strof
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Trzebnica
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego zycie jego sprawa :)
0
wow to było okrutne z ich strony ;p
0
cos mi sie cholerka nie chce sciagnac sprobuje pozniej:)
0
Bardzo dobra robota! tak trzymaj :)
0
Wydaje mi sie ze Jeffren by sie bardziej przydal.
0
hehe szkoda ze nie moge tam dzisiaj byc...
0
Nic zostalo jeszcze kilka dni. Moze jeszcze kogos kupia
0
Ale VV nie bardzo...
0
Bardzo ale to bardzo mnie to cieszy:) Jesli uda sie sproawdzic Silve to ekipa bedzie nie do przejscia i bedziemy walczyc o tytuly:)
0
Nie rozumiem Eto'o to skarb!!! Nie wiem dla czego chca go sprzedac to powazny blad na ktory nie mozna pozwoli. A powinni pomyslec na jakims bramkarzem bo VV to jaj sobie jakies robi...
0
Oni sa jacys popier... nie mozna zmuszac kogos do powrotu. Jesli Messi nie bedzie gral na IO to bedzie wkur.. na klub i po co cos takiego. Po za tym w IO kazdy zawodnik chcial by zagrac
0
Olivierek zastanow sie. On chce grac w reprezetacji i moim zdaniem powinni go puscic bez wiekszych problemow. Mam nadzieje ze dadza sobie rade bez niego. A ze Messi zagra swietne zawody na Igrzyskach i wroci w optymalnej formie zeby zdobwac tytuly