniej za darmo. Bo niestety nasz kochany klub wydaje majatek na zawodnika a na sprzedazy dostaje marne grosze

0

1. Gio :)

0

Zostawic go na jeden seson, ale trzeba zwrocic uwage na to ze Ibra nie ma juz takiego zaufania u Pepa. Gdyby nie gral za duzo to klub i tak musial by zaplacic mu 12milionow za sezon. Nie jestem pewien co do tego czy powinien zostac.

0

Parodia, takiego swietnego zawodnika sie pozbyc ;/

0

no klucic to napewno ale kłócić to już inna bajka...

0

Wolał bym żeby Ibra nie grał od pierwszych minut. Wole Bojana zamiast niego :)

0

Zabrac 5milionów Zlatanowi i dać Andresowi!

0

Podoba mi sie to zdj, jest jeszcze na nim Eto'o a uwielbiam tego zawodnika i zaluje ze go juz nie ma

0

Heh fajne :)

0

Zlewik prosze Cie, kazdy z nas sie cieszy ale zachowaj takie komentarze dla siebie...

0

Heh ciekawe jak z Yaya sobie poradzili :D

0

Bardzo fajne :) szkoda ze tak krótkie ale dobra robota:) gratulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?