0

Jego zycie jego sprawa :)

0

wow to było okrutne z ich strony ;p

0

cos mi sie cholerka nie chce sciagnac sprobuje pozniej:)

0

Bardzo dobra robota! tak trzymaj :)

0

Wydaje mi sie ze Jeffren by sie bardziej przydal.

0

hehe szkoda ze nie moge tam dzisiaj byc...

0

Nic zostalo jeszcze kilka dni. Moze jeszcze kogos kupia

0

Ale VV nie bardzo...

0

Bardzo ale to bardzo mnie to cieszy:) Jesli uda sie sproawdzic Silve to ekipa bedzie nie do przejscia i bedziemy walczyc o tytuly:)

0

Nie rozumiem Eto'o to skarb!!! Nie wiem dla czego chca go sprzedac to powazny blad na ktory nie mozna pozwoli. A powinni pomyslec na jakims bramkarzem bo VV to jaj sobie jakies robi...

0

Oni sa jacys popier... nie mozna zmuszac kogos do powrotu. Jesli Messi nie bedzie gral na IO to bedzie wkur.. na klub i po co cos takiego. Po za tym w IO kazdy zawodnik chcial by zagrac

0

Olivierek zastanow sie. On chce grac w reprezetacji i moim zdaniem powinni go puscic bez wiekszych problemow. Mam nadzieje ze dadza sobie rade bez niego. A ze Messi zagra swietne zawody na Igrzyskach i wroci w optymalnej formie zeby zdobwac tytuly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?